reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

ale pustki tutaj przez weekend, jutro pewnie znowu będzie ruch w interesie :)

u nas też super pogoda, zaraz psa za fraki bierzemy i gdzieś na spacer uderzamy, miłej niedzieli dla Was :)
 
reklama
Z apetytem mam tak ze nieraz sie budze glodna w nocy a wtedy jakiś sucharek musi isc w ruch. Musze sie najesc przed samym zasnieciem bo inaczej ssanie w żoładku straszne, najczesciej ok 4 nad ranem.
 
Witam niedzielnie :tak:

U nas dziś na przemian słonko i chmurki, ale śniadanko zjadłam na tarasie :-) i też trochę posiedziałam na świeżym powietrzu, ale uciekłam bo zaczęło mnie kichać (pyłki...) choć nie ma tragedii (jeszcze...).

Wczoraj była impreza zapoznawcza swatów... więc od rana na wysokich obrotach, sprzątanie i co tylko (bałam się , ze wieczorem przez to wszystko może mnie brzuch pobolewać... ale nic się na szczęście nie działo...)

W końcu (p.) teściów zawiozłam do domu (w stanie "lekko" wskazującym ;-) z resztą jak wszyscy poza mną... :-p). W sumie było bardzo wesoło... :happy2:

A dziś mam niedzielę pt.: leń... :-D

Choć mojego (p.) małżonka nosi i poszedł do ogródka zrobić mi miejsce na kwiatki... (i nie powstrzymała Go Niedziela Palmowa... ;-))

Co do "ochotek" to mnie powoli wracają... ;-)
 
Witam dziewczyny,
Przepraszam, że się tak "wcinam" w rozmowę ale chciałam Was zaprosić do wątku Modowe porady i inspiracje... od niedawna nastąpiła jego reaktywacja
biggrin.gif
Będę wdzięczna za każde porady ale również pytania.
 
hej dziewczyny ale piszecie, chwilkę mnie nie było a tu proszę :)
u nas też pogoda słonko świeci, już od wczoraj czuje się lepiej nawet nie było bliskiego spodkania z wc :) oby tak zostało wkońcu przestaje być głodna :) mam nadzieję że do listopada mdłości nie wróca 22 giego ide do nowego gin. jestem ciekawa no i liczę dni aż zobaczę moją kruszkę - z nadzieją że wszstko rozwija się dobrze. Dla Was miłej niedzieli pozdrawiam
 
Witam :)
U mnie dziś leniwa niedziela. Uwielbiam takie z moim synem i mężem. Po południu robiłam gofry, przytyję chyba 100 kg, ale o to będę martwiła się później. Miłego wieczoru życzę wszystkim.
 
Czesc dziewczyny,
U mnie byla cudowna pogoda przez weekend wiec staralam sie jak najwiecej czasu spedzic na zewnatrz, nawet udalo mi sie zalapac troche kolorku na twarzy :) Nie wiadomo kiedy znow bedzie taka okazja.
Jutro powrot do biura a w srode moj wielki dzien, mam roczne podsumowanie z szefostwem i zamierzam ich poinformowac o ciazy, ale sie zdziwia:-)
 
Mnie weekend minoł w szkole. Nie wiem dlaczego wczoraj pod wieczór czułam sie koszmarnie. Jakbym przez pół dnia kamienie nosiła co najmnije, a tak naprawde miałam malo wysiłku. Rano szkola, potem zakupy, no a po obiedzie piekłam ciasto. To naprawde nie dużo jak na moje możliwości ;)
Normalnie takie czynności przechodzą u mnie bez echa, a wczoraj.... Głowa bolala mnie na maxa, nie chcialo mi sie jesc, co zaskutkowalo mdlosciami, a raczej uczuciem zamulenia i smakiem kwasu w ustach - przeszlo dopiero jak zjadlam bułke o godz 21. Maćka usypialam o 20 i myslalam ze juz sie wtedy nie rusze z łóżka, byłam taka zmęczona, ale jakoś sie zebrałam.
Nie wiem skąd to nagłe oslabienie.

W nocy spałam jak dziecko.... :D Fajne powiedzienie, ale nie pasuje calkiem do mojego dziecka bo Maciek budzi sie w nocy kilka razy :p
Tak czy inaczej spalo mi się świetnie, tylko mąż wstawał na 6 do pracy (godzine wczesniej niz zwykle) i to wczesne wstawanie zaburzylo mój rytm. Bo jak mąż wstaje, to od razu Maciek, a z nim musze i ja :( Do 7 polezelismy w lóżku oglądając książeczki i jakoś sie zebrałam do życia :D
Musze zaczac cos robic przed świetami - sprzontnako, zakupy, ciatsa itp.
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny u nas dziś piękna pogoda, ma być 20 stopni no i raczej się sprawdzi cieszę się muszę zrobić porządki w szafkach, zawsze mogłam latać i sprzątać, a teraz mnie to trochę denerwuje, bo nie umyje sama okien i innych rzeczy, a ja jestem takim typem, że nie lubie jak ktoś mi sprząta, bo lubie po swojemu :) i będę musiała to jakoś przeżyć niestety ... Miłego popołudnia ja idę sprzątanko robic trochę mi zajmie...
 
reklama
Cześć dziewczyny nie pisałam w wekkend bo miałam niespodziewanych gości ,znajomi przyjechali i byłam bardzo zajęta :-) Właśnie bede dzwonić do lekarzy mam na celowniku dwóch ,mają dobre opinie na internecie i chce sie umówić na usg bo to już prawie koniec 12 tyg. Napisze później na kiedy sie umówiłam.
 
Do góry