reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Martika, dziękuję za reklamę ;)

A ja chora, bez glosu, odwołałam zajęcia i nuuuudzi mi się bo nie przywykłam do siedzenia cały dzień w domu z tym małym bąblem.
Coś tu pusto...
 
reklama
Ponko zdrówka dla Ciebie, i ja polecam Twój blog, naprawdę lekko się go czyta, powodzenia w dalszym pisaniu.

my dziś u brata bylismy po południu ale Zosia z kuzynami się wybiegała nie chciała wracać, grubo po 20 wracaliśmy, a ona w siódmym niebie, ona tak lubi jeździć autem, jak silnik wyłączamy to ona pokazuje na skrzynie biegów i woła włączyć:-D
 
moje dziecię nadal śpi (cały dzień do góry nogami wywrócony bedzie), za oknem szarówka, mżawka pogoda niczym jesień a tu niby wiosnę mamy, ja się pytam tylko gdzie?:-D
 
aneczka-u nas jest wiosna!!:-)słońce pięknie świeci od samego rana:tak:

Dziewczyny mam do sprzedania 6 opakowań mleka Bebiko2 moja mała ciągle piła 2 bo miała podejrzenie alergii i lekarka kazała jej dawać cały czas 2. Zostało mi tyle bo zawsze kupowaliśmy po 10 a mała odwaliła numer i mleka już w ogóle nie chce pić. Jakby któraś chciała albo znała kogoś kto by chciał to chętnie sprzedam po 10 zł za kartonik. Data ważności do 2014 r
 
Kochane, ja nadal mam rozwalone gardło. Jutro chyba też odwołam zajęcia bo nie jestem w stanie mówić. Dużo kasy mi za ten tydzień przepadnie :-(

Ale z dobrych wieści, teściowa załatwiła mi parę godzin w szkole językowej w Gdyni, żebym mogła sobie odrobić praktyki i popracować na legalnie!!! Znajomości cudna rzecz, strasznie się cieszę!!! :-D Zaczynam dopiero od września oczywiście, wraz z nowym rokiem akademickim ale już teraz skaczę ze szczęścia, ma się rozumieć :-D
 
filipkowa mama w zeszlym roku mnie Maciek wyciol podobny numer :) Ale nie z mlekiem tylko z kaszkami i innymi produktami dla dzieci do jedzenia jakie mialam. zawsze robilam zakupy na zapas i zostalo mi po nim tego sporo a on zaczol wybrzydzac :p A teraz dla Kuby kupuje po 2 szt mleka czy kaszek tak na wszelki wypadek ;) Kupuje w Biedronce to a mam blizko wiec moge nawet codziennie isc.


ponko
super ze masz praktyki! Wiem jak w szkole trudno to zalatwic bo moja kolezanka tez dlugo szukala miejsca dla siebie - z tym ze ona nie jako nauczycielka a zajecia na świetlicy chciala prowadzić. W koncu zalapala sie na staz z Urzedu Pracy to dostaje troszke kasy za to chyba 800zl . a ty masz praktyki bezplatne? Z tym ze ona krótko bo ood marca do czerwca tylko. powiedzieli jej ze nie ma wiecej kasy na staze w urzedzie :/





czekam na mail od rekrutacyjny w sprawie Mackowego przedszkola.... Czekam i czekam i mam nadzieje że będzie :) Bo pod przedszkole sie szybko nie zbierzemy - dalej chorujemy :-(
Dzieci przynajmniej w nocy spia spokojnie, jakos nas bardzo juz katar nie trzyma. Ale sama jestem strasznie oslabiona i gardlo.... nosz wyjde z siebie, bo nic nie pomaga :-(
 
Nimfii, oby mail przyszedł :) Mam nadzieję, że się dostaniecie w tym roku, to kompletnie nie sprawiedliwe, że już któryś raz z rzędu czekasz na to i nic.

A to będzie taka praca normalna najprawdopodobniej, część etatu jakiegoś, tylko od razu podepnę to sobie pod praktyki i nie będę musiała nigdzie więcej szukać i dobrze, bo to tyle zachodu.

Filip dzisiaj zasnął na wodzie. I spał tak z pobudkami (też na widę) aż się nie obudził głodny o 6.00 rano. Dostał mlesio i spał ponad godzinę jeszcze. Jestem w szoku, da się!!! :)) Może teraz będzie już tylko lepiej - no i unikniemy próchnicy, picie w nocy czegoś innego niż woda to masakra dla zębów.
 
reklama
czesc dziewczyny,

nimfii
no to trzymam kciuki, daj znac jak tylko dostaniesz odpowiedz.

ponko
fajnie ze udalo sie zalapac do szkoly, fajnie gdzies zaczac bo potem juz bedzie latwiej, i praktyke zdobedziesz i doswiadczenie. Fajnie ze Filip przespal noc "na wodzie". U nas przed snam zazwyczaj jest butelka ale nie zawsze chce, a w nocy roznie, raz sie budzi na butle i wtedy nie da rady inaczej a raz spi cala noc.

A u nas po staremu czyli brak czasu na wszystko, Kinga narazie ok, mam nadzieje ze nie zapesze i nie przyniesie dzis niczego ze zlobka. Wlasciwie to nawet nie mam o czym pisac. Nic ciekawego sie nie dzieje. Ja staram sie jak najczesciej biegac i troche zadbac o swoja forme i cialo. Ciagle wiele niewiadomych co na naszych planow zwiazanych z Mont Blanc. Jak nie w tym roku to w nastepnym, forme i tak trzeba budowac. T ostro trenuje do Silesia Maraton, to juz za miesiac.

Widze ze nasze forum umiera, czesc dziewczyn nie ma czasu i znikla, czesc dziewczyn przeniosla sie na fb, mi jakos fb nie lezy, wole forum.
 
Do góry