reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Sara ja też liczę na niespodziankę od mojego synka. Może zrobi mi prezent na moje imieniny 25 listopada:-).
Ja kolejne badanie KTG mam dopiero w sobotę.
Musimy czekać.
 
reklama
Onanana przyjęli Ci w MOPR wniosek bez peselu małej?? czy już macie jej pesel??bo mi w urzędzie powiedzieli,ze pesel będzie za miesiąc a ma wniosku o becikowe trzeba go wpisać, więc to sobie odłożyłam na później, a da się to załatwić bez peselu?? rodzinne też od razu załatwiałaś??

Aqua ja juz pesel mam dawno. U nas 2 tygodnie trzeba czekać:tak: A rodzinne komu się należy? Nie załatwiałam nic takiego:no:
 
no nic dziewczyny będe pomału się żegnać od jutra na wczasy jadę się ponudzić. jak mojemu uparciuszkowi ze chce się już ruszyć to dam znać sms

pepsi a za Ciebie kochana trzymam kciuki
 
Aneczka milego wypoczywania kochana i bede trzymala kciukasy zeby cos i u Ciebie ruszylo ;-)&&&&&&&& :-D

Dobra laseczki Ja zmykam pod prysznic i uciekam do swojego A. syneczek juz ululany i spi :-)
 
ja nie śpię i cały czas czuwam :-),ale niestety cały czas cisza
od 7 trzymałam kciuki za mojego D bo zdawał prawko (niestety sie nie udało :-(,ale w łodzi ciężko jest zdać)
a teraz zamierzam przyszykować się do szpitala tzn ogolić nogi i nie tylko:tak:,zrobić paznokcie u rąk i nóg może to ruszy moją córę do wyjścia :-D
miłego dnia życzę;-)
 
ja nie śpię i cały czas czuwam :-),ale niestety cały czas cisza
od 7 trzymałam kciuki za mojego D bo zdawał prawko (niestety sie nie udało :-(,ale w łodzi ciężko jest zdać)
a teraz zamierzam przyszykować się do szpitala tzn ogolić nogi i nie tylko:tak:,zrobić paznokcie u rąk i nóg może to ruszy moją córę do wyjścia :-D
miłego dnia życzę;-)


No niestety z tymi egzaminami to wszędzie tak jest, trzeba mieć szczęście - każdy to powtarza. Poza tym sama wiem po sobie co to znaczy:-)


Ja dzisiaj też zaszaleję i doprowadzę się do ładu i składu, bo na 13-nastą lecę jeszcze do kina :-) Może nowe emocje otrząsną mega skarba i się w koncu ruszy do wyjścia :-)


kachutka to masz dobrze :-) Mam nadzieję, że i mnie taka miła niespodzianka spotka i maleństwo będzie dawało mamie odpocząć :-)
 
ja nie śpię i cały czas czuwam :-),ale niestety cały czas cisza
od 7 trzymałam kciuki za mojego D bo zdawał prawko (niestety sie nie udało :-(,ale w łodzi ciężko jest zdać)
a teraz zamierzam przyszykować się do szpitala tzn ogolić nogi i nie tylko:tak:,zrobić paznokcie u rąk i nóg może to ruszy moją córę do wyjścia :-D
miłego dnia życzę;-)

Przykro, że nie zdał prawka, trzymamy kciuki za następną próbę.

Ja wczoraj też się ogoliłam pięknie i wyszykowałam, powiedziałam małemu,że ma wyłazić zanim poodrastam he he Ale żadne groźby na niego nie działają. Ile można prosić ;) Nic tylko czekać.

andrzelika, jak dzisiaj twoje samopoczucie? Cały wieczór myślałam o twoim psiaczku kochanym, smutno mi było. To, co napisałaś jak pomagał ci kiedy straciłaś ciążę itp... Też to znam kiedy psiuna jest jedyną pociechą, dlatego kocham ten cytat:
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie"
Trzymaj się, buziaki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej!!!
my tez od pół godz na nogach mały teraz leżaczkuje , pokój się wietrzy i potem spróbujemy iść spać na 2 godzinki.
A ja muszę się wziąć za kosmetyki bo koleżanki przyjdą, a one nie rozdzielone(jestem konsultantka avon).
Wpadnę jeszcze wieczorkiem!!!
za nie rozpakowane mamusie trzymam kciuki.!!
 
Do góry