reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witajcie listopadówy!!

U mnie pogoda piękna, więc będziemy cały dzień na dworze. W tej chwili właśnie mój mąż na spacerku z Małą, ja ogarniam chatę, robię obiad, a potem wybywamy naszą Świętą Trójcą na spacer i do miasta na jakieś zakupki.

Miłego i słonecznego dnia!!
Dla dziewczyn z GB - dzielę się z wami słońcem i przesyłam wirtualne promienie :-)
 
reklama
martus. ja polecam ci masc Plumex Baby :) ona jest pomocna i przy kaszlu (odksztuszanie) i przy katarze (udrożnia nos) na kaszel syropow jeszcze nie mozna z tego co pamietam.
 
Czesc dziewczynki!

Wybaczcie, ale dopiero teraz wlatuje... Jakos dzien mi straszliwie szybko zlecial... U nas deszcz, ale jakos mi to juz przestalo przeszkadzac. ;-) Bylam z Mia w miescie i na spacerku, a potem na zakupach spozywczych, bo lodowa pusta... ;-)

Zaraz poczytam, co u Was! :-)


Mary-Beth - ja po porodzie też sobie pomyślałam, że to fajny zawód, ale baaardzo ciężki , no i nie każdy poród przebiega tak gładko, ale fajny pomysł na życie:)

Gola - masz racje, kochana! Zawod ciezki, ale bardzo ciekawy i inspirujacy! :-) Mysle, ze odloze studia teraz ze wzgledu na Mie - jest za mala na przedszkole moim zdaniem i zle bym sie czula posylajac ja teraz... Ale kto wie, za rok, dwa... ;-)

Mary-Beth powodzenia w staraniach o pierwszą ciąże długo żeście się starali, zaglądaj do nas częściej

ja dziś planuje jechać do H@M m obiecał że wcześniej wróci z pracy ale coś mi się wydaje że na obiecaniu tylko się skończy zawsze tak jest jak mi zależy żeby wcześniej wrócił to wraca później a jak mi nie zależy żeby wrócił wcześniej to wraca wcześniej heheh:szok::rofl2:

Miłego dnia:tak::-)

Mirelka - dzieki sliczne! No dlugo nam zeszlo i boje sie, ze i tym razem tak samo bedzie... Ale staramy sie, nie ma co! ;-) Jak tam polowanie w H&M?


A co u nas? Przestawiam Filipa na dwa spania w ciągu dnia, a nie trzy jak było do tej pory, bo 3*20 min to wykańczający rytm dnia jak dla mnie (dla niego niestety nie:rofl2:). Wczoraj trochę pojeździliśmy po rodzince (dziadek Filipa ma nowotwór, ale to już chyba Wam pisałam, więc odwiedzamy) i dzien minął intensywnie:tak:


Martika - jak tam przestawienie drzemek? Udalo sie bez problemu?



czesc dziewczyny,
u nas nareszcie standardowa nocka, karmienie o 3.00 i pobudka o 7.00, teraz jestesmy juz po kaszce i chyba wybierzemy sie na szybki spacer przed obiadkiem, tylko musze dostac swoja dawke BB.
Wczoraj mimo iz zapowiadali deszcze to bylo tylko pochmurnie i udalo nam sie zaliczyc 2h spacer. Dzis tez pochmurnie, mam nadzieje ze nie bedzie padac choc prognoza go zapowiada.



mary-beth
witamy u nas z powrotem, zagladaj i pisz co u ciebie jak tylko masz czas.

Angie - dziekuje za mile powitanie po przerwie! Ciesze sie, ze noc u Was OK! A jak sie Kingusia miewa?


Hejka :-)
U nas noc koszmarna mała cały czas się kręciła popłakiwała od 24.30 do po 5 jestem nie wyspana chyba bączki ją męczy albo nie wiem..dałam jej paracetamol i jakoś zasneła do 7 i o 9 poszła na pierwsza drzemkę i śpi;-)


Mary super życzę powodzenia w starankach o synia ooo szybciutko ;-)My troszkę się wstrzymujemy aż Martyś podrośnie najpierw nią chcę się nacieszyć;-)rok się o nią staraliśmy :-)


Ankusch - dziekuje! :-) No i wspolczuje nocki... U nas tez sie takie zdarzaja, a jak mala ma kryzys, to juz w ogole strasznie zle spi, i my tez... UFFF! U nas tez rok, ale my z kolei chcemy miec mala przerwe. No i ja te studia odkladam czesciowo, by nie musiec odkladac staranek... Ale bede trzymac kciuki, jak i Wy zaczniecie! ;-)

dziewczyny pisze z wami a moj krasnal siedzi mi pod nogami kolo kompa i robi mi porzadki z plytkami i innymi gadzetami :-D
Zobacz załącznik 484919


Sabrinka - hehe, maly spryciarz! Slicznie Ci rosnie!

Witajcie moje kochane czytam Was jak tylko moge... Siedzimy sobie od soboty niedaleko Kołobrzegu bardzo sie ciesze bo chociaz przez tydzien nie musze gotowac...Pogoda piekna udało nam sie ..


Agalodz - milych wakacji!!!




