reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

mary beth przy Macku takze nie stosowalam probiotykow ;-) a meczylismy se z kolkami strasznie. Wtedy chyba jeszcze nie bylo tych dla noworodkow tylko po 3 msc zycia. A Kuba dostawal Dicoflor od samego poczatku i bardzo lekko przeszedl okres kolkowy. ale nie jest to regula. tak jak pisze gola, nie na kazdego dziala ;-)


gola kurcze masz mala demolke w domu zupelnie jak ja :-) Sciaga wszystko co ma w zasiegu reki ;-) Szafk mam zapiete na rzep.... Co prawda kuba umie go odpiac ale nie robi tego... tzn nie mysli o tym aby go odpinac tylkood razu ciagnie za raczke szafki. Jak sie nie udaje otworzyc to odpuszcza. A jak sie juz dostanie do szafki... oj to biedna jej zawartosc :baffled: najgprzej mamy w lazience bo na niskich polkach stoja szampony itp. Wszystko na podlodze non stop.
 
reklama
ja też proszę o przepis na krem z dyni w necie mnóstwo przepisów ale jak macie jakiś sprawdzony fajny, szybki to piszcie :tak: a czy to podajecie jako obiad ?
 
nimfii, a te rzepy to jakieś takie specjalne "przeciwdzieciowe?):-) No bałaganią te nasze bąble ;)

mirelko - ja nigdy nie robiłam, ale dostałam dynię od koleżanki i chciałabym spróbować :tak: A Ty mi tylko nie mów, że dynię tak jak i selery nabyłaś:-D:-D;-)

U nas też słoneczko, wstanie Polisz, zje pomidorówkę i ruszamy
 
nimfii dzieki za wyjasnienie ;-)
Gola u nas tez teraz najwiekszy bajzel to robi Sami,zabawki sa wszedzie klocki to juz w ogole masakra mozna sie na nich zabic hehe a po nim jest tatus balaganiaz :-) a z tym pchaczem mlody sie jeszcze nim bawi cos tam go popcha a raczej z nim biega a jak nie to bawi sie ta plyta grajaca(mozna ja sciagnac z pchacza) a tak to pchacz bardziej sluzy jako blokada do telewizora hehe :-)
Mikado o to dobrze ze sie juz lepiej czujesz,a wy jaka imprezke planujecie dla Filipka?? no i jak sie czuje Twoja corka,jak znosi ciaze??
mirelka ​wspolczuje nocki obys odespala choc troszke ta nocke ;-)
 
Mia, Sami naj najlepszego z okazji roczku.

onanana wpadaj na obiadek.Nie lubię jeść sama, wolę mieć towarzystwo.. Trzymamy kciuki za Twojego tatę.
niuniunia ja nie szczepię na ospę, jestem zdania że co za dużo to niezdrowo.
gola robiłam zupkę z dyni:-).Gotuję normalnie rosól(wywar warzywno mięsny, z kurczaka albo cielęciny-z niej troszkę lepszy mi się wydaje).Później daję dynię pokrojoną w kostkę i gotuję aż do miękkości.Ja nie miksuję tylko rozgniatam widelcem, zagęszczam kleikiem.Jako że jada ją tylko Tymek to nie solę.
Zabezpieczeń na szuflady i szafki nie montowałam.Kilka razy T. przyciął paluchy, a teraz jakos daje radę otwierać normalnie.Z tych szafek, które otwiera wyeliminowałam tylko niebezpieczne przedmioty.Najbardziej lubi "układać" ubranka w swojej półce.
mirelka ja zupę podaję jako zupę bo u nas Tymek 2 danie zjada.
 
gola takie
TAŚMA ZABEZPIECZAJĄCA Z RZEPEM CANPOL WAWA SKLEP (2724460668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z tym ze ja to kupowalam w Carefour poprostu.... Mialam tez inne plastikowe zapiecia ale... i mnie bylo trudno je odpiac i palce bolaly, a Macius jak pociagnol za dzwiczki to i tak im klej odszedl takze drzwi sie otwieraly. wiec zostalam przy rzepach.

