reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Gratki dla wszystkich listopadóweczek! :-) Fajnie, ze coraz nas więcej!

AniaWroc - a na kiedy Ty masz termin? Coś w okolicy 26 listopada może? :-)
 
reklama
hej mamuśki :-)
ale dzisiaj naskorbałyście :tak: ,miałam co nadrabiać
witam wszystkie nowe zafasolkowane :-)

u mnie dzisiaj kiepsko bo Kuba nie chciał iść na drzemkę tym samym nie mogłam sobie troszkę odsapnąć ani tym bardziej usiąść przy kompie bo staram się przy nim nie używać :tak: , na szczęście weekend więc D będzie w domku to mnie trochę odciąży przy małym więc sobie odpoczne :-)
 
Witajcie dziewczyny :-) mam sentyment do tego miesiaca, moj syn mial sie urodzic 20 list 2009 (zrobil psikusa i jest z 01.12, ale to niewazne heh).
Zycze Wam bezproblemowych 9mcy i szybkiego / bezbolesnego ;) rozwiazania ;-)
 
Witam sie wieczorkiem :-D
Oczywiscie witam wszystkie nowo przybyle forumowiczki :tak: :-D no i wielkie gratulacje oczywiscie ;-)
Super,nasze grono coraz wieksze,coraz wiekszy ruch sie robi :-D:tak: pare godzinek mnie nie bylo i juz tyle mam do czytania :-)
Ze spaniem to u mnie nawet az za dobrze,wnocy spie jak skala no a pobudki tez nie za wczesnie kolo 9-10 :tak: a dzisiaj troszke porobilam w domu i zlapalo mnie jakies takie zmeczenie i musialam se zrobic drzemke bo oczy mi sie same zamykaly :eek: Ja sobie tez obliczylam termin na kalkulatorze na necie i wychodzilo mi na 20-21 listopada ale wiadomo jak to czasem bywa :-) czasem przyjdzie wczesniej a czasem pozniej :-D
 
Kochane, ja lecę już na jakiś filmik i przytulić się do mojego M. Kurczę, jak on słodko mnie po brzuszku teraz głaszcze! :-D:-D

Sabrina - no to mamy blisko terminy, ale oczywiście na USG okaże sie dokładniej! :-)

Lotka - dzięki za miłe słowa! :-)

AniaSm - mam nadzieje, że weekend miło Ci minie! A co do mojej wizyty, to czekam jednak do 7.04. :tak:

AniaWroc - ja też za 3 tyg. wizyta! :-)

Życzę Wam dobrej nocki i miłego weekendu! :-)
 
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj dzień pełen załatwiania spraw i latania po rodzince. Oczywiście mama musiała się już wygadać paru osobom, ale muszę jej wybaczyć, bo taka podekscytowana chodzi :-) Mnie mdli całą dobę, nie wiem co mam robić, picie miętki już mi się obrzydza powoli... niedługo i na to zacznę reagować wymiotami... heeeh, jeszcze 1,5 mca I trymestru, mam nadzieję, że jakoś to wszystko wytrzymam :-D
 
reklama
ponko na te twoje mdlosci proponuje zaopatrzenia sie w herbatke imbirowa :tak: moje kolezanki polecaly ja,bo podobno pomaga walczyc z mdlosciami :-)
mary-beth super,bedzie nam razniej ale widze ze AniaWroc jest na tym samym etapie co my :tak: ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry