reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

lilly ja też mam takie bóle gdy kicham albo gdy szybko wstaje. Ale to podobno normalne bo ciągle się coś rozciąga i powieksza. I jeśli to nie jest długotrwały ból to można powiedzieć: taki teraz nasz urok ;)
 
reklama
onanana - u mnie sprawy łóżkowe kuleją. Zupełnie straciłam ochotę :( Ale słyszałam, że to na początku ciąży się zdarza, a później wszystko wraca do normy :)

ptencer, andrzelika1989,
julieet - od razu mi lepiej jak wiem, że nie tylko ja przechodzę ciążę bezobjawowo :)

 
Witam sobotnio dziewczęta.

Mój kochany małżonek przygotował nam wczoraj romantic obiad z młodymi ziemniaczkami, z ryba w sosie cytrynowym. A ja cały ten obiad zwróciłem 5 min po. Ale mi było głupio. Wiem ze on to rozumie, ale pewnie w druga stronę pewnie by mi było przykro.

Wieczorem byłam w kinie na " wodzie dla sloni" z Robertem Pattinsonem. ( wampir Edward ze Zmierzchu)
Moja miłość do niego jest nieustajaca. Cudowny film i on jest najcudowniejszym obecnie aktorem. Mi wystarczy tak tylko sobie na niego patrzeć i patrzeć :-)

Dzis impreza urodzinowa męża. Bedzie 14 osób. Zamowilismy jedzenie, ale muszę trochę ogarnąć dom i siebie. Mam dziewczynę co mi sprząta , ale ona była w środę wiec dzis konieczne trzeba ogarniac. A ja tak jak wy sie dziwnie maecze. Za każdym razem mnie to dziwi, nigdy tak nie miałam. Po prostu czuje ,ze muszę usiąść i odsapnac.

Dzis zaczynam 9 tydzien i strasznie sie cieszę , bo czas jednak mija. Choć mi wydaje sie ze wlecze sie niemiłosiernie.

Miłej soboty kochane.
 
Hey dziewczyny jak tam u was pogoda? u nas dziś piękna cieplutko, aż chce się żyć...

Lillydelux- ja też mam czasem ciągnięcie, albo wydaje mi się, że jajniki mnie bolą, a tak poza teraz też mnie brzuch nie boli tylko czasem, a ja znowu mam zmartwinie właśnie jak boli, bo mam złe doświadczenie przez poronienia i w tamtych ciążach też mnie bolał brzuch i nic z tego dobrego nie wyszło dlatego teraz mam schize, że jak brzuch boli to jest coś nie tak.
Marta_Ka_82- Ja też się dziwiłam,że większośc dziewczyn wymiotuje, a ja miałam tylko czasem mdłości i nic więcej i to mnie też stresowało, że może coś jest nie tak, a nie muszą mieć wszystkie takie same objawy :) jesteśmy szczęściarami z jednej strony, bo ciąża dla nas jest bezproblemowa ...
Winki80- Kochana romantik ten twój mąż :) a mi też się wydaje, że ten czas się wlecze i wlecze, ja to już bym chciała najlepiej być w 5 miechu hehe :) chociaż wtedy by mi się wlekło do porodu,bo już było by coraz ciężej w brzuchu.
 
Tez mam ciąże bezobjawowa. Teraz nawet po sprzataniu nie czuje bólów brzucha tak jak kiedys. Z kazdym tygodniem bedzie coraz mniej zlych objawow a niebawem dojda ruchy dziecka i wtedy juz kazda z nas bedzie spokojna czujac swoje malenstwo :)
 
Witam!!
Ja tez dołaczam sie do ciazy bezobjawowej..Chociaz miałam 4 dni strasznych mdłosci dlatego dziekuje Bogu ze to minęło naprawde współczuje to było straszne, piłam imbir z woda i dni jakos mijały teraz jest juz dobrze:)


 
Witam sie dziewczyny :-)
U mnie dzisiaj wkoncu zawitalo sloneczko bo tych pochmurnych i chlodnych dni juz mialam dosyc :tak: Ja tez zaliczam sie do bezobjawowej ciazy,nawet piersi mi tak nie dokuczaja:tak:
A dzisiaj zagoniony dzien mialam,rano dosc dlugo spalam a potem sprzatanie i pranie a na koniec od tegowszystkiego plecy mnie zaczely bolec :tak::oo2: wiec teraz siedze i odpoczywam;-)
 
Cześć dziewczyny! Moja ciąża też chyba jest małoobjawowa- nudności czasem, jak się przegłodzę, ale jak już zjem, to jest dobrze, wymiotów narazie odpukać nie miałam, piersi owszem pełniejsze, ale nie bolą, no może ten ciągły apetyt jest uciążliwy.
Czuję jakby mi ktoś odkurzacz w żołądku zamontował albo ssie albo wciąga szybko jedzonko i tak w kółko :) ale szczególnie wieczorem owsianka daje radę i potrafię dobrze przespać noc, no może wstaję ze 3-4 razy na siusiu :) Brzuszek już widać i już mam odruch trzymania go :)
 
reklama
Hej :-)
U mnie jest dzisiaj slicznie,sloneczko swieci i oby juz tak zostalo :-) Apetyt tez mam, i to nie maly co 2h poradze jesc :eek:
Milej niedzieli wam zycze dziewczyny :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry