reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

mary Tak nadal w centrum bardziej ;-)Teście to z podwórka widzą odloty i przyloty...mają z 10min na lotnisko piechotką.
Czekam na info o spotkaniu jeśli tylko będziesz miała ochotę i czas:-) Czekam też na info od mikado też ma na nasze nowo otwarte lotnisko zawitać ;-)

Oooo, moze sie zgramy! :-) Ja jeszcze konkretnych planow nie mam, ale na wiosne myslimy. :happy:


Moj babelek wykapany, juz w lozeczku od 45 minut. Taka zaklejona byla, bidula moja, ze kapiel byla nieodzowna dzis! Ufff, mam tylko nadzieje, ze jej tam nigdzie nie zawialo, choc dobrze ja w szlafroczek i recznik zapakowalam...
Zaraz jakis filmik i relaks...
 
reklama
mary i ankusch ja planuję przylecieć około 1 maja i zostanę do końca czerwca :)
margo współczuję z tymi robakami ale dobrze,ze doszłaś co to.
Niuniunia ja już się ciuszków pozbyłam, część leci dla córki, reszta sprzedana, szkoda,że tak późno napisałaś.
Angun fajnie dzieci reagują w ten sposób, Filip też sobie brawo bije jak zje obiad:)
nimfii to miałaś tornado w domu, będzie co robić:)
ponko śniegu życze i fajnego wypoczynku!
helenko dam córce namiary na tego Chłopczyka przy rozliczaniu.
mirelka wybierzcie deskę antybakteryjną, polecam, jest z twardszego materiału i bakterie nie wnikają, my taką mamy.
Gola ząbka gratuluję.
magippka, nic tylko się cieszyć,ze Mała dobrze je:) Przebranie super, my mamy pszczółkę ale nie podpasowała młodemu:)

To ja się pochwalę Filip od tego tygodnia chodzi ! :-)
 
MARGO mozesz mi wyslac na priv linka do swojego FB? Dodam cie do fejsbukowej grupy sweet november. ;-)


dzis zalatana jestem. Bo po spacerze wybralam sie z Mackiem do mojej kolezanki. On bawil sie z pieskiem a my plotkowaysmy. Poczytalam was ale juz nie poodpisuje. Jutro z rana tez nie bede miec czasu wiec zajrze w poludnie jakos ;-)
 
Witam się wieczorowo:)


Mary, ankusch, Mikado super spotkanie Wam się zapowiada oby wypaliło:tak:
Ankusch oj naprawdę biedna Martynka tak ją męczą te ząbki. U nas tylko parę nocek było nie spokojnych jak się dolna dwója pokazała, ciekawe jak będą wychodzić kolejne ząbki oby spokojnie. Eee to fajnie że teściowa wychwala. Zdrówka dla teściowej.
Mikado gratki dla małego chodziarza Ooo popatrz nawet nie wiedziałam że są takie deski antybakteryjnie. Kupiliśmy taką zwykłą wolnoopadającą.
Mary ale Was trzyma, zdrówka życzę.
Niunia z miłą chęcią bym pomogła ale jakiś czas temu przebrałam ciuszki i to co się nadało dla chłopca dałam siostrze. Ale widzę że są mamusie co pomogą, super.
Margo dobrze że doszłaś do tego czemu tak mała śpi nie spokojnie, dobrze wiedzieć że też taki może być powód nie spokojnego snu. Niech leczenie przyniesie szybko rezultaty. Daj jakieś namiary jak Cię można znaleźć na FB;-)
Angun oj jak wam zazdroszczę tego spania do 10.00 ile bym dała żeby sobie tak pospać. :tak:
Nimfii taki ruch to samo zdrowie. :tak:


U nas nasypało śniegiem, oby do jutro się utrzymał pójdziemy na saneczki.:tak:


My dziś byliśmy na urodzinach chrzestnej Liwii, daliśmy w prezencie min. kolaż zdjęć Liwii.:tak: Oj Liwia pobawiła się z kuzynem , który przynosił jej autka, klocki, książeczki w sumie mnie mogło tam nie być taka zachwycona była zabawą. A do tego 2 pieski które uwielbia i delikatnie je zaczepiała.
Posprzątała po sobie ślicznie zabawki w sumie to od razu jak tylko Kuzyn wyrzucił z pudelka klocki, samochody to ona od razu zaczęła pakować wszystko do pudełka hihihi mała pomoc mi rośnie. Przyjechała tak wymęczona że padła już przed 19.00stą nie dało rady jej dłużej przytrzymać.


Spadam
Miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
Mikado - super!!! To ja tez sprobuje tak sobie wszystko zgrac, zeby sie zmiescic w tym przedziale czasowym! ;-);-) Gratulacje kroczkow!

Mirelka
- dzieki! Jeju, no trzyma nas ta cholera juz az za dlugo i chcialabym wreszcie wyzdrowiec, ale przede wszystkim, zeby Mia juz wszcie wyzdrowiala! Milo Wam dzien dzis minal! ;-)


Milego wieczorku, kochane!
 
Ech ja juz nie daję rady co dzień bolą mnie wszystkie zęby i promieniują po skronia, ucho, migdały już nie mam siły. CHodzę co dzień na kilku przeciwbólowych i ledwo co wyrabiam. W głowie mi się kręci jak na karuzeli...

Mary zdrówka dla Was;)

Mikado gratuluję pierwszych kroczków;)

U nas kroczki Wiki są trzymane za ręce;) Dziś mi weszła do komody do najniższej szuflady, wciskała w telewizorze wszystkie guziki jakie dosięgnęła i tańczyła po cichu się chichocząc... Rozbroiła mnie;)

@ nadal brak...
 
Hello mamuśki!!

Dopiero co skoczyliśmy gadać po angielsku, a tu już jutro na 2-3 dni będziemy mieć kolejnych znajomych, francuzkę i amerykańca. Będzie fajnie!!

Na imprezce urodzinowej było fajnie, Mała w stroju pingwinka zrobiła furrorę!! Okazało się, że pozostałe dzieciaki miały tylko elementy zwierzęce na ubraniu, żadne nie było przebrane. Ależ drętwi ci rodzice :-) W każdym razie Mała wyglądała cudnie, bawiła się fajnie, grzeczna i bardzo społeczna z niej dziewczynka, póki co lubi ludzi... hahaha A i prezent się mega podobał. Zaraz postaram się wrzucić foteczki (na zamknięty).

Poza tym wsio ok. Dziś był królik, basen i odwiedziny u dziadków :-)

gola, mirelka, angun, mikado - macie rację, dobrze że dzieciak je, większe problemy są z niejadkami

niuniunia - ja mam masę ciuszków, którymi mogę się podzielić. Coś z dziewczęcych na pewno da się wybrać dla chłopca. Podaj adres tej laski :-)

margo - wyobraź sobie, że u nas była ostatnio znajoma z córką w odwiedziny, i potem okazało się, że ta córka ma robaki!! Wkurzyłam się i lecę na kontrolę do lekarza. Mam nadzieję, że moja nic nie załapała.

angun - a gdzie będziesz się szkolić?? Możemy się na mieście na kawkę umówić, przyjdę z Małą :-)

mary-beth - biedne z was chorowitki, mam nadzieję, że już lepiej. Swoją drogą, faktycznie dziwnie tam u was w przychodniach i szpitalach podchodzą do leczenia. człowieku lecz się sam.
 
Hej dziewczynki

Mikado Dziękuje bardzo w imieniu rodziców Julcia. Wiem na własnej skórze ile funduszy potrzeba na leczenie dziecka i wiem jak bardzo im są potrzebne.

Niuniunia Ja już nie mam ubranek po Olciu bo wydałam wszystko czego nie potrzebowaliśmy no a zabawki i sprzęty zostawiamy dla drugiego bobasa. Może powinnaś pomyśleć o jakiś szczegółowych badaniach dla siebie?

Angun Super że Arturek jest taki rezolutny. Nasz Olek jest sporo do tyłu za waszymi dzieciaczkami. Dziś byli znajomi z 1,5 rocznym synkiem, to nasz zostaje daleko w tyle za nim. Taki bobas jest gryzie grzechotki, klocki. Zaczął dopiero reagować na a kuku i jak go przewijam to łapie się za stopy.(nie robił tego wcześniej) Najlepiej się czuje jak zrobi wokół siebie bałagan że przejść nie idzie.

Maggipka Fajnie mieć takich gości obcojęzycznych.

Mary Dużo zdrówka dla was.

Mały zasnął o 21.30 piszczał tylko żeby mu mleczko dać i czekał w łóżeczku z rączkami wyciągniętymi aż mu przyniosę. Dziś rano naśmialiśmy się z niego bo jak dawałam mu mleczko po 5 to zostawiłam niedopite u niego w pokoju i jak wstaliśmy po 8 to przewinęłam go i biegał po domu. W pewnej chwili ucichł i wchodzi do nas z butlą w buzi ze starym mleczkiem oczywiście mu zabrałam a On zrobił straszna awanturę nie chciał chlebka na śniadanie dopiero jak mu zrobiłam 100ml mleka położył się na dywanie wypił i przyszedł do mnie po chlebek. Mały terrorysta mi rośnie.
Dobranoc uciekam spać bo rano do pracy.
 
Niuniunia, Helenka, Magipka - dzieki! ;-)

Magipka - no tak tu jest, antybiotyku na byle co na pewno nie dadza. Ale o ile moga olewac doroslych, to juz uwazam, ze o dzieci powinni lepiej zadbac i przynajmniej w jakis bezantybiotykowy sposob pomagac!!!
 
reklama
helenka kochana bardzo wam współczuję tych nocek ale się kochana omęczysz a później do pracy tragedia:-( szkoda że teściowa taka mogłaby sie poświęcić i wstać... mam nadzieję ze będzie lepiej!
mary cholera ale Was się to choróbsko złapało niech idzie w cholerę, zdrówka jeszcze więcej:-)
ponko super zazdroszczę tego wyjazdu, fajnie że pojeździsz i naładujesz akumulatorki:-) trzymajcie się ciepło i miłego pobytu
ankusch jejku to nieciekawy dzień mieliście oby jak najmniej takich!
Mikado gratulacje dla Fifiego :)
maggipka fajnie mieć takich gości - obcokrajowców :-) Lecę na zamknięty zobaczyć zdjęcia Pingu:-)

U nas wszystko ok, Zuzi na szczęście przeszedł juz katarek a ja od rana próbuję dodzwonić się żeby nas zarejestrować do szczepienia i oczywiście ciągle zajęte....
matko zasypiam w pracy :/ kawa nie pomaga...
Gola napadało coś u Was śniegu? bo u nas mizernie na sanki nie da rady :(
 
Do góry