reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

aneczka wspolczuje reakcji na żółtko. Oby bylo lepiej za jakis czas ;-)

kuba do tej pory ładnie wszystko trawi poza twarozkiem z deserku gerbera. Na razie sie z nim wstrzymuje a pozniej pewnie sprobuje w innej formie to podac - moze koktajl (kefir plus owoce)
 
reklama
:crazy:Heejka mamusie :-) mam nadzieję, że mi wybaczycie, że nie odpisuje na wasze posty a tak ciągle ostatnio o sobie :zawstydzona/y:ale ostatnio jestem tak mocno zmęczona, że chodzę spać o 21, robota wypompowuje mnie psychicznie ;-)narazie mózg mój twrdy dysk odzyskuje wszystkie dane, więc czasem jeszcze styki się przegrzewają :-D a w domu Lenka chce się bawić , więc mamy wesoło.
u nas wszystko oki, od piątku 13 mała opanowała samodzielne siadanie i do dziś ma tą czynność opnowaną perfekcyjnie:tak: pierwszy guz na czole zaliczony, bo z raczkowania wyprostawala nogi i byłowielkie bum do przodu na drewnianą podłogę :-p
 
Witajcie maminki wieczorowa pora!
Ja tez tak na szybciora,bo jutro wyjezdzamy na weekend do rodzinki,chrzesnica meza a kuzynka Artura bedzie obchodzic roczek.
U nas wszystko ok.Jak wroce,to postaram sie poodpisywac. Kurcze Artur cos mi sie wybudza juz po raz trzeci od zasniecia.
Pozdrowionka!!!!
 
hejka kochane
angie - ale super Wasza malutka poradziła sobie z testem, Ssabrinaa dobrze mowi, każde dzieciątko ma swoje tempo, cierpliwosci , za jaksi czas wszystkie bedziemy z nostalgia wspomianc czasy, kiedy sie bobo polozylo i przyszlo sie za 10 minut i lezalo tak samo ;) U nas niestety znowu tez gorzej z jedzeniem , od czasu katarku nie jemy tak dobrze:/ Mam nadzieje ze nowe mleczko zasmakuje Kindze :)
mycha- zaproszenie rewela!! Słodką macie tą córuchnę! Nadia od małego rośnie na fashionistkę ;) To się usmialas jak wrocilas z łazienki ;) A mała taka zajęta butami mamy, że chyba nawet nie zauważyła, żę mama foto robi ;) Super, że udało Ci się za małą kaskę ubrać malutką :)
maggipka - brawo dla Ameluni!
Ssabrinaa - ale fajnie, że Sami się przestawia ze spaniem , u nas nadal pobudka przed 6 :( A chodzi spać ok 20:30
winki - Tyś jest matka szalona ( w sensie poztywnym ofkoz):-D:-D:-D Olinek jest rozkoszny, no i jaka ładna z niego by panna była, muszę udrzeyć do HaeMu bo takiej opaski jeszcze nie mamy ;);-) Uśmiałam się z Waszych psich snacków i misek z wodą, czy karmą dla kota u innych lasek. W poniedziałek ruszacie - fajowo, czekamy na super fotoreportaż z pola namiotowego, też jeździłam jako dziecko, ach niezapomniane czasy, gotowanie nad butlą gazową , mycie się w misce (później już były prysznice). Super ten Twój przyszły szwagier, z chęćią bym takiego pożyczyła ;) U nas papa i machanie łapką , mama, meme baba i bebe, tiatia i nieee albo neee , no i jak mjuzik słyszy to się giba jak jakiś hip hopowiec PS jak mi mój źle kartę włożył do pierwszego iPhonea to musiałam z tym do Wawy jechać, żeby mi w autoryzowanym salonie Apple zrobili bo inaczej gwar. bym straciła - i za takie ciulstwo wtedy 3 stówy zapłaciłam !!!

Ankusch - a wiesz , że mi się wydaje, że Polcia też ma takie guziczki cycusie, aż jutro pomacam , na pewno to nic groźnego - ale lepiej spawdzić
onanana- rozumiemy kochana, miło, że w ogóle o nas pamiętasz i dajesz znać jak u Was. Greczniutką macie tą Majusię i jak ładnie je, pamiętam też , że od noworodka ona była taka grzeczniutka :):tak::tak:
martus_ja - najważniejsze, że przyznali Wam alimenty! Będzie już tylko lepiej, dzielna jesteś :*
margo - gratulujemy nowych umiejętności Lence! Polcia odkąd siada samodzielnie, to nawet na śpiocha to robi:-D:-D, też opanowała to już perfekcyjnie, czy z raczka, czy z leżenia siada raz dwa, nie raczkujemy jeszcze, ale ciągle przybieramy pozycję na raczka - może ruszymy, albo i nie ;)
Wstępnie : 18 sierpnia jadę z Polą, moją mami i Hanią (chrzestna Polisha i moja najlepsza przyjaciółka) do Szczawnicy, miała być Rabka, ale Hania nas przekoanała. Dziadziuś chce nam kupić parasolkę, chyba kupimy nową Quinyy Buzz Xtra - ten co ma winki, albo używkę zwykłego Buzza.
Jedną sprawę załatwiliśmy pomyślnie, ciągle jeszcze tego sporo, ale już jakiś kroczek malutki jest :) Bylam dziś z POlą w UP, żeby ją przypisali do moejgo ubezpieczenia, laski , qrwica czlowieka bierze - 2 dziewczyny przede mną się rejestrowały ( jedna po polonistyce i drugi fakultet nie wiem z czego), druga po chemii - starsze ode mnie, Pan około 50 paru lat, mówi, że tylko co mc się podpisuje i już tak 4 rok i tylko na czarno dorabia - życie... W cudnym kraju nad Wisłą :(
 
martttika, nimfii, Aneczka87 kupiłam dziś bebiko i w najbliższych dniach spróbuję podać je Ewie. Widziałam, że są różne jego odmiany. Kupiłam zwykłe, ale było jeszcze z kaszką ryżową, na noc i HA. Próbowałyście może to na noc? Czy rzeczywiście jest bardziej sycące?
2mycha1 powiem Ci szczerze, że sama nie mogę doczekać się takiego momentu kiedy wyjdę sama na dłużej i nie będę w tym czasie załatwiać jakichś pilnych spraw tylko spędzę miło czas, ale wszystko przede mną;-) super pomysł na zaproszenia, dla Ewy też robiłam sama, ale nie były takie efektowne ;-)
angie80 szkoda, że naciągają pacjentów, a często nie potrafią postawić odpowiedniej diagnozy. Na pewno za rok Kingusi pójdzie dużo lepiej;-)
mirelko01 i jak zmywarka? Twój M. naprawił ją czy musiał pozmywać naczynia?:-D:rofl2:
nimfii obawiam się, że spokoju ze strony męża długo nie zaznam, ale na pewno zasądzenie tych alimentów pozwoliło mi być pewniejszą swoich praw. Kochana może Kuba nie chce już w pieluszkę siusiać tylko woli naśladować starszego brata:rofl2:
Aneczka87, a jakie żółtko dałaś? Ja zaczęłam od przepiórczych, podobno lepiej przyswajalne, ale to tylko podobno... Oby wapno szybko pomogło.

Ta moja dziecina znów niespokojna jest. Niestety zaczęła trochę pokasływać, ale mam nadzieję, że nic się nie przyplątało do niej - przez tą pogodę nic nie wiadomo. Poza tym wreszcie "tatuś" zainteresował się córeczką i chce się z nami zobaczyć w przyszłym tygodniu:baffled:. Może wreszcie weźmie ją na ręce...
Dobranoc

Edit: Gola84 już kiedyś pytałam się Ciebie, ale powtórzę zapytanie: Gdzie właśnie kupujesz te piękne opaski dla Polci? Też bym chciała sprawić taką Ewie, bo łysa jest i z chłopcem ją mylą:-p
 
Ostatnia edycja:
martus nie naprawił:no: elektronika poszła:szok: trza dzwonić po fachowca:wściekła/y:
naczynia w zmywarce nadal, zmyłam tylko po dzisiejszym obiedzie :angry:

idę do wyra :tak:
teraz m będzie kompa okupował oj jednak przydał by się tablet :tak:

Dobrej nocki
 
martus no przepiórcze to napewno nie było:-D, ale nie mam co się załamywać, bratanka tez najpierw wysypało spróbowali za jakis czas i ok.najważniejsze że ją to nie swędzi ani nic, to nie jest duża wysypka ale dla mnie która codziennie ma styczność z dzieckiem 24h jest zauważalne a bardziej wyczuwalne:tak:

u nas w H&M nie ma takich ładnych opaseczek, więc ostatnio kazałam bratu na uk ebayu zamówić i mam nadzieję że nie zapomni w niedzielę przywieźć. Zośce chyba idą kolejne zęby górna prawa jedynka i coś na dole z boku ale nie wiem który to ząb,a dziąsła ma tak twarde że aż słychac jak chrupka sobie gryzie
 
onanana doskonale Cie rozumie ze nie masz czasu na odpisywanie, ja bedac w domu nie zawsze mam czas na kompa a co dopiero pracujac, wazne ze u Was wszystko dobrze

mycha sliczne zaproszenia, Nadia jak zawsze czaruje

mirelka mam nadzieje ze szybko naprawia zmywarke, ja choc mam zmywarke to nie uzywam jej zbyt czesto.

Aneczka
oby ta wysypka szybko minela i uczulenie sie nie powtorzylo.

margo witamy, oczywiscie wybaczamy mniejsza aktywnosc, zagladaj zawsze jak masz chwile

Angun udanego wyjazdu, mam nadzieje ze Artur przespi spokojnie noc

Gola problem w tym ze mleko jej smakuje, az za bardzo a ze jest bardziej kaloryczne to jest nim dluzej najedzona (ale tylko w dzien, nocki bez zmian :no:) to nie ma ochoty na stale pokarmy, dzis podejscie pod kaszke i deser bylo na dwa razy, zobaczymy jak pojdzie jutro, obiady bez zmian tz ZERO. No i widzisz jedno za wami, zobaczysz ze wszystko sie jakos pouklada.


U nas dzien spokojnie, zadnych rewelacji. Ja sie ciesze jak dziecko bo czestotliwosc zmiany woreczka spadla z 4-5 na dzien do 2. Wystarczyla specjalna uszczelka i zaraz lepiej i brzuszek nie jest podrazniony, szkoda ze wczesniej sie nie skontaktowalam z pielegniarka.
 
Witam mamusie:tak::-)


o jak miło jestem pierwsza:-)

pogoda u nas lepiej nie gadać brrrry zimno i deszczowo:szok::no:

Angun udanego wyjazdu, bawcie się dobrze
Angie my mamy zmywarkę już ponad 5lat nie wyobrażam sobie teraz nie mieć zmywarki człowiek szybko się do dobrego przyzwyczaja:tak:a dlaczego tak rzadko używasz zmywarki wolisz ręcznie myć ;-) cieszę się że brzuszek ma się już lepiej,


ja też się wybieram do H@M w przyszłym tyg. ale raczej już będę jesienne ciuszki kupować :tak:

Miłego dnia

idziemy na pierwszą drzemkę ale powiem wam że teraz uśpić Liwię to masakra odkąd odkryła że można po szczebelkach się wspinać, co ją odłożę do łóżeczka to ona hop i już się wspina :szok::tak:
 
reklama
Witam dziewczyny,

u nas narazie pochmurnie ale podobno ma byc ladny dzien wiec czekam. Kinga zjadla butle i lezy w kojcu.

mirelka ja mam zmywarke od ponad 6 lat ale jakos mnie nie przekonala, uzywam jej tylko jak bardzo nie chce mi sie zmywac albo nazbiera sie tego wiecej tak ze jest prawie pelna, inaczej wole zmywac recznie
 
Do góry