reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Poxo moje XS to gacie z lycrą ;-) heh, ale teraz wyglądam jak człowiek, zawsze byłam baaaardzo szczupła, cale LO i 3 pierwsze lata studiów ważyłam max 48-49 kg, przy wzroście 166, teraz mam normalną wagę i z tego się cieszę:-)
 
reklama
Witam was brzuchatki :-D
U mnie dzisiaj pogoda lepsza niz wczoraj,bo wczoraj to padalo w kratke caly dzien ehhh troche zmoklam,nawet parasolka nic nie pomogla przy tej ulewie i przy tym wiaterku co wial wczoraj :oo2: no ale na szczescie dzisiaj juz jest o wiele lepiej bo musze isc na miasto do banku i jeszcze inne sprawy pozalatwiac no a potem chce isc na ryneczek i moze jakias tuniczke sobie kupic :-D.A teraz siedze,jem sniadanko i nadrabiam co zescie tam naskrobaly wczoraj wieczorkiem :-D
Niuniunia waga sie nie przejmuj,teraz zyjesz w ciaglej gonitwie ale jak juz bedzie po wszystkim to wage na pewno nadrobisz.Ja jak na razie nie przytylam zbytnio bo chyba tylko 2kg a na USG jak bylam i mnie zwazyli to wychodziloby ze spadlo mi 0.5kg :oo2: Jutro do kumpeli mam isc ona ma wage wiec bede miec szanse sie zwazyc i w tedy zobacze co tam u mnie sie pozmienialo :tak:
Ponko ciesze sie ze wasze relacje sie nieco poprawily no ale moim zdaniem taka terapia rodzinna na pewno wam nie zaszkodzi a raczej pomoze wam na starcie kiedy to sie pojawi wasze malenstwo,zobaczysz pare sesji i bedziesz widziala same plusy ;-) trzymam mocno kciuki za to :-D
Ok Ja wracam do moich kanapeczek :-D
 
Gola chciałabym ważyc tyle co ty,ja za to całe życie na diecie,chociaż po ostatniej ciąży jak już schudąłm do wagi wyjściowej a nawet 5 kg więcej,to sobie obiecałam,ze już nigdy nie będę narzekać na figurę,a jak mnie najdzie to wyciągam zdjęcia z okresu po porodzie i od razu mi marudzenie przechodzi ;-)
Ponko to powodzenia u psychologa,nam szczerze mówiąc też by sie przydał,zwłaszcza ostatnio,od tygodnia mamy ciche dni,albo krzyczymy:wściekła/y:
Poxo ja nie narzekam na porę o której chodzi mój młody spać,bo to z reguły ok 20-20.30,ale wstawac mógłby trochę później:sorry:
Rano chce oglądac bajki,więc mu włączamy i jest jeszcze troche spokoju,ale nie mamy tv w sypialni,więc mam trochę stresa jak siedzi sam w salonie.No i jak mu się nudzi to zaczyna wymyslać a to siusiu,a to pić ,a to śniadanko i nie ma rady:sorry:
Julieett ja też jestem rozlazła i najgorsze,ze ciągle coś zapominam.Też najchętniej pospałam bym do 10,ale moze odeśpię na urlopie czy tam L4,tylko to dopiero za 2 m-ce:sorry:

U nas leje:-(
 
Witam Was wszystkie.
Jakos nie umie sie wstrzelic w temat, widze ze duzo sie dzialo jak mnie nie bylo ale nie dam rady nadgonic wszystkiego, chyba bym musiala wziasc dzien urlopu i spedzic go przed kompem.:-)
U mnie zimno, pochmurno i deszczowo :-(, mam nadzieje ze lato jeszcze zawita do Ire bo mozna wpasc w depresje :eek:.
 
u nas też brzydka pogoda, ja się zbieram i jadę do Media Markt pooglądać cyfrówki, wątpię żebym coś kupiła, bo różnica Allegro Media Markt czasami jest powalająca
 
hej dziewczyny :) podczytuje was od pierwszej strony, ale dopiero teraz "zdobyłam się na odwagę" aby dołączyć do was :) jestem w 18 tygodniu, termin na 2 listopad :)
 
reklama
Do góry