reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Sama wiem że jest to różnie z obliczaniem terminu bo w poprzedniej ciązy mialam az 3 różne ;-) Wg kalendarza inny a z USG inny a pod koniec ciazy lekarz uznal jeszcze inny termin za prawidlowy.

Ostatnia miesiaczka 3 lutego a wiec u mnie kalendarzowo wychodzi na 10.11, chyba ze lekarz cos przeoczyl?

O ciazy wiedzialam niemal od razu niby 5 dni po spodziewanej miesiaczce, ale tak naprawde mialam owulacje przesunieta wlasnie o te 5 dni. Zdaje sie zatem ze moje malenstwo nawet jest kilka dni mlodsze ale to sie okarze na USG.

Ja też sobie wyliczyłam na 10.11. ostatnią miesiączkę miałam 02.02 (cykle 29dniowy) a lekarz stwierdził, we wtorek, że to 5tyg i 1d i wyznaczył termin na 14-go... pewnie się jeszcze parę razy zmieni ;-)
 
reklama
wszystkim mamusia listopadowym 2011 zycze powodzenia ja jestem mamusia 2010 jak ten czas szybko leci maluszek ma w poniedzialek 4 miesiace niedlugo wy tez bedziecie tuliły wasze malenstwa. :)
 
Nimfii - dzięki! :-) Póki co u mnie to lekkie bóle i ciągnięcie, czasem kłucie. :-) Wiec jest OK.

Kasiente - tak, zgadzam się! Pozytywne myślenie jest ważne! :-)
 
lillydelux , agutek79 - Gratuluje oraz Witam ;)
Ja dzisiaj jak nigdy obudziłam się dopiero po 14 ;) ogólne samopoczucie jest dość dobre ;) Ale napadły mnie potworne mdłości przez co nie idę na urodziny koleżanki ;/ Ale na pewno miło spędzimy z Bartkiem ten wieczór bo zostajemy sami w domku hihi
 
Martynka - no to u mnie chyba podobnie, bo spałabym i spała, ale ogólnie czuję się super. ;-) A ja też mam jutro imprezę, ale idę pro forma i zwijam się stamtąd szybko, bo nawet mi się nie chce...

Pyknęłam fotkę porównywawczą testu z wczoraj i z dziś:

Zobacz załącznik 337495

:happy::happy::happy:


 
martynka zazdroszcze strasznie tego spania ;) ale pewnie bedziesz miala juz takie senne dni i noce ;) Milego wieczoru!


Dziewczyny zycze miłego weekendu!
Ja pojawie sie dopiero w poniedziałek bo sobote i niedziele mam zajęcia w szkole :-(
 
czesc dziewczyny! wszystko wsazuje, ze tez bede listopadowa mamusia!!!!! z przyjemnoscia sie u was melduje!!!! :)
 
reklama
Do góry