reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hejka!!!
Angie80 super , że koopa już jest czyli wszystko na dobrej drodze do domu!!
Gola Nimfii super , że zadowolenie jest z fryzurek Gola udanego wypoczynku życzymy dla Was!!!!
Syl84 nie myśl że jak pójdzie na nogi bedzie lepiej mój chodzi od 2 tygodni już tak ma maxa i muszę wszystko pilnować bo wejdzie w każdą dzurę a jeszcze czasem się przewraca i mega krzyk zwłaszcza jak niewyspany!!!!A najgorsze sa schody wchodzić umie gorzej ze schodzeniem!!!!
Idę go położyc bo krzyczy ale nie che zasnąc jeszcze bo spał do 6.15.
SSabrinaa musisz koniecznie kogoś poznać bo wtedy jest łetawiej żyć chociaż wiem , że polacy to nie bardzo chętni na nowe znajomości!!!!
 
reklama
Witam mamusie


Angie
super wiadomości z każdym dniem będzie lepiej, pozdrawiam
Gola udanych wakacji Wam życzę, bawcie się dobrze
Nimfii, Gola nowe fryzurki super też bym musiał coś zrobić z włosami jakieś pasemka bo już odrost widać z daleka,
niunia miłej pracy

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków na ich 9 miesiąc rośnijcie zdrowo:-):tak:


u nas pogoda zapowiada się całkiem, całkiem, nocka ach lepiej nie gadać, ale w końcu mamy kolejnego ząbka piękna górna prawa jedyneczka Liwia teraz ucina sobie drzemkę:tak:

Miłego dnia
390.gif
 
Angie - nie mam kompletnie kiedy pisać na BB, ale nie mogę po prostu przejść obok tak WSPANIAŁEJ wieści bez słowa :):):)!!!! Kingunia to moje najcudowniejsze BB dzieciątko, na równi z Olusiem oczywiście :p, i z napięciem czytałam każdy Twój post i czekałam na następny. Ucałuj proszę ode mnie naszego dzielnego cookie monserka :*:*:*:*!!!!! Teraz musi już być tylko lepiej :)
 
Angie super!!! a pomyśl, że jutro będzie jeszcze lepiej:tak: ciesze się bardzo!!!

Gola miłego wypoczynku, Szczawnica fajna jest, byliśmy całą rodzina jakies 3 lata temu chyba, wszystkie szlaki pienińskie złażone, nie męczące są, a widoki piękne. Mnóstwo super terenów do spacerowania , pieknie jest brzegami Dunajca, no a w samej Szczawnicy dużo fajnych knajpek, cukiernie z pysznymi smakołykami, dużo kwiatów i zieleni, nie zaponij tez popróbować tamtejszych wód mineralnych, ja wspominam te wakacje super. Jak Cię znam to na bank znajdziesz dostęp do netu i do nas zaglądniesz:-p:-D
mirelko gratuluje nowego ząbka, u nas dwie górne jedynki nie mogą się wciąż przebić, Patrycja całą noc gorączkowała ( prawie 39 stopni ) nie bardzo leki działały, od 22 do 6 rano spała u mnie na rękach, a ja zainstalowałam się na naszej wielkiej pufie do karmienia, bo tak było lepiej niż co chwila wstawać do niej z wyra, czekam z niecierpliwościa kiedy ta gehenna się skończy, bo my umordowani, a i Patrycja też bardzo ciężko to znosi, wszystkie specyfiki przynoszą minimalną ulgę. A tak wogóle mam bardzo wrażliwe dziecię:tak:
 
Dziewczyny razem z Kinga i T dziękuję wam za całe wsparcie i te wszystkie cudowne słowa, aż mi się lezka w oku kręcić Jak czytam wasze posty Jak się martwicie o Kingule i cieszycie z jej postępów. U nas coraz lepiej, kolejne dwie koopy zrobione. Dziś też zaczniemy podawać mleczko.

Przepraszam ze pisze tylko o nas a wam nie odpisuje ale na tel ciężko to ogarnąć. Ale czytam i jestem na bieżąco.
 
Hej maminki :-)
U nas nocka w miare ok pewnie dlatego ze Sami wczoraj poszedl pozniej spac a padl kolo 23 no ale on wstal z drugiej drzemki o 19:30 :-D Dzisiaj pobudka o 5:30 pobawil sie z nami troche zjadl butle i tak kolo 6:30 udalo mi sie go jeszcze ululac i pospalismy jakies 2h jeszcze :-) teraz ucina sobie drzemke :-)
alma no trzeba by kogos poznac w poniedzialek zabieram mlodego do centrum dziecka na spotkania artystyczne(zabawy z farbami,woda i innymi gadzetami) wiec mam nadzieje poznac tam kogos no ale tak jak piszesz z polakami na wyspach troszke ciezej jest sie zakumplowac kazdy raczej trzyma sie tutaj swoich paczek i znajomych no ale moze mi sie poszczesci choc troszke :-D no i dochodzi tez do tego moja religia i to ze nosze te chusty polki nie bardzo sie pchaja w takie znajomosci :eek: a jak tam postepy z chodzeniem u Korniego ??
mirelko gratuluje kolejnego zabka !!! u nas przebija sie dolna prawa jedynka juz ja fajnie czuc i brzeczy jak sie lyzeczka postuka ,nie moge sie juz doczekac tego pierwszego zebala :-)
Majuska wspolczuje Ci kochana takiego kiepskiego przechodzenia tego zabkowania mam nadzieje ze szybko wyjda te zabki i wszyscy troszke odetchniecie.
Niunia Wszystkiego Najlepszego dla Wikuni na te 9 miesiecy !!!!
angie super wiesci,teraz Kingunia bedzie z kazdym dniem nabierac wiecej sil bo zaczne jesc i szybko dojdzie do siebie i wrocicie do domku,calusy i usciski dla was ;-)
 
hey dziewczyny, ależ ja za wami tęsknie, podczytuje was :-)

bardzo cieszę się ANGIE, że wszystko w dobrym kierunku idzie to najważniejsze oby tak dalej :tak:

U nas jakoś leci wszystko dobrze Alan ma dwa zęby idą mu kolejne do góry bo rączki bierze do buzi i się ślini ostatnio miał sraczkę, ale trzy dni chyba na zęby. A tak to grzeczny aniołek cały czas się śmieję i dużo już umie, robi papa, buzi daję, robi tak jak "indianin" rączką o buzie na zawołanie, bo go nauczyłam, chodzi za rączki. Dziś tylko była ciężka noc po północy oglądaliśmy film i nagle słyszy mąż,że kaszle i mówi idź zobacz do niego bo wyszłam z kąpieli poszłam zaglądam a on wymiociny w buzi i już prawie się by zakrztusił wyjęłam go szybko i lettko nachyliłam i tyle wyrzygał chyba to co wypił mleko na noc całe strasznie się wystraszyłam, ale przebrałam go przytulił się do mnie trochę i poszliśmy spać i wszystko już dobrze nie wiem co mu się stało jedzenie pomieszało czy skakał przed snem na materacu po jedzeniu on taki lubi, dostał tylko na spróbowanie po popołudniu płaską małą łyżeczkę monte
 
Dzien dobry babeczki!

My wczoraj pozno wrocilismy z IKEI i od mojej mamy, a jeszcze brat M. wpadl w odwiedzinki i na pokera. :-D Wiec spac poszlismy w ogole pozno, ale na szczescie Mia ladnie spala cala noc i to do... 10.00!!! :happy:;-):tak:


Angie - ciesze sie ogromnie z Kingusiowej kupki!!! :-):-) Oby teraz juz bylo tylko lepiej!

Gola - udanego wypoczynku! :-)

Sto lat dla wszystkich dzieciaczkow, ktore koncza 9 miesiecy!!!


Milego weekendu, kochane!
 
reklama
angie - gratulacje dla Kinguni i dla dzielnych rodziców. Teraz będzie już tyko lepiej. Kibicuję Wam z całego serca.

Dziewczyny u nas leci. Dwa zęby obecne. Zbieramy się do chodzenia. Robota idzie pełną parą.

Dla wszystkich 9-miesięczniaków najlepsze życzenia. Jeszcze trochę i będziemy obchodzić roczki :)

Całuję Was gorąco.
 
Do góry