reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Cześć dziewczyny, miałam was dziś wieczorem nadrobić i poodpisywac ale wyszło inaczej, jestem z Kinga w szpitalu, wczoraj trochę wymiotywala, dziś prawie nie jadła a wieczorem zaczęła bardzo wymiotywac i się krztusic więc więcej nie czekałam i pojechaliśmy na IP, pobrali krew, zrobili rentgen a teraz dostaje kroplówkę i spi, ja się kładę obok bo w nocy na pewno nas obudza jak się kroplowka skończy
 
reklama
hejka!!
Angie80 współczuję szpitala ale dacie radę !!!!Oby wszystko złe szybko minęło bo to niedługo operacja!!!Trzymamy kciuki!!!
Niniunia20 Początki zawsze sa trudne ale każdy zaczynała więc głowa do góry zawsze coś trzeba zepsuć , żeby było co naprawiać i motywację mieć do działania.
Znasz już grafik na lipiec?? Jak tak to skontaktuj się z Martus.ja i dajcie znać kiedy mnie odwiedzicie!!Tyle, że w ten weekend zapowiedziała mi sie koleżanka ale jak coś zawsze bedzie weselej a jakoś sie pomieścimy!!!Czekam na waszą decyzje z terminem!!!!!
Angun Arti to dzielny chłopak i jeszcze uwierz wiele upadków przed nim nie przeżywaj tak każdego bo nie wszystkie sa groźne i ty popadniesz w paranoje!!Wiadomo oczy wokół głowy ale czasem nie da się wszystkiego upilnować.!!!U mnie Korni ciągle jak u Winki OLi o coś się potyka i głową wali !!!Chociaż powiem ostatnio coraz mniej bo dochodzi do wprawy, Twój tez sie tego nauczy !!!
Margana udanego wypoczynku - nam w te wakacje zostało podwórko przed domem !!nawet basenu nie będziemy mieli na dłużej Bo Kornelek sie do niego wyrywa i wpada, wczoraj już raz wpadł (mamy taki mniejszy w tym roku ) zawsze był duży ale pora przyszła go wymienić a jak nie ma męża to dużym nie chcę się sama zajmować!!!
Gola Super Pola siedzi w tej wanience chociaż tak może się popluskać!!!!Z moim tak sie nie da !!!

Kornelkowi ostatnio spodobała się piaskownica, ale pod warunkiem, że ma smoka w buzi bo tak to piasek w buzi i połykamy. Uwielbia tez kamyczki dużo ich wokół domu też ze smoczkiem.

Andrzelika ale z ciebie laska wylukałam na fotkach!!!

Syl również udanego wypoczynku nad morzem!!!!Ja jestem zdania, że tam powinno być zawsze gorąco bo wiatru nigdy nie brakuje!!!
Winki Ty to jesteś czad dziewczyna - światowa po prostu ale to fajnie , że tak możesz sobie pozwolić!!!!A trochę odpoczynku od małego nie zaszkodzi sama tez bym tak chciała, ale nie mam go z kim na dłużej zostawić!!

Jak którąś pominęłam to sorki ale rzadko coś piszę i za wiele tego do nadrabiania!!!
 
Dzień dobry
Angie- kochana, pewno jakieś wstrętne wirusisko się przyplątało!!:wściekła/y: Duuuuużo zdrówka dla Kinguni! Dobrze, że pojechaliście, ja też bym nie czekała. Mam nadzieję, że po kroplówkach od razu jest poprawa i szybciutko Was wypuszczą, trzymajcie się dzielnie, a jak w ogóle po tej nocy?? Buziaki i uściski dla malutkiej
Alma- u nas z wkładaniem wszystkiego do dzioba tak samo, a trawa góruje nad wszystkim - taka nasza mała koza ;)
winki - doopiato było, prawie same laski , miałyśmy 3 kolesi w grupie - i to akurat byli wszyscy na całym roku, laski płakały jak 4,5 z egzaminu dostały, bo miało być 5. Ja z kolegą z Jaworzna trzymaliśmy się razem i bardziej na luzie podchodziliśmy do wszystkiego, jasne przyszła sesja trzeba było się uczyć, bo wszystkie egzaminy ustne - koleżanki, oczy by Ci wydrapały, jakby Cię nie było na jakimś wykładzie i chciałabyś potem notatki - większość u nas w gr taka właśnie była ;) Ciągła między nimi rywalizacja, obgadywanie, męczyłam się przez 5 lat. Wydział u nas był pedagogiki i psychologii , uczelnia pod górkę i nawet inne wydziały ochrzciły nasz wydział Klasztor na Wzgórzu - bo na górce i właśnie same baby:-D W LO mieliśmy super ekipę, klasa rewelacyjna, do dziś wszystkie wypady, numery pamiętam, i do dziś z częśćią utrzymujemy kontakt, chociaż na tydzień chciałabym się wrócić do szkolnej ławki
 
Cześć dziewczyny,
u nas nocka ok, Kinga jadła o 2:00 i o 7:00, spała spokojnie i nie wymiotywala, więc narazie odpieli jej kroplówkę i czekamy na lekarza.

Gola współczuję takiej grupy na studiach, ja za to najlepiej wspominam 8 klasę podstawówki, oj tam się działo.
 
angie trzymajcie się tam , Kingusia jest taka dzielna, na pewno szybko wrócicie do domku:tak:

winki chyba wiem, która 40stka Cie fascynuje;-):-D..mnie zresztą też i mocno jej kibicuję, aczkolwiek na pewno nie będę naśladować :-D..a swoją droga kobieto...skąd Ty bierzesz tyle pałera na te swoje wojaże:szok::szok:, podziwiam:tak: co do Wawki, nie że nie lubię, ale nie potrafiłabym tam żyć, mi do szczęścia potrzeba ciszy i spokoju, a jak pomyślę o tym zgiełku i ruchu w stolicy to mnie ciary przechodzą, i te dojazdy do pracy, godzina, dwie w korku, nie, nie nie!!! Ja lubię bardzo swoje miasto, ale i ono mnie czasem wkurza, najlepiej żyłoby mi się Bieszczadach:-D:-D..ale mężulo sie nie zgadza:-D

Gola no tak, jak same baby na roku to takie akcje są, nic fajnego:sorry:
 
Cześć Mamy:-)
Majuska1 sama nie stosowałam jeszcze, ale znajoma ciągle opowiada o tym vibrucolu, że to taki wspaniały uspokajacz dzieci;-) Jak jej synek zaczyna nieco bardziej marrudzić niż zwykle to częstowany jest vibrucolem i podobno znów jest słodkim chłopcem:cool2:. Podobno kiedyś był dostępny od ręki w aptekach,a teraz wymyślili recepty na niego.
Ta sprawa z nianią to jakaś porażka, ale rzeczywiście to nasze prawo ma wiele do zarzucenia. Poza tym sama pracowaąłm jako niania i jestem w szoku, że w ogóle do takich czynów można się dopuścić. Przecież te dzieciaczki szybko rozko****ą w sobie i powinno się je traktować jak swoje.
NIuniunia20 trzymam kciuki żeby każda zachcianka klientek wyszła Ci bez zarzutu;-)
Angun całe szczęście, że nic poważniejszego nie stało się Arturowi. Poza tym cieszę się, że mieliście tak udane wakacje i tyle udało Wam się zwiedzić.
winki80 życie w Warszawie rzeczywiście kręci się na wysokich obrotach,a le na dłuższą metę to wszystko bardzo męczy i człowiek marzy o tym żeby uciec jak najdalej, najlepiej na jakąś bezludną wyspę lub po prostu marzy o tym żeby odciąć się od wszytskiego i zmienić swój tryb życia(wtedy właśnie bierze się te śluby i robi dzieci):laugh2::rofl2: hehe. Poza tym fajnie, że odkryłaś męża "na nowo", bo to fajnie tak zakochać się po raz kolejny w tym samym człowieku:tak:.
angie80 mam nadzieję, że Kinga szybko dojdzie do siebie.
Gola84 rozumiem co przeżywałaś mając same dziewczyny w grupie... u mnie podobnie z tym że żadnego chłopaka nie ma i walka o oceny i notatki też się toczyła. Tyle, że ja taką samą sytuację miałam w LO, bo klasa żeńska o profilu psychologiczno-pedagogicznym...
alma26 oczywiście damy znać co i jak z odwiedzinami;-)
U nas weekend minął spokojnie, choć upalnie i duszno, ale przynajmniej katar Ewie się skonczył:-). Nie wiecie może jak to jest z adwokatami? Nie stać mnie na wynajęcie adwokata, ale raźniej by mi było gdyby ktoś pomógł mi na sprawie o alimenty i rozwód. Czy można starać się o jakiegoś z sądu? Jak któraś wie to proszę dajcie znać.
Miłego dnia;-)
 
angun wspólczuję przeżyć związanych z upadkiem Artiego, kochana łatwo się sobie mówi ale niekiedy to i oczy dookoła głowy nie pomogą
angie dużo zdrówka dla Kingusi mam nadzieję że juz będzie ok:-)
winki jejku jak fajnie że mogłaś tak się wyszaleć i odmóżdżyć wśród znajomych, Ty to jesteś podróżnik pełną parą
Gola oj to nieciekawą miałaś atmosferę na studiach:crazy:ja to bardzo miło wspominam ten okres, zaj... było:-)
 
Hej mamusie :-)
U nas weekend minal dosc fajnie wczoraj nie mialam w ogole czasu na kompa bylismy tez u znajomych na ciachu i na pogaduchach i bylo super a najlepsze jest to ze kolezanka jest w ciazy i termin ma na 1.10 i Sami bedzie mial kolejna kolezanke :-D i jak na razie to ma same kolezanki :-D Sami jest kochany,strasznie szybko zaczal sie poruszac i przemieszczac wszedzie ehh myslimy nad jakims kojcem no ale zastanawiamy sie gdzie by go potem postawic :sorry: od 2 dni Sami zaczal nawijac baba wiec jest dada i baba aktualnie :-D zebow oczywiscie u nas nadal brak :eek:
Angun kochana witaj spowrotem na BB super ze wyjazd sie wam udal i tyle zescie zobaczyli ;-) wspolczuje akcji z upadkiem na szczescie nic sie Arturkowi nie stalo i jest ok no i tak jak dziewczyny pisza takich upadkow i innych guzow czy siniakow bedzie jeszcze wiecej no ale miejmy nadzieje u naszych dzieciaczkow bedzie ich jak najmniej zebysmy sie tyle nie martwily o nasze szkraby ;-)
Majuska super ze zajelas sie czyms co sprawia Ci tyle przyjemnosci a bycie psim fryzjerem jest sporym wyzwaniem bo nie dosc ze psiaka trzeba zadowolic fryzura to i wlasciciela tez ;-)
winki jestes niesamowita !!! super ze sie tak wybawilas sama bez Olinka bo to jest bardzo wazne dla nas mamusiek zeby i mama byla odprezona i zadowolona ;-) wspolczuje rozlaki z chlopem no ale dacie rade kochani ;-):-)
Aneczka zdrowka dla Zosi oby jej ten katarek szybko minal.Zdolna dziewczyna z niej jest u nas na razie jest tylko bujanie sie na kolankach a tak to pelza wszedzie :-)
angie duzo zdrowka dla Kingusi oby jej jak najszybciej przeszlo zebyscie mogly szybko wrocic do domciu !!! Trzymam kciuki za was dziewczyny,sciski i calusy dla malenkiej ;-)
Gola wspolczuje takiej grupy na studiach u nas w Liceum tez mielismy klase prawie babska bo na ponad 30 osob mielismy okolo 7 facetow :eek: i szczerze dosc fajna i zgrana klase mielismy i milo wspominam tamte czasy :-)
 
Witam mamusie :-)

Angie oby jak najszybciej Kingusi się poprawiło i Was do domciu wypuścili jak najszybciej, pozdrawiam
Angun i jak Arturek dobrze się ma ty już nie długo do pracy będziesz wracać niania już do Was przychodzi
Ssabrina fajnie że weekend minął Wam fajnie super że koleżanka spodziewa się dzidziusia, gratuluję
Margana wyjazd zbliża się wielkimi krokami na pewno nie możecie się doczekać pobędziecie sobie razem w trójkę będzie fajnie i miło
AnnJ007 powodzenia z nianią a ty do pracy się wybierasz czy tylko tak będzie niania przychodzić dla miłego towarzystwa
Martus z miłą chęcią bym pomogła ale mało co się znam na prawie rodzinnym, powodzenia
Winki ale wspomnień będziesz miła po wakacjach w Polsce korzystaj ile się da:-)



Dziewczyny ale się rano wystraszyłam dałam małej kromeczkę chleba nie pierwszy raz zresztą ale dziś mi się zakrztusiła kawałkami chleba dobrze że m był w domu reakcja była szybka wyciągnął ją z krzesełek i pochylił główką w dół a ja po pleckach uderzałam zwróciła całe mleko które wypiła 30min. przed no i kawałki chleba mówię Wam straszne się wystraszyłam normalnie szok :szok:


nimfii, ankusch, margo i nowe mamusie coś ostatnio nie piszą ale tak to już będzie większość mam wróciła do pracy i mało czasu na BB:tak:pozdrawiam:tak:

Miłego dnia

idę obiad robić m na poddaszu dziś walczy z robotą obiad zapowiedziałam na 14stą, Liwicia ucina sobie drzemkę:tak:
 
reklama
martus niestety nie wiem jak to jest teraz z adwokatami, ale pamiętam, że jak ja się użerałam swego czasu w tym temacie, to sprawa o alimenty ( czy tez złożenie pozwu jest bezpłatne ) ja bym sama sobie tego pozwu nie napisała, musiałabym tak czy inaczej potrzebować pomocy adwokata, ale są adwokaci i adwokaci, gdybyś zrobiła rozeznanie jakieś jak to jest Twoim mieście, może ktoś poleciłby Ci jakiegoś przyzwoitego ( myślę, że kobietę w tym temacie będzie lepiej;-) ) może Ci ona po prostu tylko napisać pozew, a na rozprawę sama sobie pójdziesz ( to mniejszy koszt), poradzi Ci mniej więcej jak się zachowywać, można równiez wnioskować w pozwie zwrot kosztów takiego adwokata, w końcu jesteś niepracująca samotna matka i masz ku temu wszelkie podstawy, ale myślę, że jakbys szczegółowo poszperała w necie to mozna znaleźc wzory takich pozwów o alimenty, ewentualnie bezpłatne porady prawnicze

Sabrina no nie mów że wokół Samiego same laseczki się rodzą, przecież tu połowa listopadówek ze swoimi córciami się przyczaja na Twojego przystojniaka, za duża konkurencja:szok::-D

mirelka miłegpo gotowania , ja właśnie trzasnęłam bigos z cukini, takie fajne lajtowe żarełko, uwielbiam:-D
 
Do góry