reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Arturku -spoznione ale bardzo bardzo szczere ,zyczonka na twopj roczek. Sto lat ,samych usmiechow o duzo radosci..

elmo-sesame-street.jpg

No i dla Igorka .Moc usciskow ,duzo smiechu ,duzo zabaw..STO LAT

Zobacz załącznik 516214

Gola -super fotelik. Ja mojego Pebble tez mam szarego. I u mnie tez bedzie raczej Priori XP. NApisz potem jak krolewna sie w nim czuje. super prezent od babuni.

Dziewczyny wlasnie wrocilam do domu z mama z lotniska ,wiec musze byc goscinna i sie nia zajac. Niem mam na nic czasu.. Moze w nocy..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Igorku 100latek. Rosnij zdrowo!


Troszke nadrobilam zaleglosci kosmetycznych ;-) sprawilam sobie dzis maseczke na twarz, pomalowalam paznikcie i takie tam... Bo zaraz wybieram sie z sasiadka na pizze ;-)


Ej a dzis mamy przelomowy dzien. Moj Kubus mial tylko jedna drzemke! Nadal nie moge wyjsc z szoku. Co prawda spal 3h ale jak na jego mozliwosci to i tak malo ;-) chyba dorasta. A teraz jest tak pasniety ze juz zbiera sie do snu.
 
No, dobra! Ciacha juz upieczone, a teraz mam zagwozdke, czy mi sie marcepan spierniczy jesli juz dzis udekoruje nim tort... Ktos robil? Najwyzej poczekam i jutro dokoncze...

Jestem pad-nie-ta! :eek: Chata lsni, do stolu nakryte juz zeby bylo gotowe, Mia spi, mnie zostalo jeszcze uprasowac jej stroj i jutro salatka owocowa, no i ewt. dekoracja tortu...

Jesli macie pytania nt. fotelika Priori, to z checia odpowiem, bo mam. ;-)

Tymczasem dobrej nocy i do poniedzialku!
 
czesc dziewczyny,
ja dzisiejszy dzien zaliczam do udanych, nabijam sie ze tera ze mnie jest taka weekendowa mama, ale jakos nam to narazie idzie. Poszlysmy dzis na spacer na 3 h, przeszlysmy, tz ja przeszlam, Kinga w wozku ;-) ok 11 km, oczywscie pogoda nie byla az tak laskawa i dwa razy troche zmklam ale nie bylo zle. Kinga nawet ladnie dzis jadla, mamy nowy zabawiacz - balon, ciekawe jak dlugo bedzie dzialal :tak::tak:. Teraz juz slodko spi, zobaczymy ile bedzie pobudek w nocy.
Dzis na obiad robilam bitki w sosie grzybowym, T jak wrocil z biegania to stwierdzil ze jeszcze nigdy tak oblednie nie pachnialo w domu, smakowalo tez super :-)

Igorku wszystkiego najepszego na te pierwsze urodzinki, duzo zdrowka i radosci kazdego dnia.

nimfii czasami nam tez sie naleza takie chwile dla siebie, udanego spotkania z kolezanka. Fajny pomysl na prezent na rocznice, a ktora to bedzie? My za dwa tygodnie bedziemy miec rocznice lat razem, az niemozliwe, niedlugo bedzie dluzej razem niz osobno.

katerinka u nas nocnik to jeszcze bardzo odlegla sprawa ale fajnie ze u was takie postepy

agalodz wg to zaden problem ze Wojtus nie chodzi jeszcze za raczke, syn mojej przyjaciolki, urodzony w terminie, zdrowy, zaczal chodzic jak mial 18 miesiecy, kazde dziecko jest inne.

onanana jak sie udalo wyjscie z dziewczynami? Ja tez musze sie wybrac do fryzjera, juz mam takie odrosty ze makabra a za cholere nie mam kiedy. Jak sie tata czuje?

winki fajnie ze mama juz przyleciala, no to zajmuj sie nia ;-), udanego swietowania

mary-beth na temat marcepanu nie pomoge bo sie nie znam, fajnie ze juz wszystko masz gotowe, bawcie sie dobrze

Gola super fotelik, my jeszcze nie zmieniamy ale tez bede za maxi cosi

Mikado wcale sie nie dziwie ze emocje pekly, trzeba odreagowac, trzymaj sie dzielnie.

