reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Na facebooku wyczytałam, że Katerinka urodziła :tak::tak::tak:
Nimfii - to chyba i na Ciebie już pora ;-)
Ja wczoraj wieczorem czułam taki napór w dole brzucha,tak jakby dzidzia chciała się tam na siłę wcisnąć, więc pewnie też się wkrótce zacznie.
Może wyda Wam się to dziwne, ale ja tak naprawdę nie wiem, jak to wygląda jak już poród się zaczyna :sorry2: Z Oliwką trafiłam bez żadnych objawów do szpitala 3 dni po terminie i tam się wszystkim zajęli, łącznie z przebiciem płodowego :baffled: I mam takiego stracha, że szok :szok:

Ide trochę poprasować :-p
 
Ja nadal w dwupaku i pewnie tak jeszcze zostanie do przyszłego tygodnia. Porodu nie widać, skurczy brak. Męczą mnie skurcze w pachwinach.
Super, że będą kolejne mamusie. Już się nie moge doczekać kiedy i ja urodzę:-)
 
potworek i ja sie stresuje :tak: Bo skurcze nieregularne mam już "od wieków" :-D dzieki nimi rozwarcie na 2 cm bylo od czwartku, a to napieranie także czuję juże drugi tydzien z rzedu :baffled:
A poniewaz pierwszy porod zaczol mi sie od odchodzacych wod to nie mam pojecia jak to by wygladalo jesli zaczeni skie od regularnych skurczy :sorry2:
Jedno pewne... W pierwszym porodzie skurcze regularne zaczely mi sie dopiero na 4-5h przed wyjsciem Macka - wiec jakby co, mam malo czasu wg gina na dojechanie do szpitala, biorac pod uwage wszystkie czynniki ;-)


katerinka no i super!!!! :-D


Zmykam do rodziny ;-) spedzic z nimi czas poki jeszcze moge....
Pozdrawiam!
 
Też właśnie na FB widzę, że Katerinka o 6.20 córuchnę urodziła, wielkie gratulacje dla WAS, pewnie sie tulicie teraz i cieszycie swoim szczęściem :))))))) Buziaki !!!!!!

U mnie też troszkę spokoju , noc cała przespana, poczytałam wczoraj w necie o tych wszystkich objawach porodowych i w sumie te skurcze regularne, które po dwóch, trzech godzianch sie potrafią wyciszyć to bardzo normalna rzecz, tak na dwa tygodnie przed porodem to spokojnie ;-) , rozwarcie u wieloródek na 2-3 cm to tez nic nadzwyczajnego więc dałam sobie na luz i spokojnie oczekuję na właściwie symptomy....
Wczoraj byłam z mężem ogarnąć groby, więc już troszkę spokojniej siedzę, że zdążyłam, właściwie to wszystko mam zrobione, przygotowane, spakowane....więc sobie na luzie czekam i leniu****ę ile wlezie:-D
Miłej niedzieli mamusie!!!!
 
Katerinka gratulację

Gola ja mam myślenie tak jak Ty, z jednej strony chciałabym żeby było juz na świecie a z drugiej jeszcze nie

noc dzisiejsza do doopy, godzina dłużej męczarni, do 4 oglądałam tv, nudy, na dodatek moja niunia nie zabardzo chce się ruszać i mnie straszy, słodkie marny skutek, parę razy stuknęła i spokój, obserwuje się dalej
 
Witam wszystkie mamy, te juz rozpakowane i dwupaczki ;]
Pozwolicie, że się do Was dołączę?

Ja dopiero wchodzę w 39tc, a przy tym jestem tak humorzasta, że sama ze sobą czasem juz nie wytrzymuje..
Śledze co tam u Was już od dluższego czasu i zastanawiam się jak to będzie, gdy przyjdzie i na mnie pora ;]
Wszystko mam już skompletowane, skręcone, poprane, poprasowane i spakowane tylko brakuje mi czegoś do dopełnienia całości.. mojego maluszka.

Coraz ciężej jest mi czekać do rozwiązania, bo pragnienie trzymania tego szkraba na rękach coraz to większe :-(

Co prawda jakieś tam skurcze nieregularne mam, ale nawet ich nie czuje, a w czwartek KTG i być może coś tam uda się dowiedzieć czy malemu zechce sie swiat pozwiedzac :-)

Gratuluję Katerince ^^ wszystkiego naj
To teraz, które będzie się garnąć następne?
 
Witam niedzielnie,:-)
katerinka super wiadomość, :tak:ogromne gratulacje
Majuska1 to mnie uspokoiłaś tymi informacjami, u mnie też rozwarcie na 1,5cm i skurcze nieregularne, to czkamy sobie w spokoju i bez stresu:tak: ja jeszcze łóżeczko muszę przygotować jakoś ciężko mi się zabrać do tego zwlekam:szok:
mary-beth oj kochana dużo zdrówka życzę, kuruj się:tak:
Sziszka witamy w Naszym gronie, tu już każda z Nas wypatruje akcji porodowej, powodzenia :rofl2:

Miłej niedzieli :happy::happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry