reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
andrzelika z tym zezem to z pewnoscią jakiś zabobon;-)Jednak z tym patrzeniem do tyłu musi byc coś nie tak.
 
Dziewczyny czy ja dobrze doczytałam - Waszym dzieciaczkom juz ząbki wychodzą?:szok: Słyszałam, ze zdarza sie tak wczesnie, ale nie sądziłam, ze u az tylu dzieciaczków:sorry: Natalka też wiecznie cos memła w buźce, głównie paluszki, ale i materiał sie zdarzy i zabawka. Ślini sie przeokrutnie, ale nie jest jakaś bardziej marudna:eek:
 
przepraszam ze nie pisze juz tyle ale jakos nie mam czasu zabardzo.. teraz na momencik wpadłam wiec nadroie was póżniej DZISIAJ PRAWDOPODOBNIE W NOCY ZOSTANE CIOCIA heh... i mam do was pytanie jaki prezent mozna sprawic noworodkowi tani ale fajny...???
 
AnnaJ007 fajny fotelik i cena fajna.. heh :)

mikado to fajnie ze masz dorosła córke .. jak ja bede miała 39 lat to gabrysia bedzie miala 24lata a kamilka cos koło 22 ... heh

mirelka. ja tez mam takie dni mamy do tego prawo czuc sie tak a ie inaczej..
maggipka ja przytyłam w ciazy z gaba ok 14kg A Z kamilka z 8 - 9


A co do zabkowania .. to wiecie co czopki byly najlepsze dla gaby nie wiem jak dla waszych malenst ale warto spróowac wiem ze na kazdego co innego działa ale moze te czopki cos pomoga
 
cześć dziewczyny, u nas jakiś cały dzień zakręcony, zmęczona jestem jak cholerka, nie pamietam nawet co miałam napisać:-)
mój maluszek też bardzo interesuje się telewizorem i nałogowo ssie paluszki:-) jakby mógł to by wsadził do buzi całą piąstkę ale nie da rady:-D wkłada też do buzi grzechotki, kocyki, pieluszki no poprostu wszystko co wpadnie w łapki:tak: niewiem czy to zęby czy nie, ale narazie nie panikuje, jest marudny ale wydaje mi się że każdy ma czasem gorszy dzień
teraz na szczęście już śpi, starszy też już zasypia, mąż poszedł do pracy ja trochę napiszę a potem idę do wanny na relaksik i sobie w telefonie poczytam zaległości:-)
 
U nas dzień był baardzo marudny mała niby śpi od 20 na noc ale jakoś tak niespokojnie. Gorączka jej ustała po południu, później już jej nie miała, teraz jak śpi jest bardzo ciepła ale to raczej od przykrycia kołderka i polarowej piżamki. No zobaczymy zmierzę jej jeszcze temperaturę przy zmianie pieluszki bo wydaje mi się, że ta gorączka to przez ząbki bo nie ma innych objawów. Oby bo nie lubię jak dziecko choruje w sumie, a kto lubi... lecę spać, dobranoc;)))
 
reklama
Wpadłam tylko na moment, nie miałam dziś ani wczoraj czasu... jak ja Was jutro nadrobie. Spokojnej nocy!
 
Do góry