OK, troszke poczytalam... :-) Mam nadzieje, ze uda mi sie juz byc na biezaco! :-)

Tymczasem zmykam po jakies jedzonko...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochane!
Przepraszam, że ja do was jak po ogień, ale też nam dzień zleciał,popołudnie spędziliśmy u rodziców w ogrodzie, jutro jadą na krótkie wakacje i chcieli nacieszyć się Arturkiem.
Muszę wam się wyżalić, że mam dość poważne podejrzenia, że moja niania nie chodzi z Artim na spacery. Niestety nie mam możliwości nagrania jej, bo zamówiłam ponad tydz.temu na Allegro dyktafon cyfrowy i nie doczytałam, że Sprzedawca ma do 44 dni roboczych na przysłanie go...:zawstydzona/y:
Ale pomyślałam, że specyficznie ustawie coś w wózku, poza tym zapięłam kurteczkę na suwak i zawiesiłam ją na wózku, po powrocie i rzekomym spacerze kurtka była zapięta- kto zapina z powrotem kutrkę po zdjęciu?? Poza tym nie mam śladów na kaflach w korytarzu, a niezależnie od pogody wózek je zawsze pozostawiał.
Także chyba, sorry za określenie, ale mną wstrząsa, ooowniara siedzi z dzieckiem w domu, ogląda Tv (widzę po kanale na satelicie) i dostaje za to całkiem ładną kasę... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Chyba jutro wyślę męża do sklepu po ten dyktafon, będę miała sytuację czarno na białym. i będziemy mogli z nią porozmawiać.

Przepraszam kochane, że ja tylko tak o sobie, postaram się nadrobić może dziś wieczorem, jak uśpię Artura.
Weekend i urodziny kuzynki Artika były udane. Nocki trochę gorsze, bo Artur coś ostatnio gorzej śpi i być może to właśnie efekt tego siedzenia w domku (choć ja z nim właściwie codziennie po pracy wychodziłam na spacer):-(

Mary-beth- super, że wróciłaś do nas, mam nadzieję, że teraz będziesz zaglądać częściej! &&&& za starania o syneczka!!!

Miłego wieczoru kochane!!!!!
 
Hej mamuśki:-)

Witam po długiej przerwie:-)Ale naprodukowałyście, nie jestem w stanie nadrobić.
My już po wakacjach.Nad morzem było fajnie, pierwszy tydzień pogoda super, drugi już taki sobie od piątku padało więc w sobotę już się zwinęliśmy bo nie było sensu tam siedzieć.Teraz dla odmiany jesteśmy u teściów bo zaczęły się żniwa więc mąż pomaga.
Moja Zuzinka zrobiła się taka kochana(odpukać:-D),właśnie wypiła mleczko i ma spać ale cały czas próbuje mi się do komputera dorwać:-DZaczęła raczkować, na razie powoli jej to idzie ale od czegoś trzeba zacząć.Zasypianie to tez masakra bo ja ją kładę a ona wstaje i lata po całym łóżku.
Postaram się teraz być na bieżąco ale pogoda zapowiada się super więc jak to wyjdzie zobaczymy:-)
 
Hej kochane:)
Angun - ale jaja z tą nianią , zanim kupicie drugi dyktafon - spróbuj jeszcze podobnych sztuczek, żeby sprawdzić, ułóż jakoś specyficznie kocyk w wózku, czy podusię
mary-beth - owocnych starań kochana, trzymam kciuki:-D:tak: Ciekawe, czy będziesz pierwszą listopadówką, która ponownie dzidziusia się będzie spodziewać. Dopiero co z brzuchami chodziłyśmy , a tu już nasze bobisławy po 8, 9 m-cy mają! Nie obejrzymy się, a za chwilę będziemy w większości starać się o rodzeństwo dla małych ;)
mirelko - też jestem ciekawa jak tam zakupy HaeMowe ;) Są jakieś cudne nowe opaski? Bo na tym bym się skusiła:zawstydzona/y:

Od dziadzia wróciłyśmy o 17:30, więc cały dzionek na ogrodzie, Polish w 7 niebie:) Pradziadzio także :-)
 
reklama
Angun - jeju, jakos mi mignal wczesniej Twoj post i zapomnialam sie odniesc do sytuacji. Wspolczuje, rozumiem i wspieram! Tez bym sie wsciekla! Mysle, ze jesli chcesz miec dowod, to nie masz wyjscia i jakos nagrac musisz, choc pewnie Ci nieswojo... Ale inaczej nic nie udowodnisz... Powodzenia!

Filipkowa mamo, Maggipko
- witam, bo sie jeszcze z Wami nie witalam!


Ja juz po kolacyjce, a teraz relaksik przed TV moze... Dzis kupilam sobie wreszcie nowe zaslony i rolety do salonu i teraz siedze i podziwiam! :-D Od razu inaczej, a taka mala zmiana! :-D


Milego wieczorku!


mary-beth - owocnych starań kochana, trzymam kciuki:-D:tak: Ciekawe, czy będziesz pierwszą listopadówką, która ponownie dzidziusia się będzie spodziewać. Dopiero co z brzuchami chodziłyśmy , a tu już nasze bobisławy po 8, 9 m-cy mają! Nie obejrzymy się, a za chwilę będziemy w większości starać się o rodzeństwo dla małych ;)


Gola - dziekuje!!! :-) Mam nadzieje, ze nie zajmie nam to tak dlugo jak z Mia... Zobaczymy! A dzieci rosna tak strasznie szybko, ze czasem nie wierze! ;-) Super, ze popoludnie udane! ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry