reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

dziewczyny powiedzcie mi, czy wasze dzieci interesują się telewizorem i czy pozwalacie im na oglądanie? Bo mój syn zdaje się na wybitnie telewizyjnego rośnie i czasami dopiero wieża z poduszek go powstrzymuje.



:tak: Kuba uwielbia tv, jak lezy na wersalce to zawsze sie tak obruci zeby widzec. No ale u nas duzo bajek chodzi bo starszy syn oglada, a Kuba ostatnio lubi patrzec na Myszke Miki. ogladac mu nie pozwalam ale chwie popatrzec tak.


mamusia
my najwiecej dostalismy pieluch jak sie Kuba urodzil i mysle ze to dobry prezent. jak chcesz cos tanszego to moze pluszowa grzechotka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamuśki:-D
U nas nocka jak zawsze ok. Maja zasnęła ok 20-21 a jak D. wstawał o 7 do pracy to już ślepka miała otwarte, po jakimś czasie zaczęła śpiewać. Nie wiem o której ona się budzi, bo rano nie woła od razu o jedzenie, tylko leży, gada, śpiewa i w ogóle. często nas właśnie budzi jej głosik śpiewający i uśmiechamy się wtedy do siebie:-D Bardzo to lubię:-D

Ok 11 zbieramy się na szczepienie. Mam nadzieję że Majka będzie gzreczna i dzielna!!

Wczoraj odebrałam paczkę za 1 grosz z Hippa (łycha, deserek, soczek i próbka kremu) i przyszła mi paczka z bobovity (chyba jakiś obiadek). Kupiłam też 3 jakieś słoiczki w rossmanie na te bony zniżkowe i powoli zaczynam zbierać słoiczki, choć jeszcze poczekam z ich podawaniem. Dziewczyny przyuważcie jak dostaniecie paczkę z bobovity że jeste tam mały kupon na którym pisze że można dostać 4 saszetki mleka bebiko. Warto to "zrealizować".

Mamuśka jeśli chcesz zrobić niedrogi prezent to myślę tak jak Nimfii pisała- jakas grzechotka czy nawet gumowa zabawka na pewno ucieszy a dziecko w pewnym momencie na pewno zacznie się tym bawić:tak:
 
mam do was pytanie jaki prezent mozna sprawic noworodkowi tani ale fajny...???

Powiem z własnego doświadczenia, że mnie najbardziej ucieszył właśnie kocyk. Pieluszki też Zosia dostała, ale Papmers a te się okazało, że uczulają i efekt był taki, że musiałam 2giga paki opchnąć na Tablicy i lecieć po inne. Jeszcze jedno - przyznam, ze ja czułam się trochę "zapomniana" jak tzw. pielgrzymi przychodzili do Zosi. Bardzo miłe okazało się, gdy jeden z odwiedzających poza prezencikiem dla małej, dał mi drobny podarunek (dostałam bukiecik z różyczek z gratulacjami "dla dzielnej mamusi"). Zrobiło mi się baardzo miło. Myślę, że jeśli bratowej sprawisz też jakiś drobiazg, to bardzo się ucieszy:)
 
Dzien dobry laseczki:)
onanana - trzymamy kciuki za szczepienie Mai - oby bylo jak najmnej lez!
mamusia - i co zostalas juz ciocia??:) zgadzam sie z laskami, kocyk, pamki, czy zabawka - super prezent i praktyczny, zawsze mozna tez cos wiekszego z ciuszkow - wieksze zawsze sie przyda:)

Nocka ok, Pola od 4 gadała do 5 i padła i wstałyśmy dopiero po 8! Podobnie jak Maja od onanana, jak sie budzi to najczesciej gada po swojemu, w ogole sie bardzo rozgadala na przestrzeni kilku ostatnich dni, pogoda zapowida sie u nas ok, wiec powinnysmy dzis wyruszyc na spacerek :)
milego dnia kochane
 
zadzwoniłam do brata rano aby sie dowiedziec czy juz urodziła a jak tak to pograulowac i wgl.. ale jak zadzwoniłam to chyba przez przypadek odebrał i slyszałam jak kazali przec .. i wgl ze jeszcze troszke wiec moge powiedziec ze około godziny 8 50 zostałam ciocia nie jestem pewna ale chyba cos koło tej godziny póżniej zadzwonie do nich niech sie naciesza soba

anek82 nom dla bratowej mozna powiedziec ze juz mam cos tam.. wiec przykro jej nie bedzie.. :)

ja pamietam jak gabrysie urodziłam to dziadek przyszedł i mój narzeczony do szpitala przyniesli mi duzy bukiet kwiatów :) ahh boze jak fajnie sobie to poprzypominac... szczerze to ja bym mogla rodzic dzieci.. hehe
 
Ostatnia edycja:
Gola pogoda dzis serio super sie zapowiada. mnie na rtęciowym 6 stopni a na elektr. 7.1!!! Słonko pięknie świeci, mam nadzieję że tak zostanie i bedziemy mieć nagrode za wczorajszą okropną pogodę!!
 
hey dziewczyny mój Alan po wczorajszej szczypiące idealnie jak ostatnio się zachowywał spał i się bawił i tyle jakby nie miał jej , a ma tą na NFZ silny chłopczyk z niego


onanana-
u nas 10 stopni jak nie będzie lać to idę na dwór sama dzisiaj latałam po dworze na krótki rękaw, bo wyrzucałam śmieci itp...
cieplutko


mamusia
jak nimfii piszę moim zdaniem pampersy są dobrym też prezentem i niezbędnym do tego, ja jak ktoś pytał co ma kupić małemu od razu mówiłam zero ciuszków itp. niech kupi pampersy,bo to zawsze dla mnie przydatne, a ciuszków ma full...A rodzina przychodząc do szpitala, szwagierki i szwagry kupili mi jakieś suchary, biszkopty itp, dobre w sumie, bo miałam chęć, a małemu wkładali pod poduszkę 50-100zł i to był najlepszy też prezent, bo mogłam sama wybrać co małemu kupić.
 
Mamusia, w IKEA są fajne miękkie grzechotki, taki mały wąż z materiału to była pierwsza zabawka Filipa, nie jest z plastiku więc jak uczy się machać rączkami nie uderza sobie mocno tym po głowie :-D

U nas pogoda piękna, idziemy na spacer niedługo.
Zamówiłam wczoraj adapter do fotelika, przyszedł właśnie więc już nie będziemy musieli dźwigać fotelika za każdym razem jak wyjdziemy na zakupy. Strasznie to było dla mnie męczące.

Ostatnio śpię dobrze, ale mimo wszystko chodzę bardzo zmęczona. Już nie pamiętam kiedy wstałam później niż o 8:00, a na początku było to całkiem często :-D No cóż, Filip wstaje to ja razem z nim. Teraz śpi akurat ale nie opłaca mi się kompletnie z powrotem iść do łóżka :-p I niby 9 godzin snu to dużo, ale ja chyba potrzebuję raz się wyspać bez żadnej przerwy.
 
reklama
Andrzelika kolację to ja robiłam....:-D....mąż akurat w tej dziedzinie uzdolniony nie jest...ale jajecznicę robi świetną i kanapki-więcej nie potrafi ale jak go zagonię do obierania ziemniaków to obierze... I jeszcze dobry jest w mówieniu..."A może byśmy jutro na obiad ugotowali......" Na szczęście ja gotowac bardzo lubię i wymyślać różne rzeczy oraz eksperymentować z jedzeniem więc się dogadujemy.

Margana ja pracuję w szpitalu w Warszawie i jestem aktualnie na macierzyńskim.Z męzem tak zaplanowaliśmy bo on dostał dobry kontrakt tutaj i żebym nie musiała rezygnowac z pracy a dziecko i tak chcieliśmy... Więc do pracy swojej wrócę, choć tutaj wszyscy pytają czy będę pracowała bo brakuje im pielęgniarek(warunki i zarobki b.dobre). Gdybyśmy zostawali to pewnie bym zaczęła naukę niderlandzkiego i do pracy...Jak leżałam po CC to spotkałam na pooperacyjnej 3 polskie pielęgniarki na jednej zmianie więc nie musiałam gadać po ang.
U mnie w szpitalu na szczęście warunki pracy są dobre(tzn.nie brakuje sprzętu itp. tak jak to jest gdzie niegdzie).

Mojemu ząbki jeszcze nie idą, ślini się, ręce pcha do buzi(ale to może być w celach poznawczych).6 miesięcy to wiek uśredniony, jednym idą w 3 a innym w 8 miesiącu.Nie należy się martwić jak do 10 miesiąca nie ma zabków.
 
Do góry