reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Niuniunia20 no tak ja mam 17 lat..:) heh to co teraz ja jestem najmlodsza mama listopadowa??
helenka1986 gratuluje postepów..
Gola84 , Ssabrinaa jutro szukam szkoły gdzie mnie przyjma...
Dziewczyny my juz dawno wrucilismy ze spacerku koło 14 a wyszlismy o 12 .

MAM DO WAS PYTANIE jaka witamine d podajecie waszemu dziecku.. chodzi mi o taka tania ale dobra..
 
reklama
Mamusia tak jesteś najmłodsza ale to nie oznacza to nic złego oczywiście;) i żeby nie było nic złego na myśli nie miałam;) Ja się pocieszam taką myślą, że jak będę miała córę odchowaną to moje koleżanki dopiero będą się zaczynały bawić w pieluchach, a ja dumna będę chodziła, że mam już to za sobą;)

Co do witaminy D to ja podawałam firmy BOBIK były po 13 zł za 30kapsułek, a teraz mama mi kupiła witaminę D firmy Vita krople czy jakoś tak za 18,90 45 kapsułek. Mamy podawać co 2 dzień więc do końca 6 miesiąca nam wystarczy;)
 
niuniunia ok dzięki jak coś dam znać ;-)myślałam coś koło maja bo moja nie chce za długo siedzieć w foteliku kurtka czapka itp a tak luźniej będzie ubrana i może damy radę bo do babci mamy około 2h jazdy może ciut dłużej.
mamusia ja daję jakąś multivita d mąż kupił za ok 14zł i dostał 10szt gratis jakieś innej
niuniunia a czemu co 2 dzień podajesz wit d???
 
Ostatnia edycja:
Ankusch no to jak będziesz jechać to zapraszam i do nas;)
Jak byłyśmy na szczepieniu to pani doktor kazała nam podawać już co drugi dzień bo ciemiączko mamy już prawie zrośnięte.

Mamusia 40zł z przesyłka za głupie witaminy? Szok... Opłaca się taniej pojechać samemu do apteki...

O tak na marginesie to dziewczyny ja mam witaminę D i K firmy bobik i nie mam pojęcia co z nią zrobić bo mam tylko 3 listki (jeden z tego opakowania tylko zużyłyśmy, a teraz mam podawać jej samą witaminę D.).
 
Nom znalazłam juz apteke w której jest ta wit d 45 kaps. i podobno na promocji w aptece ciekawe ile za nia wezme.. wiec ja uciekam ide do apteki z dziewczynkami....
 
My już po spacerku, Lenka dziś pierwszy raz nie spała w wózku :szok: całą drogę obserwacja! Teraz leży na macie edukacyjnej i bawi się, jestem w szoku jak fajnie się bawi i jest zainteresowana bo już dano jej nie kładłam na matę :tak:mocno ciągnie zabawki i próbuje je wsadzić do buźki :-D jak wszystko co się znajdzie w zasięgu jej malutkich łapek, u nas chyba ząbki idą!
 
my mamy dziś trudny dzień i mimo, że pogoda sprzyja to i tak nie było jak pójść na spacer bo maluszek dziś cały dzień płacze. Mam poważne przypuszczenia że ząbki, ale nie ma gorączki ani nic to już sama nie wiem, zastanawiałam się nawrt czy nie brzuszek bo trochę uspokaja się noszony na brzuszku właśnie. Teraz śpi to mam chwilę spokoju, zobaczymy co będzie jak się obudzi. No cóż, tak to już jest z maluchami.
 
Właśnie tak to jest :tak: moja mała to w nocy się bije rączkami po buzi :-( a dziś rano tak dziwnie płakała, że się zerwałam z łóżka zaglądam do łóżeczka a ona przez sen płacze :szok: i się żali bidulka, strasznie smutno mi się zrobiło :-(ale koleżanki mi poradziły żel do dziąseł Dentinox N jak będzie mocno marudna to użyję! Są jeszcze podobno bardzo dobre czopki homeopatyczne Vibrukol lub jakoś tak, ale to na receptę, więc mi nie sprzedali w aptece
 
reklama
Mikado przepraszam,że pytam ile ty masz lat? Nie zwróciłam uwagę, że już mam 17 letnią córkę wow :szok: nie dziwię się z tą tęsknotą

Anna- pozazdrościć tu w Polsce chłopy mają taki styl,że twierdzą kobieta w domu gotowanie, sprzątanie zajmowanie się dziećmi, a oni tylko praca... chociaż włosi i innu obcokrajowcy, bardzo przez to chcą Polki za żony , bo są jak mamy i wiedzą, że dobrze im będzie.

margo mój stopami próbuje łapać też zabawki na macie jak i rączkami, a wszystko pcha do buźki co mu się da :tak:

niunia
ja już po fryzjerze tak chciałam, że mig i ścięta jestem i o niebo lepiej się czuje ufff...

syl
współczuję problemów brzuszkowych :confused:
 
Do góry