reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
AniaSam sorki pomylilam nicki :-D chodzilo mi o AniaWroc ;-)
No nic dziewczyny ja zmykam do A. kolacje juz zaliczylam :-D wiec powoli do wyrka :-D Milego wieczorka wam zycze dziewczyny :-)
 
Czesc dziewczyny,
Ale tutaj ruch :) ledwo za Wami nadarzam.
Ja tylko na chwilke, nowiny dzis przekazalismy nablizszej rodzinie i oczywiscie, szok, wzruszenie, lzy i ogolna radosc :)
Teraz sie urywam, raczej nie bede miala czasu do was zajrzec przez weekend wiec zycze Wam wszystkim spokojnego weekendu
 
Super ze jest już wątek listopadowy 2011. Jak dzis pamiętam te dwie kreseczki na tescie, pierwsze usg i bicie serduszka mojej córeczki :) Życzę wam żeby te 9 miesięcy upłynely wam w spokoju, wielkiej radości, bez zadnych komplikacji. I żeby wasze dzieciaczki urodziły się zdrowiutkie i w terminie :)

Mamusia Mariczki :) (Listopad 2010)
 
Hej dziewczyny,witam sie sobotnio :-)
Wpadlam wam zyczyc milego weekendu :-) i przeslac troszke sloneczka do tych u ktorych jest szarawo :tak::-) U mnie dzisiaj pogoda nadal swietna i nawet mozna powiedziec ze lepsza niz wczoraj :tak: :-) Cieplutko no i sloneczko swieci jak szalone od samego rana :tak::-D
 
Chętnie z Twojego słonka skorzystam, bo u nas tak szarawo i nudno... Kupiłam korzeń imbiru i sobie do wody będę wcierać, słyszałam, ze do potraw też całkiem nieźle działa.
 
ponko no i calkiem niezly pomysl z tym wcieraniem nawet do potraw :tak: na pewno Ci pomoze ;-) ja to jestem jeszcze chyba zwolenniczka starych zwyczai i nie lubie sie od razu tak faszerowac tabletkami :tak: a imbir na pewno Ci nie zaszkodzi ;-) u mnie tabletki sa w ostatecznosci ;-)
No to wysylam Ci kilka wiosennych promykow :-D oby zawital u Ciebie juz niedlugo ;-)
No i pytanko z innej beczki dziewczyny :tak: Czy wy tez macie problem z cera :eek: ja od tygodnia nie wiem co mi sie dzieje,taki tradzik mi sie zrabil,oczywiscie przed @ zazwyczaj wyskoczyl mi jeden lub 2 syfki na twarzy ale nie tak jak teraz:eek: czy jest to mozliwe ze to sprawka hormonow ??
 
Ostatnia edycja:
Właśnie słońce przyszło, czyli Twoja przesyłka doszła :-D Ja też nie lubię tabletek, z domu wyniosłam, żeby brać tylko w ostateczności. Wzięłam do tej pory 2x apap ale i tak się strasznie boję, że zaszkodzę.
 
Ja jeszcze nie swiadoma ciazy wzielam tez tabletki przeciwbolowe na zeba bo nie moglam wytrzymac a przed sama wizyta u dentysty zrobilam test i wyszedl pozytywny doznalam w tedy takiego szoku ze az usiadlam i nie moglam nic z siebie wydusic :-D i tez potem sie zamartwialam czy aby na pewno nie zaszkodzilam fasolince tymi tabletkami bo jednak wzielam je 2x czyli 4tabletki no ale jestem pozytywnie nastawiona i wierze ze nie zaszkodzilam,wkoncu byly to normalne tabletki nie jakies extra mocne itd :-)A w srode mam kolejna wizyte u dentysty bedzie mi przygotowywac zeba do leczenia kanalowego no ale zakonczyc go teraz nie moze tylko jak sie fasolinka urodzi :tak: bo ona potrzebuje zrobic zdjecie zeba :-)I tez sie zastanawiam jak takie znieczulenie dziala na fasolinke,jakie ma dzialanie czy czasem nie zaszkodzi ??Moze ktoras z dziewczyn leczyla w ciazy zeby i uzywala znieczulenia??czy moze zaszkodzic takie znieczulenie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry wszystkim! :-)

Witam się w tę piękną sobotę! :-)


imagesCAWH1B5D.jpg
 
Do góry