reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

W Trójmieście nawet nie mamy ozonowanych... ja też chcę iść do najlepszego w mieście i wiadomo, że trzeba się liczyć z jakimś ryzykiem. Słyszałam, że warto na czas pływania używać tamponów a potem się smarować clotrimazolem, mam nadzieję, że wystarczy.
 
reklama
Ano właśnie basen jest fajny ale złapać można różne paskudztwa :baffled: ja mam zamiar się zapisać na ćwiczenia dla ciężarnych :rofl2:
 
angie powodzenia z mamami :tak::-) ale jak to przyszle babcie beda na pewno wniebowziete :-D
Jak dla mnie tabletki-tabletkami i wszystko w umiarze bo nadmiar tez nie jest najlepszy.Ja to wole wypic herbatke imbirowa na mdlosci i pomaga i duzo moich kolezanek ktore mialy duze problemy z mdlosciami tez polecaly mi wlasnie ta herbatke :tak: wiec i ja polecam ;-)
ponko basen jak najbardziej tylko trzeba uwazac na infekcje i Ja sie zastanawiam nad chodzeniem na basen tylko jeszcze nie wiem z kim bym mogla pojsc :-)
U mnie dzisiaj jest boska pogoda,cieplutko jest i swieci sloneczko :tak: wsam raz na spacerek :-D pewnie wyciagne mojego po pracy na spacer i zakupy bedzie trzeba zrobic :-)
 
Mi też lekarz wczoraj powiedział, że basen jak najbardziej :) dlatego się zastanawiam czy się czasem nie zapisać :)
a co do witamin, to zabronił brać jakiekolwiek do 12 tc, teraz tylko kwas foliowy.... a ja już się zdążyłam zaopatrzyć w falvit mama i prenatal....
 
Ssabrinaa, zazdroszczę tej pogody, u mnie leje i znowu z domu nie chce się wychodzić. Najważniejsze, że śnieg stopniał i wiosna idzie :-D
 
No tak pogoda swietna ale ostatnie pare dni to byly naprawde paskudne mgliste,pochmurne i zimne :tak: wiec dzisiaj sie trzeba nacieszyc sloneczkiem bo nie wiadomo jak dlugo bedzie swiecic :-D pogoda w UK jest tak zmienna ze nie wiadomo na co sie szykowac a jak zacznie padac to poradzi lac przez tydzien nawet :eek:
 
Ssabrinaa doskonale Cie rozumie, Irlandia pogoda tez nie rozpieszcza a jest nawet gorzej niz w UK, dlatego kazdy sloneczny dzien trzeba wykorzystac na maxa bo nie wiadomo kiedy nastepny :eek: dzisiaj nawet sucho ale pochmurnie a na weekend juz zapowiadaja deszcze :-(
 
Witam dziewczyny :)
i ja dołączę do Was nieśmiało :) wcześniej cały czas Was podczytywałam, ale jakoś nie miałam odwagi napisać, żeby nie zapeszyć. Ale wczoraj byłam u gina, i wszystko jest dobrze :)
Także witam jeszcze raz i gratuluję wszystkim zafasolkowanym listopadowym mamusiom :-)


I doczekałam się mamusi z tym samym etapem zaawansowania ciąży :-D 6TC 1d :tak: czyzby termin na 10.11? ;-)
 
No właśnie sama z obliczeń myślałam, że będzie 10.11.11, ale wczoraj lekarz powiedział, że 11.11.11 :) Całkiem fajna data :D z tego co pamiętam jest tutaj na forum jeszcze jedna mamusia z tym samym terminem ? :)
nimfii, a jak Ty się czujesz w 6t1d? :) i kiedy dowiedziałaś się o ciąży?
 
reklama
Kochane, czy macie bóle brzuszka? Bo mnie kłuje i czasem jakby ciągnie jajnik... Nie wiem, na ile to jest w porządku. A zauważyłam też jasny śluz parę dni temu. Będę wdzięczna jeśli napiszecie o swoich dolegliwościach.
 
Do góry