reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

patusia ja mam wizyty co 2 tygodnie od 16tc, ale to z powodu ciąży zagrożonej. Myślę, ze niedługo też już będziesz miała częściej.
 
reklama
patusia ja miałam do 36 tygodnia co miesiąc, dopiero od 36 (czyli w 38) mam się pojawić po dwóch... Dla mnie to było też o wiele za rzadko, teraz to bym co tydzień chodziła chętnie :-D Ale już niedługo te 2 tyg miną, w środę najbliższą
Ja o łożysku ani wodach też nic nie wiem , jedynie ostatnio się dowiedziałam po raz drugi o wadze i wymiarach córeczki. Badania sama sobie "zamawiałam" takie jak wymagają w szpitalu :-) a krew i mocz mam co wizytę co mc (teraz nie wiem czemu, może pomyłka , ale tylko krew wypisał)
 
patusia ja też miałam wizyty co miesiąc, jak byłam w zeszłym tygodniu na wizycie mój 33 tc, to teraz kazała przyjść za 3 tygodnie. a myślałam że częściej będziemy się spotykać:angry: i kazała mi mocz i krew zrobić. i co pójdę do niej w 36 tc i znów będzie mi dawać kolejne zlecenia n badania, bo te mogą okazać się nie aktualne, daj Boże przyjdzie mi rodzić w 40 tc i co badania sprzed miesiąca to sobie będę mogła wsadzić w doope
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa:)
Ssabrinaa no o to chodzi, że to i my i moi rodzice powinniśmy się czuć najbardziej urażeni / obrażeni itp. Ale tacy to już z nich ludzie. Szkoda słów:/
Patusia z badań teraz mam HBS, OWR , morfologię - i to tyle chyba na koniec...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
ja ostatnio nie najlepiej się czuję, skurcze w nocy które naszczęście przechodzą rano ale w ciągu dnia czasem mam wrażenie jakby okres nadchodził. Po ostatnim krótkim spacerku do apteki tak mnie pachwiny bolały i krocze że ruszyć się nie mogłam aż łzy cisnęły się do oczu...bardzo pomogła poduszka ciążowa między nogami w nocy. Pozatym mąż zakupił mi na allegro taką piłkę do fitnesu i sobie siedzę na niej i ćwicze te obolałe kości;-) Do tych z was które męczy zgaga mogę powiedzieć ze jedynym sposobem żeby jej nie było to picie tylko wody niegazowanej i jedzenie częściej ale mniej. Ja tylko napiłam się coli której od długiego czasu nie piłam i 2 dni i nocy miałam bóle w mostku i zgagę.

patusia82 ja tez myślałam że wizyty u gina od 8 miesiąca będą co 2 tyg ale ostatnio jak byłam to kazał za miesiąc przyjść i też nie dostałam żadnych badań co mnie troszkę zdziwiło bo nie nalepiej mi wychodzą te badania szczególnie mocz. Ale teraz to chyba już co 2 tyg będzie chciał mnie widzieć..mam nadzieję bo ja taka panikara jestem :tak::tak:

bryszka ja też boję się panicznie porodu i tak jak ty mam wrażenie ze nie dam rady urodzić, ale powtarzam sobie że nie ja pierwsza i nie ostatnia i że synek wynagrodzi wszystko :)

miłego dnia wam życze
 
Witam dziewczyny i widzę, że dziś jak nigdy korzystacie ze snu :-) Dobrze, odpoczywajcie.

Patusia ja krew i mocz robię co wizytę, do tego dochodzą dodatkowe badania, np. teraz drugi raz już robiłam toksoplazmozę. Teraz idę w poniedziałek i zobaczę co mi tam zleci, ale podejrzewam, że już pewnie będę musiała zrobić posiew z pochwy dodatkowo gdyż to badanie robi się około 36 tygodnia ciąży. Wizyty też mam raz na miesiąc i póki wszystko jest ok to mi to odpowiada, bo nie lubię zbędnego latania po lekarzach i nawet jeśli tak będzie do końca ciąży (w co wątpię) to i tak morfologię zrobię sobie na własną rękę tydzień przed terminem - koszt tego badania to max 10 zł.


Dziewczyny przespałam całą drugą noc z rzędu! Od razu człowiek lepiej się czuje jak nie wstaje w nocy co godzinę. Teraz biorę się za sprzątanie i może jeszcze później zajrzę do Was jak będę miała chwilkę :-)
 
hej kuleczki :)) ja już mam taki duży brzuchol że mam codziennie z niego ubaw :)) jestem już po śniadanku i nadrabiam wczorajsze posty byłam od 8 na nogach wczoraj a wróciłam dopiero o 21 30 wiec same rozumiecie - padłam trupem
kurczę ale nam mało czasu zostało ja w weekend teraz zabieram się za pranie i prasowanie rzeczy dla córki i torbę muszę spakować już niech sobie czeka :) jak dobrze pójdzie może za około 12 dni będę mamą :)))))
ponko mamuśko stu procentowa kurdę nadal nie mogę uwierzyć że masz już Filipka z sobą zazdroszczę Ci jakoś te małe chłopy pchają się na Świat ciekawe która pierwsza dziewczynka się pojawi na świecie - może moja Klaudia ? he he
gola ja nie wiem gdzie ludzie mają sumienie nie wolno stresować ciężarnych i to na ostatnich nogach!!!!!!!!!!!!!!!! wry aż sama jestem zła jak myślę o Twoich teściach (mojej teściowej też choć ostatnio odpukać nie wkurza mnie o dziwo) ja jestem ostatnio wrażliwa na krzywdę ciężarnych bo sama mam miękkie serducho , przyjedz do poznania ja Cię wyściskam przytulę i będzie Ci lepiej i zapomnisz i całych nieprzyjemnościach :))))))))))))))))
kurde wczoraj miałam zwidy że na brzuchu zrobił mi się rozstęp cała nockę miałam do du.. bo się przejęłam tym dziś nie mogę go wypatrzeć wiec mam nadzieję że miałam omamy ze zmęczenia - miłego weekendu dwupaki i nie tylko ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane:)
Jeszcze raz dzięki kochane za miłe słowa - no kurde jak dobrze, że Was mam!! Dzieki:)
Kati kochana jesteś - dziękować, a w Twoim Poznaniu byłam dwa razy w życiu - mój chłop stamtąd miał samolot do East Midlands;) Dziś już mi lepiej. Na brzuszku musiało Ci się coś odcisnąć, ja mam odciśnięty tak zawsze rano po nocce, na razie na brzuchu zero rozstępów - ale nie jest powiedziane, że jeszcze mi się nie zrobią, na lewej piersi mi się zrobiły DWA!! Małe,ale dziady są, i czemu tylko na jednej (nie żebym się upominała, ale dziwne to ;)

Zaraz ma przyjechać do nas mój brat z dziewczyną, chce zmienić auto i ma z tatą jechać coś tam oglądać.
U nas słonecznie od rana, ale zimno.
Dziewczyny rosną Wam włosy szybciej w ciąży? Bo mi zdecydowanie tak, ciągle podcinam
 
Ja jestem ledwo żywa..wczoraj zjechali nam się znajomi i musiałam im oddać drugi pokój w którym ostatnio sypiałam(mój mąż straszliwie chrapie,rzuca się przez sen, wykrzykuje coś przez sen i ogólnie fatalnie się z nim śpi..)więc większość nocy oglądałam dr housa, zasnęłam chwilę po 4 a od 5 dzwonił jego budzik do pracy...jak wyszedł o 6 to z taką nadzieją opatuliłam się pierzynką...i usłyszałam "mama siusiu"..
Poza tym od kilku dni biorę antybiotyk na zapalenie pęcherza a w międzyczasie dorobiłam się takiego kaszlu i kataru, że ledwo obraz widzę, tak mi oczy łzawią.. ale mam dzisiaj dzień na marudzenie..


kati82 a tak z ciekawości w którym szpitalu planujesz rodzic??
 
reklama
Dziś już mi lepiej. Na brzuszku musiało Ci się coś odcisnąć, ja mam odciśnięty tak zawsze rano po nocce, na razie na brzuchu zero rozstępów - ale nie jest powiedziane, że jeszcze mi się nie zrobią, na lewej piersi mi się zrobiły DWA!! Małe,ale dziady są, i czemu tylko na jednej (nie żebym się upominała, ale dziwne to ;)

Zaraz ma przyjechać do nas mój brat z dziewczyną, chce zmienić auto i ma z tatą jechać coś tam oglądać.
U nas słonecznie od rana, ale zimno.
Dziewczyny rosną Wam włosy szybciej w ciąży? Bo mi zdecydowanie tak, ciągle podcinam

hej kuleczki :)) ja już mam taki duży brzuchol że mam codziennie z niego ubaw :))

kurde wczoraj miałam zwidy że na brzuchu zrobił mi się rozstęp cała nockę miałam do du.. bo się przejęłam tym dziś nie mogę go wypatrzeć wiec mam nadzieję że miałam omamy ze zmęczenia - miłego weekendu dwupaki i nie tylko ;)

Dzień dobry mamunie :)
Chociaż nie wiem czy taki dobry bo o siódmej obudził mnie bolący i twardy brzucholek... Potem bolał co pół godziny, potem już tylko twardniał co pietnaście minut :-( Potem mnie nieco przetrzymało w kibelku, pół godziny później(przed chwilą) znowu mnie brzuch rozbolał i powtórka z kibelkowych odwiedzin :-(
I mała prawie wogóle się nie rusza ... Prawie tzn dwa razy coś tam kopnęła ale nie tak jak zwykle
Nie chcę dzisiaj ani jutro rodzić bo będzie mnie chyba sąsiad albo teściu zawoził :eek:
Z tym że już mnie nic nie boli, tylko brzuch twardnieje... Powiedzcie że to nie TO ?

Swoją drogą brzuch tez mam ogromny i o ile zdążyłam się przyzwyczaić że go w ogóle mam, to w lustrze rozmiar mnie szokuje... Mąż się mnie wczoraj zapytał jak to będzie wyglądało kiedy córcia już będzie na zewnątrz? Jak ten brzuch będzie wyglądał? Przecież tu jest tyle skóry? :nerd: Czasem (no dobra, często) mam wrażenie że jedno dziecko już mam:-)

A rozstępy na brzuchu już mam dwa :wściekła/y: na samiutkim środeczku tuż nad pępkiem..

jesli chodzi o włosy to faktycznie, szybciej rosną, paznokcie zdecydowanie też.
Przed chwilą skończyłam je farbować, coby w razie (...) chociaż nie mieć odrostów:-D



12:00 : Patrycja podskakuje jak zwykle . Ufff
 
Ostatnia edycja:
Do góry