reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

ponieważ poczytuje was od ponad roku - prawie codziennie - a rzadko się odzywam - no to czas się przedstawić - przynajmniej jednym zdaniem. jestem mamą 11-miesięcznej Zosi. 27 listopada kończymy roczek. więc teraz szykujemy się do zorganizowania urodzin. poza tym rośniemy w górę, mamy wielki apetyt na wszystko, biegamy po całym domu - tylko włosów i zębów za wiele nie mamy :) ale może kiedyś wyrosną.
ja pracuje zawodowo, więc w ciągu dnia zosią zajmuje się opiekunka - która niestety kosztuje nas bardzo dużo. niestety warszawskie stawki są masakryczne. ale jakoś dajemy radę - wyboru nie ma. to tyle tytułem wstępu i obiecuje się więcej udzielać :)

a z dyni polecam
Zupa dyniowa - Przepis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
niitka hej... zabkami sie nie martw ;) moj nie ma jeszcze ani jednego...



a nawiasem mowiac angie gdzie sa wasze zabki? może już? ;-)
 
Dziewczyny nie ogarniam, bardzo chcialam wam odpisac ale kazdego dnia konczy sie tak samo ze w koncu padam i nie mam jak odpisac, wiec dzis tylko na szybko bo robota czeka

Mia, Sami wszystkiego najlepszego na Wasze urodzinki, duzo zdrowka i samych radosnych dni.

Musze sie Wam pochwali, (bo jakbym mogla was pominac:tak:). Wiem ze dla Was to juz dawno zapomniane osiagniecia ale dla nas to najswiezsze:

Kinga w koncu potrafi siedziec sama bez zadnego wsparcia, jeszcze zdarza jej sie zachwiac i zrobic bum ale z dnia na dzien jest lepiej, coraz lepiej tez przyjmuje pozycje na raczka, no i nauczyla sie robic papa, klaszcze w raczki juz od dawna (zabawia tym panie w zlobku :tak:) no i super juz kojarzy jak jej robie "wazyla myszeczka krupeczki" i "idzie rak"

onanana trzymam kciuki za tate, duzo sily mu zycze.

mikado szkoda ze tak wyszlo, ale dobrze ze masz takie podejscie do tego

Przepraszam ze tylko o sobie ale nie daje rady na odpisywanie. Postaram sie poprawic.

nimfii niestety nasze zabki chyba zgubily droge do nas bo jeszcze nie dotarly :-) a jak u Was?
 
Ostatnia edycja:
Nitka witaj! Skoro nas podczytujesz to wiesz że jesteśmy fajne i że fajnie tu z nami:)
Angie kochana doskonale Cię rozumiem z tym niewyrabieniem... Ostatnio się zastanawiałam czy Kingunia juz siedzi i bardzo się cieszę że nasza mała zdolniacha już osiagnęła ten etap!! te bum to i mojej gliździe sie zdarzy hehe A co do reszty umiejętności to wcale mnie to nie dziwi bo Kingunia to baaaaardzo mądra i bystra dziewczynka! Daj jej buziaka od cioci onany!!
 
Kochane, dziekuje Wam wszystkim serdecznie za przemile zyczenia urodzinowe dla Mii!!! :happy2::happy2: A to dla Was ode mnie:
 

Załączniki

  • ciacho.jpg
    ciacho.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 16
Gola - kochana, no u nas Sab Simlex dal ciala... A tak na to liczylam i slyszalam, ze to cudowny lek, ktory pomaga na najgorsze kolki. I lipa! :no::baffled: Tak wiec u nas bylo tylko czekanie i w dniu gdy Mia skonczyla 3. miesiac jak reka odjal! ;-):tak:



My wlasnie wrocilysmy ze spaceru. :-) Sasiadka nas wyciagnela. :tak: Sloneczko pieknie, wiec nic tylko korzystac. :-)
 
Mia, Samiku- wszystkiego najlepszego nasze kochane roczniaki!!!!!
Zobacz załącznik 515640


Dziewczyny ja też się nie wyrabiam, wczoraj miałam jeszcze dodatkową robotę i padłam. Dziś zakupy jedzeniowe i wystrojowo-urodzinkowe i spacer z Artim. Poza tym jak już pisałam na FB i Zamkniętym Artik poznał sztukę chodzenia i tzreba za nim biegać i asekurować, bo czasem się jeszcze zachwieje i pada.
Spróbuje się później odezwać moje kochane!

Witaj w naszych skromnych progach Nitka!!
 
angie u nas takze szczerbatek :tak: z tym ze ma bardzo rozpulchnione dziaslo u gory ajkby mialo wybuchnac :-D ale tak juz od tygodnia wiec wiesz... :sorry2: nie licze na cud... ale ja uwielbiam ten jego bezzebny usmiech <3
 
Mia, Sami, Wojtek Wszystkiego Najlepszego Kochani;*** Rośnijcie duuuzi, zdrowi i szczęśliwi! ;*:*:*

Zobacz załącznik 515659

STO LAT!!!!!


U nas kochane dalej biegunkowa kupka, Wika to ma już pupcię tak odparzoną, że nie mogę na to patrzeć... Wczoraj szukałam sukienki bądź czegokolwiek w co mogłabym się ubrać na roczek małej i nic nie znalazłam.;((( Prawie wysprzątałam już cały dom - akurat przyda mi się to wysprzątanie tzw "generalne" bo przez pracę zaniedbałam dużo dom ale wszystko wraca na miejsce;) Dziś znów jadę na zakupy i mam nadzieję, że zakupię już "coś" i zrobię zakupy do reszty.
 
reklama
Do góry