reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

poxo syn sasiadki tak samo ładnie spal caly pierwszy rok zycia od 18 do samego rana :-) Aż zazdrość mnie brała, bo ja mialam nocne maratony 1-2h siedzenie przy łóżeczku placzącego dziecka :-( Nawet nie na karmienie, tylko przez kolki. Dramat!

ponko psycholog na pewno nie zaszkodzi :tak: w mojej rodzinie juz kilka osob korzystalo z tego typu porad ale indywidualnych, nie dla par, ale czasem fajnie jest tak sobie pogadac i wyrzucic cos z siebie :tak:

margo84 witamy w dwupaku :-D
 
reklama
Witam mamusie;)))

U mnie dziś też piękne słońce świeci ale się duszno robi. Niestety ja na tym oczywiście cierpię bo mi się ciągle duszno i słabo robi dlatego siedzę w domku bo na podwórku wolę nie ryzykować po ostatnich moich cierpieniach z bólem głowy...
Ja jakoś mało energii mam, znowu nic nie przytyłam przez 2 tyg nawet "deko", a ważyłam się wieczorem najedzona...

Niuniunia - oszczędzaj się i uważaj na siebie. Nie ma sensu się narażać na bóle głowy. U mnie jest dość chłodno, przez ostatni tydzień padało, wiało idt., tak więc ja tęsknię już za latem... Ale u mnie to max. 25 stopni, więc takie lato mi pasuje. :tak:

Hej brzuchatki, ja dopiero co wstałam i najchętniej położyłabym się z powrotem. Pogoda się zepsuła, wczoraj chodziłam w spódniczce bez rajstop a dzisiaj chyba trzeba będzie się na bluzy i długie spodnie z powrotem poprzestawiać.

Jestem wymęczona, mam nadzieję, że kawka poranna postawi mnie na nogi, bo mam dzisiaj strasznie dużo do roboty. Muszę zrobić zakupki na obiadek jutrzejszy, potem zobaczyć czy są kursy francuskiego w wakacje, bo chcemy coś z A. razem robić skoro obojgu już uczelnia spadnie z głowy, potem mamy tego psychologa rodzinnego (zobaczymy, czy to podziała, ale jestem dobrej myśli) a wieczorkiem lecimy do mojej mamy, bo wczoraj oprócz dnia mamy były urodziny mojej starszej siostry i wpadamy na torcik ;)))

Co do tego psychologa to nie wiem, czy jest nam potrzebny, bo zaczęło się u nas powoli naprawiać dzięki temu, że rozmawiamy, ale może powinnam spróbować, w końcu to nie zaszkodzi, tylko może zmienić coś na lepsze.

Ponko - miłego dnia Ci życzę i mam nadzieję, ze się nie przemęczysz. Oraz udanej wizyty u psychologa!

Witam was brzuchatki :-D
U mnie dzisiaj pogoda lepsza niz wczoraj,bo wczoraj to padalo w kratke caly dzien ehhh troche zmoklam,nawet parasolka nic nie pomogla przy tej ulewie i przy tym wiaterku co wial wczoraj :oo2: no ale na szczescie dzisiaj juz jest o wiele lepiej bo musze isc na miasto do banku i jeszcze inne sprawy pozalatwiac no a potem chce isc na ryneczek i moze jakias tuniczke sobie kupic :-D.A teraz siedze,jem sniadanko i nadrabiam co zescie tam naskrobaly wczoraj wieczorkiem :-D

Sabrina - smacznego śniadanka! Widzę, ze pogodowo mamy podobnie... Udanych zakupów! :-) Ja ostatnio poszalałam na Allegro! :-D

Witam Was wszystkie.
Jakos nie umie sie wstrzelic w temat, widze ze duzo sie dzialo jak mnie nie bylo ale nie dam rady nadgonic wszystkiego, chyba bym musiala wziasc dzien urlopu i spedzic go przed kompem.:-)
U mnie zimno, pochmurno i deszczowo :-(, mam nadzieje ze lato jeszcze zawita do Ire bo mozna wpasc w depresje :eek:.

Angie - mnie też troszkę tu nie było i też widzę, ze sporo się dzieje, a ja nie zawsze zdołam nadrobić. Ale tak to już czasem bywa... Tak więc nie przejmuj się, pisz ile możesz. ;-)

hej dziewczyny :) podczytuje was od pierwszej strony, ale dopiero teraz "zdobyłam się na odwagę" aby dołączyć do was :) jestem w 18 tygodniu, termin na 2 listopad :)

Margo - witaj i rozgość się! :-)

Teraz robia te urzadzenia elekryczne takie tandetne ze szok :-( Z pralki jestem bardzo nie zadowolona, bo wiele osob mi polecalo Elektrolux i okazalo sie kompletna porażką :-( Niedawni oddalam suszarke Philips na gwarancji bo tez padła, ale na szczescia ja mi wymienili na nowa tylko czekalam az 2 msc!!! Jak bede musiala oddac pralke na 2 msc i czekac to chyba sie wkurze na maxa :crazy:
A juz nie wspomne o telefonach komorkowych co potrafia sie zepsuc po kilku miesiacach. Tragiedia :no:

Jak powiedzialam mojemu ginowi ze jestem w drugiej ciązy to od razu powiedzial ze to najlepszy moment... i ja to potwierdzam :tak:
Dwulatek jest bardzo samodzielny, a jak sie dzidzia urodzi to bedzie mial juz prawie 3 lata, wiec układ świetny. i dzieci znajda jeszcze wspolny jezyk :tak:
Żałuje tylko ze nie moge go wyslac do żłobka od razu jak skonczy 3 lata bo to bedzie luty a dzieci od wrzesnia ida do przedszkola.

Nimfi - my jesteśmy bardzo niezadowoleni z lodówki Electrolux i generalnie każdy znajomy, kto ma coś tej firmy, strasznie narzeka... :eek::crazy: Ja już więcej nic z tej firmy na pewno nie kupię... A co do różnicy wieku, to też popieram. 3 lata idealnie! :-)

Ja nie wiem jak Wy to robicie, ja się ledwo podnoszę o 10, a całe życie wstawałam o 6, inna sprawa z mamami, które już mają dzieci i one Was budzą, ja w tej ciąży jestem taka rozlazła, jak nigdy, co mnie okropnie wkurza, zanim wyjdę z domu, to się 20 razy po coś wracam, bo czegoś zapomnę, beznadzieja ;-)

Julieet - hejka! Nie martw się, może w następnych tygosniach poczujesz przypływ energii - mówią, że ten drugi trymestr jest już łatwiejszy. Ja dopiero teraz czuję się OK, na razie nie boli mnie brzuch, wiec ćwiczę tę jogę. :happy: Mam nadzieję, ze tak będzie do końca!


A ja ogarnęłam chatę, zjadłam śniadanko, zmyłam naczynia i teraz relaks. :-) A wieczorem do kina! :tak::tak:
 
mary-beth Ty juz zdazylas ogarnac chate,wow ja to mam raczej lenia niz brak energii :-D aktualnie jeszcze siedze w pizamce i popijam herbate :-D ale za sprzatanie wezme sie wieczorkiem teraz i tak nie mam czasu bo zaraz musze uciekac na miasto :-D.A sniadanko weszlo jak nigdy hehe kanapeczki z szynka,serem i pomidorkiem ;-)
 
Margo witamy w gronie mamuś listopadowych:))))

Ja już też zdążyłam ogarnąć cały dom, na szczęście;) Czuję się już troszkę lepiej bo pogoda się zmienia i jakoś się zachmurzyło... W sumie to cieszę się, że jest chłodniej bo jeden dzień jak będzie chłodniej to lepiej dla mnie;)

Moje śniadanko to była bułka z masłem i pomidorem bo mi nic innego nie wchodzi do buzi;((( Ugotuję na obiad sobie dziś brokuły może zjem je normalnie ale chyba będę musiała poprosić mamę by je za mnie ugotowała bo jak ja coś gotuję to już tego nie zjem bo mi zaraz nie dobrze się robi...

Dziękuję Wam kochane za wsparcie;****
 
Nimfi - my jesteśmy bardzo niezadowoleni z lodówki Electrolux i generalnie każdy znajomy, kto ma coś tej firmy, strasznie narzeka... :eek::crazy: Ja już więcej nic z tej firmy na pewno nie kupię... A co do różnicy wieku, to też popieram. 3 lata idealnie! :-)



! :tak::tak:



Dokladnie! Myslę to samo!
Nie kupie już nic tej firmy, a lodówkę też mamy. Całkiem nam popękała z zewnątrz :-( jestem zawiedziona na maxa i zla na sebie ze dalam sie namowic na to rodzinie męża - bo oni wszyscy tacy zadowoloni z tej marki.
A ja chcialam cos zupelnie innego.

