reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Dziewczyny Natalka raczkuje:-):-):-) Dzis swoje pierwcze nieporadne kroki skierowała do mnie, a drugie do kota:-) Teraz za kazdym razem jak kotka wejdzie do pokoju to jest myk na kolanka i za kotkiem:-D No to widzę, ze sie teraz nieźle zaczyna:szok:


Widzę, ze niektóre z Was przestawiają dzieci na dwie drzemki w ciągu dnia. Jak ja bym chciała zeby Natalka tyle spała w dzień;-) Ona to co jakis czas właściwie sie sama przestawia, najpierw na dwie drzemki, a od jakiegoś czasu jest juz tylko jedna po obiedzie. Ale jak jest jakis ciekawszy dzień to potrafi w ogóle sie nie przespać:sorry2:


maggipka no rzeczywiście, Ty też z Wrocławia:-) A gdzie rodziłaś?
Oby ten ząbek szybko sie przebił i marudzenia sie skończyły!

Ssabrina to gratulacje dla małego siłacza za stawanie!

martus ja do tej pory prasuje ciuszki Natalki, ale to dlatego żeby je zmiękczyć, bo nie urzywam płynu do płukania (Natalka ma wrażliwa skórę i alergolog kazała nie urzywać).

marry-beth no witaj po długiej przerwie:-) Życze powodzenia w starankach! Ja to nawet nie chcę mysleć jeszcze o takich rzeczach i nie wiem czy kiedykolwiek pomyslę;-)
 
Dziewczyny ja tylko na minutke sie zameldowac bo dzis przyjezdza moja siostra wiec pewnie rzadziej bede tu zagladac przez nastepne 10 dni. Kinga dzisiaj dosyc marudna.
I dzis dostalam smsa od wlasciciela naszego mieszkania ze dzis oglosil bankrudztwo i to mieszkanie bedzie przejete przez bank. Prawdopodobnie bedziemy tu mogli jeszcze mieszkac ale nie chce nagle dostac wypowiedzenia i na szybko cos szukac wiec juz szukamy jakiegos domku. Juz dzis jedem ogladalismy, nie jest zly, oczywiscie kilka uwag mamy. Jutro idziemy zobaczyc drugi. Jak pomysle o przeprowadzce z Kinga to juz mi sie odechciewa.

Angun mam nadzieje ze szybko wyjasnicie sprawe z niania

mary-beth, dziekuje, Kinga ma sie dobrze, 15 sierpnia czeka ja operacja.
 
mary-bath, gola na planowaniu się skończyło m musiał jechać po części do auta bo odstawiliśmy samochód do mechanika:tak: więc jutro jadę na 100% bo jak nie to się wnerwię :tak:
mary-bath podziwiaj, podziwiaj bo jest na pewno co oj uwielbiam takie zmiany w domu, :tak:
Gola super że dzień udany :tak:
Filipkowa mama witamy po wakacjach oj tak żniwa się zaczęły na całego dziś będąc na spacerze widziałam 3 kombajny młócące zboże:tak:
Angun to ci niania kombinatorka :szok:Fajnie że weekend u rodziny się udał
Margana brawo dla Natalki teraz to już pójdzie jak prawdziwy raczek:tak:
u nas Liwia sam tak się przestawiła i zrezygnowała z 3 drzemki :tak:

my dziś pospacerowaliśmy za wszystkie czasy pogoda dopisała chodź troszkę wietrznie było, Liwia bardzo grzeczna na spacerku aż miło było spacerować siedziała sobie podziwiała przyrodę z drugiego spacerku jak wracałyśmy to walnęła taką kupę że trzeba było przyspieszyć kroku heheh:tak::-D

Miłego wieczorku
 
margana - rodziłam na kamieńskiego, a ty?

angun - ale numer z tą nianią, choć nie jestem zdziwiona, bo tyle już się historii nasłuchałam, że już mnie nic nie zdziwi

angie - powodzenia w szukaniu domku, nowy na pewno będzie lepszy :-)

martus - mi się nie chce prasować, szkoda czasu, tylko niektóre sukieneczki prasuję

filipkowa mama - no tak to jest z polskim morzem, może jest pogoda może nie :-)

mirelko - gdzieś ty te kombajny widziała :-)

U nas superowy dzień dzisiaj... pogoda cudna, mieliśmy dłuuugi spacer, potem przysiedliśmy na ławeczce, Mała przysnęła na 45min u tatusia na brzuszku, a my przy okazji ciszy i spokoju mieliśmy z mężem super rozmowy... lubimy tak sobie gadać, kiedyś całe wieczory przy winie mogliśmy przegadać...
 
marry-beth ja też Cię witam ponownie i && w/s starania:-)
angie
może coś bliżej mnie? :-D

Dzisiejszy dzień to koszmar, jęki, brak apetytu - wychodzi czwarty ząbek - będzie wampirek jak nic:) bo wychodzą górne dwójki a jedynki jeszcze siedzą.
Na zewnątrz szaro, buro i mokro, depresyjnie...
Niech coś się fajnego wydarzy a nawet ufo porwie, oby coś się działo!
 
maggipka to super, ze tak fajnie dzień spedziliscie. Ja tez tak uwielbiam z moim mężem sobie pogadac o różnych sprawach, powspominać itp. Na wakacjach tak sobie wieczorami siedzieliśmy przed domkiem, jak Natalka juz spała, przy grilu i piwku:-)
Ja rodziłam na Brochowie.

mikado to współczuje dnia. Mam nadzieję, ze następny bedzie lepszy, a zabek szybko sie przebije.
 
Cześć maminki:-)
Dziś zwariowany dzień miałyśmy i dopiero teraz znalazłam chwilę. Rano zapisałam Ewę do lekarza, bo niestety kaszel nasilał się. Okazało się, że złapała jakiegoś wirusa, który teraz krąży po dorosłych, oprócz niej moją mamę też dziś kompletnie rozłożyło:baffled:. Dostałyśmy receptę na prawie worek leków i skierowanie do laryngologa na cito. Niestety wirus ten osiada na krtani i powoduje jakieś rozpulchanianie jej przez co mogą występować duszności. Jest on groźny u dorosłych, a u takich niemowlaków potrójnie:-(. Ledwo wyżebrałam u p. laryngolog żeby nas przyjęła, bo no cito to termin jaki mi dali to 1 sierpień (o zgrozo!). Ona dołożyła jeszcze parę leków od siebie i mamy czekać, a jakby kaszel nasilał się to od razu po pogotowie dzwonić i sterydy będą podawać, ale jestem dobrej myśli, więc do tego nie dojdzie;-). Mała nie chciała prawie jeść, ale na szczęście piła dużo i na wieczór apetyt jej wrócił. Teraz śpi, ale słyszę jak biedna się męczy, bo ściekający katar utrudnia jej oddychanie, a chwilę po oczyszczeniu noska znów ma zawalony.
Dziś tylko o nas, ale nadrobię jak będzie lepiej z Ewą i będę miała więcej czasu :tak:

Dobranoc
 
Kochane nie mam czasu nadrabiać głównego wątku... dużo produkujecie .. wybaczcie..

Angun kuźwa się wkurzyłam!! Jak można być taką głupią c**ą żeby doopska nie ruszyć na spacer z maleństwem.. Biedny Arturek, ciekawe jak ta niania go traktuje:-( A maly jak na nią reaguje??
margana gratulacje raczkowania. U nas nadal nic.

Tyle podczytałam i zapamiętałam.

Jutro Maja po 2 tyg przerwy jest znów z nianią ( 2 tyg była z moimi rodzicami). martwię się czy ją pozna i nie będzie płakała...

Idę spać bo potem w robocie ziewam cały dzień i brak werwy a roboty w ci*l...
 
reklama
Witam sie juz wieczorowa pora :-)
Sami spi juz od 20:-) ciekawe o ktorej mi pobudke jutro zrobi chociaz dzisiaj wyspalam sie za wszystkie czasy bo do poludnia z 3h z nim i popoludniu sie tez polozylam z mlodym :-) Dzien nam minal dosc fajnie,nie bylismy na spacerze ale siedzielismy se na ogrodzie,ale po 2h malemu juz dokuczalo cieplo i robil sie marudny wiec ucieklismy do domku a pod wieczor jeszcze zesmy tez posiedzieli ze 2h wiec bylo ok :-)
mary-beth Ja sie tez juz powoli przyzwyczailam do tych deszczowych dni tutaj teraz ale czasem mozna dolka zlapac jak zbyt dlugo pada ale teraz jak jest cieplo to tak dziwnie sie czlowiek czuje bo sie odzwyczail od takiej pogody :-) a pomysl na prace w przyszlosci fajny ale wiadomo nie wszystkie porody sie koncza superowym sukcesem i pamietam ze Mikado kiedys o tym pisala ze tez chciala byc polozna(jak dobrze kojaze) ale zrezygnowala.
Angun przykra sytuacja z ta niania wychodzi mam nadzieje ze szybko sie wszystko wyjasni i ze to tylko jakies nie porozumienia albo zwykly zbiego okolicznosci z ta kurteczka itd,no ale zrobilabym tak jak Gola pisze jeszcze bym porobila jakies plapki na nia za nim bys kupila drugi dyktafon,z tym kocykiem i podusia i innymi,mozesz cos po wkladac do tego woziora i wtedy bedziesz widziec co sie dzieje.
Gola super zescie mialy dzien babeczki,fajnie ze macie taka mozliwosc posiedzenia u dzidzia na swiezym powietrzu ;-) pewnie po takim dniu Pola bedzie lepiej spac w nocy &&&&& trzymam kciuki ;-)
Margana wilkie gratki dla Natalki !!! no to teraz zacznie sie gonitwa za malutka :-)
angie naciesz sie siotra kochana a do nas wrocisz jak juz bedziesz wolna ;-) powodzenia w poszukiwaniu domku,obyscie cos szybko znalezli fajnego ;-)
maggipka super ze dzien sie wam udal a na szczere rozmowy zawsze powinnlo sie znalezsc czas ;-)
Mikado wspolczuje Ci humorkow Filipka mam nadzieje ze zabek szybko sie przebije i malemu wroci humorek ;-)
onanana na pewno Maja pozna nianie w sumie zawsze dobrze reagowala na jej widok wiec szybko tej buzi nie zapomni a 2 tygodnie to nie jest tak duzo ;-)
 
Do góry