Cocca ciesze sie ze mama juz silniejsza, trzymam kciuki za wyniki, no i zdrowka dla Franka a dla Ciebie duzo sily.
 
Witajcie mamuski!
Padam na twarz,bo sporo gotowania dzis mialysmy,zakupy,wizyta u fryza,pisze z tel.
Jeszcze raz serdecznie dziekujemy za zyczenia!!!!!
Jutro o 14 mamy impreze w restauracji dla rodzinki,pozniej pewnie wyladujemy u nas :-)
Buziaki kochane moje!:*

Igorku-nasz dzisiejszy kochany jubilacie,zyczymy ci duzo zdrowka!!!!!!
 
mary beth dobrze ze zostawialas sobie na dzis ten marcepan :tak: z tego co pmietam to lubi zmieniac konsytencje na nasepny dzien w lodowce ale to bardfziej od masy niz od chlodu? Chyba ;-) Na pewno swierzy bedzie najsmaczniejszy ;-)


angie rocznica ślubu czwarta. Ślub bralam bedac w ciazy z Mackiem w 7msc ciazy ;-) A razem jestesmy 7 lat - gdzie to zlecialo ? :sorry: W zasadzie mąz to byl mój pierwszy chłopak (taki na poważnie ;-)). Ale fajnie sie dogadywalismy od poczatku i nie mieliśmy watpiwości, ze chcemy być razem forever ;-)


A w temacie wczorajszego wyjscia... Już tak sobie postanowiłyśmy z sasiadka, że dla własnego zdrowia psyhicznego musimy czasem wyrwac sie z domu same, bez dzieci ;-) ona ma dwuletniego syna, tylko że jej mąż calymi dniami jest w pracy. A więc ona ma dom i dziecko na glowie tylko i wyłącznie :confused2: no więc tak - w jedna sobote wychodzimy my, a w nastepna nasi męzowie ;-) My zwiedzamy okoliczne pizzerie, a oni bary piwne :-p bo w Nowej Hucie nie za bardzo jest sie gdzie wyroszac - wkoło same pizzerie i bary (mnelownie :eek:). a do centrum miasta nie chce nam sie ruszać zbytnio...


No i tak kolejny raz mialam okazje się przekonać, że męzowi nie przychodzi latwo ogarniecie obowiązków dzieciowych jak mnie nie ma :eek: Co prawad akube mu połozylam spac o 20 nim wyszłam i mackiem sie zajoł już dobrze, ale probelm ten sam co zawsze - nocne wstawanie :wściekła/y: Wrocilam do domu po 23 i parze a Kubuś nie śpi :cool: Mąż sobie lezy w łóżku i do mnie z tekstem, że Kuba sie obudził chwle temu i teraz on czeka az zaśnie :eek::baffled::confused2: a mnie szczena zaczela opadać z wrazenia... No bo jak to? Przecież mowiłam mu że jak sie mlody obudzi to ma mu DAĆ MLEKO, bo bez tego nie zasnie mu znowu! :no::crazy: A mądry chłop sobie lezy w łóżku i czeka az mu dziecko samo zasnie :eek: Widze, ze ten mój chłop niczego nie pojmuje jeśli chodzi o obsługe żywieniowa malucha :eek: W ciagu dnia jak zostawiam ich samych tez nie za bardzo wie jak ma ich karmić :eek:
No nic... oczywiscie Kuba spłakany i marudzacy doczekal sie na mleko w koncu odemnie a jak tylko wyciumkal ostatnie kropelki to zasnoł spokojnie - jak zwykle :happy:
Kolejny raz sie zastanawiam co by z tym dzieckiem bylo jakbym chciala wyjsc gdzies na cala noc :eek:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,

Niuniunia- Wszystkiego najlepszego dla Wikusi w Dniu Jej 1szych urodzin!!

nimfii -
ubiegłaś mnie, bo już miałam Cię pytać , jak tam wczorajsze wyjście ;) Ja dziś może wyruszę na kawkę / herbatkę z koleżanką z mojego osiedla, POla zostanie z dziadkami. U mnie na osiedlu tzn z 800 m dalej jest hotel a w nim fajna restauracja i knajpa, inne puby w centrum , ale też niedaleko na nogach z 20 minut

winki - dziś idę go montować do auta, a Poliszonek się cieszy, wchodzi do niego i gada brum brrum, schodzi, spada ( chyba ze 4 razy już) i ma radochę - polecam XP, bo super się dziecko zapina i odpina pasami - bardzo łatwo - przeciągasz ina bieżąco sobie dopasowujesz pasy do dziecka, bo to bardzo proste w XP.

mary - wy macie tego XP czy SPS? Mała fajnie w nim śpi?

angie - super, że macie apetyt ! :) Jakbyś dziewczyno widziała czym w ostatnim czasie muszę zagadaywać Poliszona , żeby zjadła to byś się uśmiała z nas, do czego rodzic jest zdolny , żeby dziecko zjadło ;) Trzymam kciukasy co by małej Kingusi już tak apetyt został, bo każdego to cieszy jak mu dzidź fajnie je! :) To mieliście dobry obiadek :) A powiedz mi w UK prawie nie ma lasów, a jak już coś jest, to rosną jakieś grzyby??

Dziewczyny - udanych imprez roczkowych!!!
 
gola bardzo dobrze ze uda ci sie wypad z kolezanka :tak: nie ma to jak ploty przy kawie z dala od czterech scian. Oderwiesz sie :tak: u nas tez jest jedna resteuracja z pysznym jedzonkiem. tez ją chcemy nawiedzic ktoregos dnia z tym że ona kurcze chyba tylko do 22 otwarta :sorry: No a z ta sasiadka mam tak ze mozemy wyjsc dopiero ok 20-21 bo wtedy jej maz wraca z pracy :sorry: Wiec nie wiem kiedy uda nam sie tak zgrac aby wyjsc wczesniej coby tam posiedziec troszke a nie zmywac sie zaraz :-p



Do mam ktore maja doswiadczenie z masami na tort:
Chodzi mi o barwniki.... Czy któras z mas jest bardziej podatna na barwienie? marcepanowa czy piankowa z jojo_ ;-) Bo ja juz w planach mam ten torcik Zygzak Mcqueen i zastanawiam sie czym latwiej bedzie mi go wylozyc. a poterzebuje masx w kolorach czerwonym, czarnym, zoltym, bialym.
 
Hej maminki :-)
My juz po imprezce bylo fajnie,smiechu bylo sporo a Sami szalal i czarowal ciotke z wujkiem :-) nocka spoko.
Mikado kochana tak bardzo mi przykro ze musialas tego doswiadczyc,przytulam Cie mocno kochana,duzo zdrowka.
nimfii fajnie ze udalo Ci sie wyjsc z sasiadka i ze masz taki fajny uklad ze swoim facetem naleza Ci sie tez takie wyskoki na miasto.
Angun,mary-beth i Niuniunia udanych imprezek ;-)
Cocca super ze mamie wracaja sily zdrowka dla mamy oraz Franka.Trzymam kciuki za wyniki &&&&&
Gola milego wyjscia I spotkania z kolezanka ;-)

Milej niedzieli ;-)

Wszystkiego Najlepszego Wikusiu w dniu Twoich pierwszych urodzinek,rosnij zdrowo cukiereczku!!!!

 
reklama
Witajcie, wczorajszy dzień spędziliśmy bardzo intensywnie, ale też miło i w dobrym towarzystwie.I gor zachwycony gośćmi, a goście nim i jedzeniem, tort smakował!

Oj leniwy dziś dzień nam się zaczyna, ale na szczeście już wczoraj ogarnęłam chatkę po urodzinach. Dekoracje tylko jeszcze wiszą i pewnie powiszą aż koty się z nimi nie rozprawią.

niuniunia - Dziękuję, ze zawsze pamiętasz i nas, a tym razem to my zyczymy Wikuni Stooo LAt, Rośnij zdrowo skarbeczku!

mikado - bardzo mi przykro, nawet nie wiem co powiedzieć, ale tak to już jest, dla każdej kobiety to bardzo osobiste i trudne doświadczenie, bez względu na to jak zapatrywała się na to wcześniej.

Sabrina - przyjemnie tak posiedzieć w ciszy jak już wszyscy goście sobie pójdą?:) No i mamy nasze "roczki" na sobą.

gola - czekam na recenzję fotelika, bo sama o nim myślę poważnie.

angie - u nas też przez chwilę balon był nr 1, ale szybko został porzucony na rzecz kierownicy, ehh faceci
 
Do góry