Szkoda ze teraz mąż nie potrafi sie przyznać do błedu w ocenie jakości tej kiepskiej pralki :eek:
 
mary-beth Ty juz zdazylas ogarnac chate,wow ja to mam raczej lenia niz brak energii :-D aktualnie jeszcze siedze w pizamce i popijam herbate :-D ale za sprzatanie wezme sie wieczorkiem teraz i tak nie mam czasu bo zaraz musze uciekac na miasto :-D.A sniadanko weszlo jak nigdy hehe kanapeczki z szynka,serem i pomidorkiem ;-)

Widzę, że bardzo aktywny dzień Ci się zapowiada :-D Ja też zaraz się zabieram za sprzątanie. Jak zaraz nie zacznę to niestety nigdy tego nie zrobię, a najtrudniej się zebrać.

Margo witamy w gronie mamuś listopadowych:))))

Ja już też zdążyłam ogarnąć cały dom, na szczęście;) Czuję się już troszkę lepiej bo pogoda się zmienia i jakoś się zachmurzyło... W sumie to cieszę się, że jest chłodniej bo jeden dzień jak będzie chłodniej to lepiej dla mnie;)

Moje śniadanko to była bułka z masłem i pomidorem bo mi nic innego nie wchodzi do buzi;((( Ugotuję na obiad sobie dziś brokuły może zjem je normalnie ale chyba będę musiała poprosić mamę by je za mnie ugotowała bo jak ja coś gotuję to już tego nie zjem bo mi zaraz nie dobrze się robi...

Dziękuję Wam kochane za wsparcie;****

Mam nadzieję, że Ci szybko te nudności przejdą... :-(A pytałaś się lekarza, czy są jakieś dobre sposoby na pozbycie się nudności? Może jakieś specjalne witaminy, które też są dobre dla kobiet w ciąży?

Dokladnie! Myslę to samo!
Nie kupie już nic tej firmy, a lodówkę też mamy. Całkiem nam popękała z zewnątrz :-( jestem zawiedziona na maxa i zla na sebie ze dalam sie namowic na to rodzinie męża - bo oni wszyscy tacy zadowoloni z tej marki.
A ja chcialam cos zupelnie innego.

Szkoda ze teraz mąż nie potrafi sie przyznać do błedu w ocenie jakości tej kiepskiej pralki :eek:

Ja też mam elektroluxa pralkę i lodówkę, oba sprzęty mają po 3 lata. I o ile pralka nam działa raczej bez zarzutu (chociaż strasznie ciężko się ją czyści i się pleśń zbiera przy wlocie z góry - mamy taką otwieraną na górze właśnie) to lodówka co chwila nam się skrapla. Zdarza się, że miesiąc po czyszczeniu lodówki mam wszystko w środku w wodzie, bo coś się tam zepsuło... a gwarancji oczywiście nie ma już i co poradzić :eek:
 
Hej wtrące swoje 5 gr co do AGD
Nam kiedyś stary fachowiec polecił by nie napalać sie na na sprzęt zagranicznyh firm za masą bajerków, bo podobno jak coś się sypnie(co się zdarza) to naprawa przerasta nieraz koszt owego sprzętu, polecił głównie stare marki jak Polar , Amica , czyli polskie ... ;)
 
No ja mam właśnie pralkę Amica:cool: moze się w sumie nie zepsuła,tylko zatkała,ale sznowny mąż nie ma czasu wyczyścić:wściekła/y:
 
reklama
Nimfi - z facetami tak to jest... :crazy: Ale czasem warto postawić na swoim. Ja to się czasem muszę nieźle nagimnastykować, by znaleźć argumenty, ale jak są logiczne, to M. się poddaje. :-D

Sabrina - u mnie to różnie teraz jest! Wczoraj np. spałam do 11. :-D A dziś ranny ptaszek. Miłego wypadu do miasta! Ja przed kinem mam dziś zamiar jeszcze zahaczyć o parę sklepów i może coś upoluję... :-D


OK, paznokcie sobie strzeliłam na czerwono, niech schną, a ja się pogapię na "Przyjaciół"! :-D:-D
 
Do góry