Mozesz tez je zrobic sama - kupic w pasmanteri rzep na metry zeby samemu pociac a w papierniczym kupic lepiec samoprzylepny dwustronny (taki jak sie uzywan do przyklejenia dywanu do podlogi aby nie odchodzil).
 
Hejka
helenka
i jak juz po szczepieniu jestescie???
onanana może ząbki Majunię męczą albo jakiś wirus..szkoda że nam te szczepienie przepadło ale za tydzień mam nadzieję ze się uda byłoby z głowy.trzymam kciuki za tatę..musi być silny i się nie poddawać.
gola o matko ale o świcie wstajecie w sumie nic dziwnego jak z kurami Pola idzie spać...;-):-DU nas też Martyna robi neisamowity bałagan..tylko sprzątać;-)
filipkowa w sumie to dobrze ze o tydz nam sie szczepienie przesuneło jak tak piszesz;-)
mikado kiedy do Świdnika przylatujesz???bilet zakupiłaś już.Pierwszy lot ma byc jakos do londynu w połowie grudnia pójdziemy zobaczyc jak to bedzie wygladało.;-)
Ssabrina Samikowi może te zębiska dokuczają ...w dzień więcejs ię rusza to nei skupia na bólu a w nocy długo się odpoczywa.Oby dzisiejsza nocka była lepsza..
mary dawaj kawę na ławę i dla mnie..;-)
mirelka nom oszczędnie bo przecież Martyna aż tak się nie brudzi szkoda wode wylewać ;-)Miłego dnia bo noc nieciekawa u was była może teraz odeśpi;-)

U mnie młoda wczoraj miała drzemkę od 8-10 a potem przed 16 do przed 19 masakra do 23 szalała i pobudka dziś o 8 ;-) W nocy raz wstała i przed 7 na cycy.Teraz śpi już 30min katarek nadal jest ale nie dużo i czasem pokasłuje..daję wit c.A w nocy mnie coś gardło zaczeło drapać muszę mleka z czoskiem i miodem sobie zrobić.MIłego dnia

Mia księżniczko i Sami Księciuniu moc buziaków,dużo zdrówka:-D
 
Gola ale Pola Ci pospała, Liwia tylko albo aż 1,5:tak: u nas też pomidorowa z makaronem od wczoraj:tak: nie nie dyni nie znalazłam ale szkoda ja to kuszę do sklepu jechać ale nie chce mi się specjalnie po dynie jechać:no:
AnnaJ u nas tyko jedno danie i musiałbym bardziej sycącą tą zupkę :tak:
zrobić:)
Ssabrina no czekam na nockę w dzień to nie dam rady się zdrzemnąć :no:


Liwia po drzemce zjadła serek homo do tego kromeczkę chlebka grahama z masłem popiła herbatą i szaleje na podłodze, idziemy się zbierać na spacerek:tak:
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkei słowa wsparcia!!
Mam dziś doła... z tatą gadałam ma dobry humor... co mu zostało:/
Teraz na szybko piszę bo ogarnęłam "z wierzchu".
Gola ja robiłam dyniowy krem ten: i wszystkim baaaardzo smakuje kto jadł chciał przepis (nawet mój dyr kazał żonie ugotować) ZUPA KREM Z DYNI (rewelacja) - jak zrobić? Przepisy na zupy Winiary- dla dziecka ogrniczyłabym ilośc curry. Dla dorosłych wg nie curry musi być! ja podaję z grzankami z bułki (gorszku ptysiowego nie lubimy). Lub polecam tez jako zagryzkę chleb zapiekany z serem z piekarnika- podaję często taki do zup kremów- sposób na pozbycie się "starego chleba".
Mia, Sami wszystkiego dobrego naszym kochany roczniaczkom, dużo zdróweczka i uśmiechu życzą ciocia Onanana i Majeczka!!!!
images
 
Do góry