reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

martus fajnie mieć takiego kumpla, to chyba nie często się zdarza, ja takiego np. nie mam;-)
winki współczuję, szlag by mnie trafił:no::no:..ja mój wózek zostawiam niestety na klatce, bo mam takie metraże, że na wózek w domu juz nie ma miejsca, dzięki Bogu na razie stoi, tez podejrzewam, że na allegro, ewentualnie tablica.pl może sie pojawić, może jakiś gówniarz potrzebował grosza i tak Was urządził, strach pomyśleć, że jakiś dorosły , poważny człowiek mógłby okraść dziecko:no:
Anek, Maggipka to teraz juz pójdzie z górki:-D, wychodźcie jak tylko się da, skoro to lubicie, jak byłam młodsza to takie wyjścia dawały mi spory zastrzyk energii do codziennych obowiązków, teraz juz niestety ( a może stety ) lubię posiedziec w domu, nie ciągnie mnie na takie wyjścia, jestem wieczoram,i tak zmęczona, że nie mam siły:-D ( to chyb ana starośc tak się robi:-D )
mycha ja tez miałam taką noc:no:...nie wiem co młodej było, jeszcze te pobudki o 5 zniosę ( o ile nie ma w nocy wstwania) ale jak jest co 2-3 godziny w nocy pobudka i potem o 5 już trzeba wstać to jest koszmar:no:
Co do zmywarki jestem w mojej zakochana bez pamięci, nie oddam nikomu :-D:-D...nie wiem jak mogłam przez tyle lat stać przy zlewie i myć te góry garów:-)
Moja Paćka ma jakies dziwne krostki , pojedyncze, takie twarde, jakby z wodą w środku, dookoła czerwone, nie wiem co to jest..przeszło mi nawet przez myśl, że to ospa...ma ich 4 sztuki...jak nie znikną to do pediatry w poniedziałek pójdę, chociaż kiepsko trochę , bo nasza na urlopie, trzeba będzie do jakiejś innej się wbić:confused:
 
reklama
A u nas zaczęło sie grzebanie w szufladach;-) Wchodzę dziś do pokoju, a Natalka siedzi (w zupełnie innym miejscu niż ją zostawiłam) i grzebie w dolnej szufladzie komody, wyciąga moje rajstopy i sie nimi bawi :-D
No i było już kilka nieporadnych kroczków raczkowych, wiec moze coś niebawem z tego będzie :-)Widzę, ze zaczął się czas najintensywniejszej nauki ;-)


winki tak mi przykro z powodu wózka! I to w dodatku przed samym wyjazdem:-( Mam nadzieje, ze uda się Wam coś znależć.
A z Poznania nie jestem, tylko z Wrocławia. Też nie daleko do Wolsztyna;-)

maggipka gratuluje zdobycia tylu umiejetnosci na raz!

marttika moja chyba też najprędzej ruszy za kotką, bo jak tylko ją widzi to aż się cała trzęsie, gada do nej i sie cieszy:-) Żadne zabawko juz nie są wazne;-)

martus to Karpicko jest niedaleko Leszna:-)
My też jestesmy na Bebiko (tyle, ze HA). Zaczynaliśmy od Nan pro, ale po nim mała robiła brzydkie kupki. A po Bebiko rewelacja, wiec zostaliśmy przy nim. Tego na noc nie próbowałam, bo nie mam potrzeby;-)
 
hej kochane
mycha, Majuska - współczuję Wam tych nocek, moja dzisiejsza też nie była rewela:/ Podobnie jak u Majuski wstawanie co 2 godziny i pobudka po 6:/:confused: A mała nie jadła czegoś nowego? Może od tego te krostki, może jednak nie ospa:/
mirelko - nie , nie kupił - teraz coś gada o jeepie na akumulator i pilota dla młodej - ale nie wiem czy nawet chciałaby w tym jeździć...?? Dzidek kierowca zawodowy, to myśli, że Pola musi to mieć we krwi - no niestety niekoniecznie ;)
Anek- rejestrowałam się w maju, teraz byłam załatwić z ubezp. Poli, bo umowę w DD miałam przedłużoną tylko do dnia porodu, potem macierzyński no i należał mi się jeszcze 6 m-cy teraz zasiłek. Super, że Zosinka taka grzeczniutka i pocieszna :D
winki - domyślam się jak się czujesz!! Szczyt chamstwa okraść dziecko! Mnie w ciąży - pewno pamiętacie- oszukano , okradziono z pieniędzy za iPhone 4, tacy ludzie nie mają absolutnie skrupułów, laski dobrze radzą obczajaj All i tablicę!
Ssabrinaa - Pola też już dwa razy glebę zaliczyła i uderzyła się raz główką w krzesełko do karmienia, super, że wreszcie macie pogodę, no ileż może lać?!
maggipka - muszę wziąć z Ciebie i z Anek przykład :)
JustynaZ - witaj :)
martus_ja - dzielna jesteś, masz rację wsparcie kogoś bliskiego (faceta) jest ważne, ale jak ma być nieodpowiedzialny i więcej problemów stwarzać i nie pomagać przy dziecku, to już lepiej bez Niego - jeszcze będzie wszystko dobrze! PS ja też nie mam takiego kolegi ;)
U brachola super, były lody - Pola zjadła cały pusty wafelek, było burito i zapiekanka, Polcia grzeczniutka, byliśmy z Nią na placu zabaw, jutro brat podeśle mi filmik i fotki to coś zamieścimy. Ja obżarłam się jak prosię, bo ciocia Marzena zawsze Wigilię szykuje jak się zjawiamy ;)
 
Winki ależ się wku**am. No wiesz co... jeszcze jak mówisz że to strzeżone osiedle i sami swoi...

Dziewczyny zaś nie wyrabiam także nie odpisuję. Wiadomość o wózku Olinka przeczytałam na fb a tu odpisuję. U nas jak zawsze intensywnie. Jutro też... Chciałabym (chyba) w końcu odpocząc...
 
A z Poznania nie jestem, tylko z Wrocławia.

I ja się dopiero teraz o tym dowiaduję?? Przecież ja też z Wrocka!!

majuska - nie przesadzaj z tą starością!! Jesteś jurna babka skoro dzieciaka właśnie urodziłaś

gola - koniecznie kochana znajdź czas dla siebie i koleżaneczek

winki - co za gnoje!! Nikomu nie można ufać!!

mikado - jeszcze ja się dołączę - piękna córka :-)

martus - dobrze że sprawa alimentów uregulowana, a dobrego faceta może jeszcze spotkasz

nimfi - wszystko o czym piszesz stosujemy przy zasypianiu, ale nocne wybudzanie wciąż trwa. Odchodzę już od zmysłów co tu zrobić...

ankusch - faktycznie usg byłoby uspokajające, pogadaj z lekarzem

mirelko - zmywara to podstawa :-) U mnie ze wspinaniem się po szczebelkach łóżeczka jest dokładnie tak samo, co się obudzi, to już stoi :-)

angie - super że z woreczkami poprawa, a i jedzenie pewnie Kinga wreszcie zaakceptuje

anek - no to podobny "wypad" miałaś, cycki nie pozwalają nam wyjśc za daleko :-) to lepsze niż smycz :-)

mycha - fajne zapro, my też sami robiliśmy na chrzciny

Uff ogarnęłam was, poodpisywałam :-)
 
Hej dziewczynki

pogoda za oknem pieknaa ja znow do pracy na 10 do 20. W tygodniu to jeszcze jak cie moge ale weekend jest dla mniee najgorszy w szczegolbosci niedziela jak nie ma mnie w domu.

Laski naprodukowalysxciee yle ze nie dam rady nnadrobic. Zdarzylam tylko na fb przeczytac o skradzionym wozku Olinka. To jest wieljie chamstwo rozumim naa zwyklym blojowisku ale nie na strzezonym osiedlu. Szok!
 
Dzień dobry :)
Od rana u nas słonecznie :)
Nocka nie najlepsza, karmienia dwa, ale Pola spała niespokojnie, pobudka 5:20 dałam ją do mojej mamy, bo byłam nietomna - nie mogłam usnąć i padłam dopiero około 2ej :(
Zapomniałam Wam napisać , zamawiałam pieluszki wielorazowe z koleżanką ( miałam tylko jedną) - są super, także gdyby któraś z Was była zainteresowana, to te polecam PIELUSZKI PIELUCHY WIELORAZOWE BABY LAND 2 WKŁADY (2487937414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - ja zamówiłam 3 sztuki :) i jeden dodatkowy wkład bambusowo-węglowy
 
gola a czy ty do tych pieluszek stosujesz tez wklady cienkie z mikrofibry ktore ułatwiaja sprzatniecie kupki z pieluchy? Wlasnie sie zastanawiama czy nie zakupic takich jednorazowych cienkich wkladow ktore sie daje od wewnatrz pieluchy (nie w kieszen tam gdzie tetra).
Powiedz jak ci idzie czyszczenie tej pieluszki? bez problemow? ;-)

Ja mam jedna ta ale na razie lezy nieuzywana bo upaly sie skonczylu i kubie posluzyly znow pieluchy jednorazowe ;)
 
czesc dziewczyny,

moje dziecko tez sie cos ostatnio populo ze spaniem, zawsze bylo jedno karmienie ok 3-4 i pobudka i 7.00 a teraz budzi sie na butelke juz ok 1:00-2:00 i potem pobudka ok 6:00. Dzis obudzila sie juz o 5:30, zjadla i na szczescie zasnela ze mna w lozku i spala az do 8:30 ale ja i tak juz co chwile sie budzilam. Mogly by jej wrocic stare zwyczaje. A dietetyczka w zeszlym tygodniu mi powiedziala ze dziecko w jej wieku powinno przesypiac cala noc, musialabym ja zaprosic na nasze forum, ciekawe co by powiedziala na te wszystkie pobudki.
U nas wczoraj byla ladna pogoda wiec wiekszosc dnia bylysmy poza domem bo dzisiaj juz ma padac.
W koncu ustalono w moim biurze ze przychodze we wtorek do pracy, zapowiada sie ze czeka mnie konkretna i nielatwa robota. Moja siostra przylatuje w pobiedzialek, z jednej strony dobrze bo pomoze T przy Kindze ale z drugiej wolalabym byc wtedy w domu.
A mi cos szwankuje kino domowe, rano zanim sie nagrzeje nagle wylacza sie glos i miga napis Protect, nie mam pojecia co sie z tym dzieje, dopiero po kilku minutach musze wylaczyc i zalaczyc. Czasami nawet kilka razy zeby zadzialalo. Cos sie obawiam ze sie konczy, to prezent slubny od mojego taty, ma juz prawie 8 lat a teraz elektronika nie zyje tak dlugo.
A propo mojego pieca, mamy potwierdzenie ze dostaniemy nowy ale nie wiadomo kiedy... Dobrze ze chociaz dwa palniki dzialaja bo nie wiem co bym zrobila.

Mycha, Anek, maggipka fajnie ze udalo Wam sie wyrwac z domu, czasami jest nam to potrzebne by podladowac akumulatory.

winki co za skubance podwedzily wam ten wozek :wściekła/y: mam nadzieje ze uda Ci sie zorganizowac nowy na wyjazd.

martus to sie nazywa przyjaciel, fajnie kogos takiego miec, na pewno spotkasz w swoim zyciu faceta z ktorym zalozysz prawdziwa szczesliwa rodzine.

Majuska, mycha wspolczuje fatalnych nocek, mam nadzieje ze dzisiaj bylo lepiej.

Gola dobrze ze mama choc na troche odciazyla i moglas pospac troche
 
reklama
Witam:)
Majuska1 z opisu to one raczej nie są od jakiegoś nowego produktu...może to rzeczywiście ospa:confused:, chociaż nie wiem jak wyglądają plamki objawiające ją, bo jeszcze sama nie chorowałam. Jak dziś sytuacja wygląda u Pati?
Margana pewnie masz bardzo ładne rajstopy skoro Natka tak w nich gustuje;-) aż strach pomyśleć co te dzieciaczki wymyślą jak staną na nóżki:cool2:
Gola84 czekam na zdjęcia z wczorajszego wypadu, a pieluszki prezentują się bardzo ciekawie i te różne kolorowe wzory- bomba. Chyba sama pomyślę o zakupie paru (oczywiście jak już mąż zapłaci alimenty...). A te wkłady bambusowe to oddzielnie się dokupuje? czym różni się bambusowy od tego z mikrofibry?któryś lepiej wchłania?
maggipka poodpisywałaś nam wszystkim, a nie napisałaś jak tam Amelka;-) co do faceta to mam nadzieję, że kiedyś w końcu spotkam kogoś kto pokocha Ewę i mnie, a my jego, ale na to to jeszcze dużo za wcześnie.
Niuniunia20 a szukasz w końcu w międzyczasie jakiegoś innego zakładu fryzjerskiego? Aż przez monitor czuję, że bardzo się męczysz w obecnej pracy:-(


U nas nocka z 3 pobudkami na jedzenie jak to od 3 nocy bywało, ale chyba dlatego, że mała więcej potrzebuje. Poza tym kaszel nie znika:no:. Córeńka o 9 się obudziła, a już zrobiła sobie drzemkę:cool2:. Miałam oddać wczoraj samochód do naprawy, ale zaśpiewali 550, więc może w przyszły weekend tata sam się za to zabierze, bo koszt części to 400 zł, więc trochę udałoby się zaoszczędzić. Poza tym tak wszyscy dookoła o FB opowiadają, że chyba sama sobie założę konto:-p. Wczoraj poprasowałam ubranka Ewy i pochłonęło mi to aż 1,5 godziny, które mogłoby być dużo lepiej spożytkowane;-) Prasujecie jeszcze swoim dzieciaczkom?
Miłego dnia

Edit: angie80 hehe ciekawe czy dzieci tej dietetyczki też tak przesypiały jej całą noc:-p
Co do kumpla to rzeczywiście mam farta, bo mimo, że mieliśmy bardzo zdawkowy kontakt od 3 lat (moi znajomi nie przepadali za moim mężem i na odwrót, więc kontakty się urwały niestety) to teraz widzę, że stoi za mną murem, zresztą jak się okazuje nie tylko on :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry