reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
sziszka- witaj :) ja też miałam skurcze wykryte na KTG i nic wcale nie czułam, a rozwarcia nie miałam ani troszkę, za to wczoraj już odczuwałam jakieś tam skurcze i jakby coś na miesiączke, ale przez noc mineło także nadal czekanie :p
 
Kati82 powodzenia ;]

Najwiecej pewności się ma do porodu kiedy ma sie cc, a tak to wszystko zależy od naszych maleństw.. Hmm, ich pierwsza wielka-mała decyzja :-D

A czy jest jakaś mama, która już rodziła i miała swego pana przy sobie na porodówce? Pytam, bo moj niby podchodzi do tego obojetnie, ale widze, że jednak ma jakieś obawy tylko mnie stresować nie chce :confused:
 
Cześć dziewczyny.
Dawno, dawno się nie odzywałam...
Gratuluję wszystkim rozpakowanym. Fajnie, że macie już te swoje maluszki na świecie.
Ja na ostatniej wizycie się dowiedziałam, że mogę sobie pochodzić w ciąży nawet do połowy grudnia. Eh najgorsza jest ta niewiedza i to oczekiwanie. Jeszcze się nie spakowałam do szpitala. Wogóle jakoś ze wszystkim jestem w lesie. Dobrze, że mam poprane i poprasowane ubranka dla małej.
Miłej niedzieli.
 
Hej brzuchatki :-)
Widze ze niektore z was to nie moze w nocy spac:-D Ja to ostatnio dobrze sypiam,wczoraj poszlam spac kolo1 w nocy w tym 2 pobudki na sikacze i wstalam dopiero po 10 :-D:zawstydzona/y: ale obudzilam sie z lekkim bolem glowy :baffled:
Katerinka_2 jeszcze raz GRATULUJE kochana!!!!!! :-)
Kati
powodzenia &&&&&&& i bedziemy czekac na jakies wiesci :-)
mary-beth zdrowka zycze,kuruj sie zebys szybciutko wyzdrowiala ;-)
nimfii a Ja myslalam ze Ty juz syneczka tulisz :-D obys szybciutko urodzila kochana ;-)
 
Ssabrinaa ja w nocy spałam fatalnie, budziłam się równo co godzinę, miałam skurcze, dziwną wydzielinę, myślałam, że zacznę rodzić!
Dziś czuję się już OK, skurcze się uspokoiły. Widocznie za dużo dla mnie jak na jeden dzień wczoraj było, sesja, potem szybki obiad, wizyta u koleżanek, weszłam do domu o 18:00
 
Gola oj wspolczuje fatalnej nocki,moze faktycznie zbyt duzo wrazen jak na jeden dzien:tak: no to popoludniu drzemka pewnie ;-):-)

Milej niedzieli dziewczyny ;-) :-D
 
Ostatnia edycja:
Katerinka -gratuluje kochana.

Julieet- ja mam tak jak ty. Jestem pewna ,ze przenosze ciaze ,gdzyz nie mam zadnych objawow. Nawet sie tym nie stresuje ,bo mam moja przyjezdza 16 i chetnie na nia poczekam.
Moj synus rusza sie jakos ostatnio mniej ,czy okropnie sie martwie. Naczytalam sie za duzo o starzejacych sie lozyskach ,obwiazanych pepowinach i teraz wiecznie o nim mysle. Teraz w sumie codziennie sprawdzam jego serduszko.
Torby szpitalnej wciaz brak ,bo podejrzewam ,ze jeszcze min 3,4 tygodnie.

Gola -wpsolczuje problemow w nocy, ale taki juz nasz los. Wrzuc jakies fotki z sesji jak bedziesz miala ,bo wszystki jestesmy ciekawe.

Snilo mi sie dzis ,ze odszedl mi czop ,( wygladal jak mis z Haribo) ,a ja bylam w Poznaiu i zastanawialam sie jak dotre na czas do Szwecji. Ktos mnie odwozl na Polna ( poznanska fabryka dzieci) i tam mi mowili ,ze skoro jestem ze Szwcji to stac mnie ,zeby placic za kazda godzine porodu. A ja wiedziala ,ze mam jechac nastapnego dnia na Malediwy na wakacje ,wiec prosilam ich zeby sie pospieszyli bo ja sie nie spakowalam. Na szczescie sie obudzilam.

Powiesilam firanki ,pogodzilam sie z mezem ,mini gorka do prasowania zostala ,a plan na dzi to stworzyc Alexandrowi iPoda. Mam swojego starego ,ktorego on dostanie ( dostalam od siostry podstawke -glosnik). Bedzie mial tam cala muzyke bobasa ,mase bajek ,inne niemowlece przeboje. Sciagam je juz jakis miesiac. Dzis plan -uporzadkowanie tego i przerzucenie na iPoda.

No i musz sie pochwalic ,ze zakupilam wczoraj nowego Iphona 4S -bialego i kocham go od pierwszego wejrzenia.

Milej niedzieli kochane.
 
reklama
winki no mnie tez się dziś śniło, że czop mi odszedł i wyglądał jak kostka białego mydła !!!:szok: właśnie takiego iPhone`a sprzedawałam i ten gościu mnie okradł :( Ni ma telefonu ani kasy :( Fotki oczywiście pokażę jak tylko już mi coś kuzyn prześle:)
 
Do góry