reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Kinga juz spi ponad godzinę, ja też rozlozylam sobie swoje łóżko i siedzę z telefonem i książką, mam też tv ale nie chce halasowac, pokój mamy pojedynczy więc cisza i spokój. Dziwnie tak siedzieć w lozku i nic nie robić o tak wczesnej porze, u mnie dopiero po 21:00, mam nadzieję ze jutro nas wypuszcza, dziś popołudniu Kinga nawet zjadła trochę bananów.
U was upały a tutaj 15 stopni i co chwilę leje i nic nie zapowiada zmiany.

Angun super postępy robi Arti, bośnia na pewno sobie poradzi.

Cocca widzę ze Franek też zdolny chłopak, dzięki za trzymanie kciukow za nas

My też mamy kojec i Kinga go uwielbia i dla mnie to super wygoda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angie zdrówka dla Kinguni życzę i szybkiego powrotu do domku, śpijcie sobie spokojnie
Gola w końcu doczekałaś się krzesełka super że jesteście zadowoleni no i jeszcze tata fundnął to już wogóle bajka
Angun tylko się cieszyć że dzieci takie postępy robią Liwia też nie usiedzi w jednym miejscu zaczęła raczkować chodź jeszcze trochę nie poradnie jej to wychodzi
Mim witamy po długiej nie obecności:tak::-)
Cocca super dla Franka za postępy oj też już przeżyłaś chwilę zgrozy oby takich sytuacji jak najmniej nam i dzieciaczkom sie przytrafiały

oj straszne upały uwielbiam jak jest cieplutko ale bez przesady my mamy basen na ogrodzie rozłożony i w nim się pluskamy Liwia trochę zdziwiona gdzie to siedzi minkę miała taką poważną nie wiedziała co się dzieje i gdzie ją mama posadziła tyle wody,zabawek :tak:

Spokojnej nocki:-)
 
Ostatnia edycja:
mim dzieki :) Te zapewne tez zakupie, bo juz mam na oku, ale tylko ze 2 szt bo ja potrzebuje tak raz na jakis czas mu zalozyc, np na spacer albo jak śmiga po domu.

gola
wlasnie slyszalam ze pupcia sie nie odparza w tych pieluszkach wiec zapewne zakupie ze 2 szt, i bede uzywac z tetra bo mam tetrowych sporo a te wklady z mikrofibry i bambusa kosztuja sobie nielze :p



Mam o tyle dobrze ze Kuba robi mi jedna kupe na dizen, wiec chodzi tylko o zlapanie siku, wiec mysle ze jakos sie sprawdza te wiolorazowki na podmiane.





Mam jeszcze jedno pytanko....

Czy w ostatnim czasie mial ktos okazje porownac pieluszki Dada z Baby Dream, albo Dada z Lidlowskimi? Bo teraz te Dada 4 od jakiegos czasu nam nie sluza :( Młody ma obdrapane plecki i bioderka, a dgdy pieluch dotykam w tych miejscach zdaja sie byc bardzo chropowate o.0 Zauwazyl to ktos?
Wezme na probe Babydream, bo przy starszym synu sie sprawdzily ;)
 
Majuska1rzeczywiście w internecie są podpowiedzi jak skonstruować taki pozew, ale to już za mną, bo złożyłam go, a sprawę już wyznaczoną na 19 lipca i dziś jadę uzupełnić dokumenty(rachunki za miesiąc, itp.) Przedstawiałaś także wszystkie paragony na rzeczy małej czy może oni tylko uwzględniają faktury? Adwokata chciałabym na sprawę żeby podpowiedział mi kiedy mam powiedzieć że nie wyrażam zgody na widzenie męża z Ewą "sam na sam". Nie wiem czy sama mam zacząć ten temat, czy może dopiero jak zapytają mnie i czy w ogóle przyznawanie widzeń z ojcem jest rozpatrywane na sprawie o alimenty, a nie rozwód:-( W tych prywatnych kancelariach to nawet i 40 tysięcy sobie krzyczą, a ja nawet 4 nie mam:sorry:.
Gola84 jak ma się sporo miejsca w domu to na pewno warto kupić to krzesełko Chicco Poly, myślę, że Polka będzie zadowolona i oczywiście Ty też (jak już zagoją Ci się rany na dłoniach):-) Czekam na zdjęcie nabytku i napisz jeszcze za ile udało się naszej onananie ustrzelić krzesełko:tak:. Gratulacje dla córci za kolejne osiągnięcie:-).
nimfii nawet nie słuszałam o takich pieluszkach, więc niestety nie mogę pomóc, ale jak Ewa miała odparzenie to pediatra przepisała jej taką maść z wazeliny, parafiny i jeszcze jednego składnika o którym zapomniałam i dość szybko pomogło, teraz zasypuję ją obficie mąką ziemniczaną i pupcia jak u niemowlaka;-)
angi80 dużo zdrówka dla Kingusi życzę, a Tobie dużo cierpliwości. Napisałaś, że nie przybywa nic na wadze, ale chyba istotniejsze jest to, że nie traci na niej. Mam nadzieję, że szybko powrócicie do domku:tak:
mim fajnie te pieluszki się prezentują...wyglądają na takie modne:-p
cocca a co z Twoim serduchem, że tak źle na upały reagujesz? Gratulacje dla Frania i moja małe jeszcze nie siada sama, więc nie jest ostatnim, który nabył tę sztukę;-)
mirelka01 zazdroszczę ogrodu... my niestety dusimy się w bloku i żeby pomyśleć o rozłożeniu basenu trzeba wyjechać na działeczkę...planowałam spędzić tam wakacje z Ewą, ale niestety przez rehabilitacje musimy siedzieć w warszawie.

Ewa ku mojemu zdziwieniu jeszcze śpi, a muszę ją obudzić, bo na 10:30 rehabilitacje mamy, a później jedziemy te dokumenty do sądu dowieźć. Miłego dnia:tak:.
 
hej laseczki

dzisiaj wolne mam więc nadrabiam Was i robote w domu. mam okropny grafik na lipiec, prawie wcale mnie w domu nie będzie tylko w nocy o szlag mnie trafia! Weekendu nie mam żadnego wolnego jestem załamana, nawet niedzieli nie mam żadnej wolnej;( a my zawsze w niedzielę wychodziliśmy na rodzinny spacerek. ech...

W pracy nawet nawet mi idzie, strzygę panów i panie które chcą delikatne rzeczy typu troszkę wycieniować, odświeżyć końcówki, na prosto ściąć włosy itp. Teraz chce się nauczyć boba i balejażu bo na to przychodzi dużo ludzi a ja muszę przez miesiąc wyrobić 5000zł na klientach (jak ja to zrobię? dopiero mam 345 a gdzie reszta...)... Czasem jak nie mam co robić to was czytam w pracy więc jestem w miarę na bieżąco.

Alma i Martus przepraszam Was kochane ale w lipcu nie dam rady się spotkać;( Mam tylko pojedyńcze dni wolne a to się kompletnie nie opłąca na wyjazdy bo musiałabym rano wyjechać i wieczorem wróćić...

Angie zdrówka dla Kinguni;*

Nimfii u nas dada jeszcze 3 noszona jest ale widzę, że na nóżkach i pleckach takie brzydkie odciski się robią i zastanawiam się nad zmianą pieluch bo boję się by się nie odparzyły. Chyba powrócę do Pampers Sleep & Play bo są w tej samej cenie co dada. Dada 28,99 a pampers sleep & play 29,99 to praktycznie żadna różnica.

Martus z tego co wiem to na sprawie o alimenty to się ustala tylko alimenty, a żeby ograniczyć mężowi widzenie z Ewą to musisz mu założyć sprawę o ograniczenie praw rodzicielskich więc spytaj kochana adwokata czy przy alimentach mozesz to od razu też zrobić bo z tego co się orientuję można te dwie sprawy połączyć. A rozwód dotyczy tylko Was dwoje.

Dzieciaczkom, które miały ostatnio swoje miesięcznice, mają obecnie i będą miały życzę wszystkiego najlepszego;*;*;*
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie

u nas od rana duszno, parno ale nie słonecznie chyba będzie nie zła ulewa w wiadomościach słyszałam że w niektórych regionach Polski przeszły nawałnice :tak:Liwia ucina sobie pierwszą drzemkę ja ogarnęłam co nieco, obiadek wymyślony tylko trzeba się za niego zabrać :tak:

Angie
i jak tam u Was lepiej już
Martus biedna Ewa tak smacznie sobie śpi a mama będzie ją budzić, owocnej rehabilitacji, współczuję chodzenia po sądach ale raz na zawsze to załatwisz i będziesz miała spokój, powodzenia:tak:
Nimfii my od dłuższego czasu używamy pieluszek Lidlowskich jak dla nas są ok.małej nic się po nich nie dzieje nie pamiętam kiedy miała odparzenia nawet przy tych upałach zero odparzeń my jak jesteśmy na ogrodzie to ściągam pieluszkę i się wietrzymy:tak:
Dady też używaliśmy i też były ok, my jesteśmy już na pieluszkach nr.5 :tak:


czy któraś mama pamięta jak się robiło suwaczka muszę się za niego zabrać a nie pamiętam gdzie to się robiło:no::rofl2:


Miłego dnia :tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, przepraszam że nie pisałam do was ale jestem w strasznym dołku bo dostałam wypowiedzenie w pracy i niemogę znaleźć nic nowego :( a pracować muszę bo leczenie Olka bardzo dużo nas kosztuje a z jednej pensji nie damy rady. Szef zamknął aptekę i niby mi obiecał że jak otworzy coś nowego to mnie przyjmie ale jakoś mu nie wierzę. Olek od tygodnia jest u babci, dobrze się czuje, przybrał na wadze ( po szpitalu schudł i nie przybierał) dziś jadę po niego i jutro do lekarza do Torunia na kontrolę. Wkurzam się bo jestem na wypowiedzeniu a muszę być do dyspozycji szefa przy pakowaniu apteki :(.
 
Hej maminki :-)
U nas jest ok pomimo beznadziejnej pogody,chlodno i deszczowo jest normalnie czuje sie jakby byla jesien a nie lato :baffled::no: Podczytywalam was oczywiscie na tele ale zeby wlez na kompa i odpisac to juz nie bylo szans niestety,Sami zbudzil sie z ostatniej drzemki kolo 17 wczoraj a potem buszowal do okolo 22 :sorry: skad on bierze tyle tej energii to Ja nie mam pojecia bo caly czas jest w ruchu :-)
Angun czasem mi sie teskni za malutkim Samuniem jak byl malutki i spal se wiekszosc dnia bo to co on teraz wyprawia to jest przerazajace co on bedzie robil jak zacznie chodzic :sorry::-D my juz powoli myslimy jak tutaj zabezpieczyc schody i barustrady na przedgorzu zeby bylo bezpiecznie dla mlodego.
Gola gratki z zakupu krzeselka,najwazniejsze zeby teraz sluzylo super Poluni ;-) no i wielkie gratulacje dla Poliszonka za umiejetnosc siadania,super ze juz sama se umie usiasc ;-)
Cocca dzieki kochana za opinie o kojcu musze pomierzyc w salonie ile mam miejsca najpierw a potem bede szukac czegos no bo mlody to wszedzie za mna pelza i mi podloge poleruje :-D
angie mam nadzieje ze nocka minela wam dobrze i ze Kingusia juz sie dobrze czuje a wy wrocicie dzisiaj do domciu ;-)
mirelka ale macie sie super z tym basenem my mamy malutki ogrodek wiec pewnie w przyszlosci jedynie wlezie tam mala piaskownica i jakis maly basenik dla mlodego ale nic duzego dla nas :baffled: ale z jednej strony to u nas nawet nie ma okazji zeby sie pluskac bo lata takowego nie ma jest jesien w tym roku :baffled::sorry: a co do suwaczka kochana to stworz se suwak na jakies stronie a potem kopiujesz kod BBC Code i wklejasz w edytuj sygnature ktora znajdziesz w ustawieniach swojego profilu ;-) mam nadzieje ze Ci cos pomoglam ;-)
helenka wspolczuje utraty pracy,mam nadzieje ze szybko cos znajdziesz nowego kochana,trzymam mocno kciuki &&&&
 
Zapomniałam pochwalić mojego synusia bo od tygodnia sam siada z czworaczków i siedzi bez podparcia, mama mówi że potrafi sam się sobą zajmować przez większość dnia tylko trzeba go pilnować bo trasznie broi i ściąga wszystko dookoła. Ciekawe co rehabilitant jutro powie na jego postępy może zawiesi nam wizyty.
 
reklama
helenka no to moje wielkie gratulacje dla Olafa !!!! zdolniak z niego jest ;-) powodzenia na rehabilitacji ;-)

A moj ostatnio zaczal jakas taka dziwna se zabawe najpierw zaczal z tym w krzeselku pochyla sie do przodu i potem tak mocno odbija sie do tylu ze az krzeselko cale trzestrzy a teraz zaczal tak robic jak siedzi na ziemi miedzy naszymi nogami ze sie tak wybija do tylu :baffled: no normalnie to moje dziecie to chyba nigdy samo nie bedzie siedziec jak on tak bedzie wymyslal :tak:
 
Do góry