reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

zmywarka naprawiona ale jak usłyszałam ile to będzie kosztować to myślałam że się przewrócę masakra jakaś 600zł (180 robocizna, 420zł pompa):wściekła/y::szok: jak się wali to na całego:zawstydzona/y: aż mi się odechciało na zakupy jechać ale m powiedział że mam jechać to se pojechałam i co nieco kupiłam dla siebie i Liwii:tak:

marttika, syl, nimfii to wam się dzieciaczki zbuntowały oby dobry humorek szybko powrócił:tak:
Alma to super że adres zmieniony a twój m kiedy wraca?
Maggipka fajnie że m ma tyle wolnego tyle czasu razem tylko w 3 tylko się cieszyć no i pomoże przy Amelce czyli twój m jest wykładowcą?

ale cisza :szok:
 
reklama
martttika buziole dla Filipka na 8 miesięcznicę! Oj nie oddawaj dziecka, wszystko minie:-D

Więc my chyba też przechodzimy kryzys 8 miesiąca połączony z ząbkowaniem, do tego dostałam pierwszy @ po porodzie i targają mną nerwy, muszę bardzo nad sobą panować bo jak tu krzyczeć na takiego maluszka?
 
Hejka!!
Mirelka1 mój T. wraca w październiku ale w sierpniu wpada na 3 dni!!
Mattika ja tez przestawiam Korniego na 2 drzemki spi jua tak od tygodnia i wieczorem 18.30 nie mam problemu z zaypianiem przez niego . A rano i tak budzi mi się o 5, 5.30 lub 6.00
 
mirelka o szok!:wściekła/y: To prawie nowa zmywarka!:angry:
mikado dziękuję za pamięć! Widzę, ze też masz wesoło:baffled: Ja to krzyczę, ale na wszystkich wokoło! Ech... jakoś to trzeba przetrwać:tak:
alma mój wieczorem teraz też elegancko pada, mleko to czasami pije już na śpiocha:-)

No laski oby przeżyć dzisiejszy dzień z moim łobuzem:-p
 
Hej :-)
Ale młoda mi niedawno stracha narobiła bawiła się za chwilę słyszę straszny płacz lecę a ona nóżkę włożyła pod szafkę mamy takie na niskich nóżkach..ale mi się gorąco zrobiła bo ani w tą ani w tą a ona płacze:szok:Dawaj szafkę w górą i wyciągnełam,nóżka czerwona ona jeszcze trochę popłakała i po wszystkim ale stracha mi narobiła:-(
Wczoraj wsi byliśmy zjadła pięknie wiejski rosołek z kluseczkami i mięskiem :-) Kurcze wczoraj ugryzł ją komar jak z teściową spacerowała na czółku a dziś dostałą na nim jakieś wysypki ale dałam rano wapno i może jakoś przejdzie :sorry2:
Aaa dziś bratowa ma mi zrobić balejaż z 2 kolorków mam nadzieję ze mi się spodoba dawno włosów nie malowałam a chciałam jakąś odmianę ;-);-)
mirelka no faktycznie dołożyć kilka stówek i nówka zmywara :-pMój m by mi kupił ale nie mamy gdzie postawić buu
mikado współczuję krzyków,kryzysów i wrednej @ ;-)
alma to raniutko twój smyk wstaje ;-) jak ostatnio moja to jakaś masakra.

Uciekam śpi mój łobuz a ja muszę chatę ogarnąć i mam trochę prania ręcznego.Miłego dnia

aaa i 2 dwójki na górze u nas już tuż tuż na dniach bo dziąsełka rozbabrane :-):-)
 
Laski nadrobiłam 3 tyg mojej nieobecności na forum:-D Niezła jestem co?:-D
Mała śpi od 10.30 do teraz a ,że jestem u teściowej to nie muszę sprzątać itp. więc mam duuużo czasu wolnego(przynajmniej dzisiaj):-)
Czy zostały jeszcze jakieś bezzębne dzieci??Bo Zuzinka narazie jeszcze nie ma ani jednego.Ale w ogóle jak patrze na to moje dziecko to mi się taka "dorosła" wydaje:-)

mirelka- współczuje wydatku na zmywarke, my też w poniedziałek odstawiliśmy auto do naprawy i myśle, że nam z tysiaka jak dobrze pójdzie policzą...:angry:
mikado-szkoda, że nie idzie tak zrobić, że jak urodzi się tyle dzieci ile się chce to @ zanika:-D
 
Witajcie mamuśki!!

U mnie ciepło, duszno nawet, bo burze zapowiadali. Póki co nie leje, nie grzmi. Czekamy.

Wczorajsze szczepienie w porządku, Mała trochę zapłakała, ale szybko jej przeszło, jakoś coraz lepiej przechodzi szczepienie. No i dobrze. Za to wieczór koszmarny - zostałam sama, bo mąż miał ważne spotkanie, a ja kładłam Małą spać, co zajęło 2,5h!! Zwykle zajmuje to ok.30min łącznie z karmieniem. Wczoraj nic nie działało, próbowałam wszystkiego, aż się popłakałam z bezsilności. W końcu po tym koszmarze zasnęła u mnie w łóżku, a ja razem z nią, po pół godzinie wrócił mąż. Przejął nad nią dyżur nocny więc trochę zdrzemnęłam oko. Budziła się co ok.3,5h na jedzenie i spała dalej. A w międzyczasie nie wybudzała się ani razu, choć zwykle co pół godz-godz się budziła z wrzaskiem. Teraz nie, ale spała z nami w łóżku. Już nie wiem co z nią robić, to jej nie-spanie mnie już dobija. Za chwilę będzie miała 9mies a śpi max 3-4h. Myślę, że teraz to już mniej głód ją wybudza, a przyzwyczajenie organizmu. Jakoś ją musimy nauczyć spania całą noc. Tylko pomysłów brak.

marttika, nimfi, syl
- dziewczyny znam wasz ból, u mnie dokładnie to samo, jak tylko nauczyła się raczkować i wstawać, to za każdym razem jak się wybudzi od razu wstaje i drze się w niebogłosy, nawet nie płacze, tylko się drze. Jakoś nie umie się sobą zająć w łóżeczku, tylko wzywa kogoś, żeby ją stamtąd zabrać

mirelka - tak mój mąż jest wykładowcą na uczelni, więc wakacje dłuuugie :-)

filipkowa mama - no właśnie tak powinno być z @ jak mówisz, jak już nie chcesz dzieci, to się kończy. Mi tam dobrze było bez :-)

winki - ponawiam pytanie, jakie macie siedzisko dla Małego??
 
No dziś Natalka zaszalała i pospała do 10.40:szok: A po obiedzie kimała prawie 3 godziny! Az sie zaczęłam martwić, ze coś jej jest. Ale wszystko ok, bo teraz szaleje, skoro wyspała sie po południu:sorry2:

A ja dziś rano jak wstawałam do małej uderzyłam się w stope o łóżeczko i mam całego fioletowego palca, ledwo szłam na spacerze:baffled:


martus.ja
życze dużo zdrówka dla Ewuni! Oby szybko przeszło i obyło się bez szpitala!

onanana nie przepraszaj, że nie nadrabiasz. Olej to, tylko od czasu do czasu napisz co u Was:-) I tak fajnie, ze wpadasz:-)

marry-beth o matko, bliźniaki:szok: Takiej wersji to ja nawet nie chcę sobie wyobrażać! Całą ciążę sie bałam zeby czasem sie nie okazało, ze jednak bedą dwa;-) A są jakieś szanse u Was na bliźniaki?

filipkowa mamo nie jesteś sama z bezzębnym dzieciaczkiem. U nas też się nawet nie zanosi na nic:baffled: Chociaż ślina cieknie litrami;-)

maggipka współczuje Ci tych problemów ze spaniem małej. A dajesz jej smoka na noc?
 
Witam się wieczorową porą ;)
Ankusch - biedna Tysiunia!! Wiesz kochana, że Pola mi dziś też stopkę pod komodę włożyła, na szczęście wyciągnęłam, bo sama bym tej komody nie udźwignęła...
Alma- Pola śpi i wstaje poodbnie...Kochana, bo ja chyba nie w temacie, przeprowadziliście się teraz, czy wcześniej??
angie - powodzenia w poszukiwaniach nowego lokum
mirelko - fakt, cena zajebista:szok: A ile dostaliście na nią gwarancji??
martttika- Pola zawsze zasypia jak tylko weźmie w dziobek cycusia, a jak nie to to i tak zasypia sama w łóżeczku. Na szczęście nie wiem co to bujanie i huśtanie dzidziorka na rękach. (odpukać, bo jak pochwalę to zawsze jest za chwilę na odwrót ;)
Jak dziś Filipek??
Filipkowa mama - Witaj kochana,dobra jesteś ! Długo Ci zeszło na czytaniu??
Mikado - współczuję wredoty @, ja moją pierwszą miałam z 3 tyg temu, a tak mi bez niej było dobrze:/
maggipka- trzymam kciuki, żeby dziś mała lepiej spała&

U nas do południa była burza i lało, Pola spała prawie 2 godziny, wstała, zjadła i poszłyśmy na spacer, ale znowu deszcz, więc schowałyśmy się na ganku u koleżanki, posiedziałam wypiłam kawkę, Pola zjadła bułę i jabłko. Wypogodziło się i zaliczyłyśmy jeszcze godzinny spacer , na którym młoda spała 40 minut. Malutka strasznie lubi się przytulać, robi się coraz bardziej mamina, ale i tak to jakieś cygańskie dziecię. Dziś zrobiła ze 2-3 kroczki na raczka, ale widać, że jeszcze się boi.
Będę kupować ( na współę) z moimi rodzicami tego Quinniaka co ma winki, nie wiem tylko jaki kolor :)
Miłego wieczoru listopadóweczki :*
 
reklama
Coś cicho dzisiaj tutaj...Dziewczyny, gdzie jesteście?:-D

Gola- no jakieś 2 godziny na pewno:-Dale tak fajnie się Was czytało:-Dteż zastanawiałam się nad tym quinny, brałam jeszcze pod uwage graco fusio ale bałam się, że one takie trochę"patrz na mnie i mnie nie tykaj" i wybrałam casualplay ale on jest trochę większy-mi to nie przeszkadza i tak mamy kombi ale jakbym musiała wybrać mniejszy wózek to kupiłabym też tego quinny-podoba mi się.A co do koloru to po pierwszym dziecku wiem, że ciemny najlepszy bo nie widać tak jak pobrudzi i pewnie kupiłabym czarny, zresztą ten co mam też jest czarny z czerwoną wkładką.Chociaż nie wszyscy lubią czarne wózki dla dzieci bo mówią, że takie ponure- kwestia gustu i późniejszych chęci i czasu na szorowanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry