reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Składamy z Frankiem wszystkim najlepsze życzenia Świąteczne, tym którzy potrzebują zdrowia, innym pieniążków, innym spokoju lub miłości, niech każdy dostanie to o czym marzy.

98_93280929.jpg
 
reklama
Hej kochane moje :-)
U nas ciezkie dni byly i sa nadal Sami zabkuje na calego 2 dni goraczkowal a w nocy praktycznie nam nie spal budzi sie z wielkim placzem a potem nie spi ze 2-3 godziy porazka normalnie,wczoraj jeszcze znajomi u nas byli z dwojka dzieci bylo glosno a Sami w miare grzeczny ale marudny jest strasznie i wiecznie na rekach chce byc placze z byle glupoty,niech juz mu wyjda te zebiska.

Najszczersze życzenia dla wszystkich Mamusiek i ich rodzin.
Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze,
Abyście znaleźli dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,
Świąt które, dadzą wam trochę radości i odpoczynku,
A co najważniejsze nadzieje na Nowy Rok,
Aby był dużo lepszy od obecnego.

 
Noc taka przydarza Nam w roku się raz,
gdy gwiazdki na dachy rzucają swój blask,
gdy dom każdy wita z radościa ten czas,
a wieka nadzieja kiełkuje znów w nas.

Od świerzych gałązek zieleni się dom,
w skarpetkach prezenty być może już są,
niech wreszcie ta wieść rozejdzie się stąd,
że Gwiazdka już jest i czas Białych Świąt.

To jest niepowtarzalny, tajemniczy czas,
którego wspomnienie rok cały jest w nas.

W te Święta tak wiele może się stać,
wiec nie patrz co bierzesz, lecz co mozesz dać.

Bogaci lub biedni mogą dać komuś go,
prezent ten wspaniały;
Czy juz wiesz? - Serce to.

Podarek ma wartość gdy z serca go dasz,
a miłość największy to skarb jaki znasz.
Bo miłość to sprawia, że kiedy są Święta,
nie myślisz jedynie i nowych prezentach.

To czas kiedy bliscy spotykać się chcą,
i wielką czułością oddycha Twój dom.
Niech Gwiazdki tej serca oświetli Wam blask,
za rok tu powróci, by znów cieszyć Nas.


WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
 
Hej kochane,
jako, że większość z Was prawdopodobnie nie zajrzy już przed wigilią, chciałabym Wam złożyć życzenia szczęśliwych, radosnych świąt w rodzinnym gronie, aby był to czas oderwania się od codziennych trosk i problemów oraz żebyście miały okazję naprawdę wypocząć i nacieszyć się spotkaniem z rodziną!
 
reklama
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.
Od Kornelka z rodziną dla wszystkich koleżanek i kolegów z BB i ich rodziców!!

Zapomniałam dodać jak ktoś potrzebuję śniegu to kurierem wysyłam !!!!!u nas jest go dużo za dużo!!!

Asia333 wiem jak cudownie jest być u siebie miałam tak 3 lata temu!!!!

 
Ostatnia edycja:
Do góry