reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

No ja mam całą zapryszczowaną brodę!! Masakra jakaś! Co chwilę coś nowego wychodzi. Jakoś mi się od paru dni jeść nie chce, a odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to pochłaniałam ogromne ilości jedzenia. A teraz w ogóle nie czuje głodu :/
 
reklama
No ja mam całą zapryszczowaną brodę!! Masakra jakaś! Co chwilę coś nowego wychodzi. Jakoś mi się od paru dni jeść nie chce, a odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to pochłaniałam ogromne ilości jedzenia. A teraz w ogóle nie czuje głodu :/
jakbym czytała o sobie ;)
 
znowu nadrukowałyście :-) byliśmy dziś z małym na spacerku, pogoda super 19 stopni, krótki rękawek i wystawianie czego tylko można w stronę słońca... to jest to co lubimy najbardziej. Ja na razie nie mam jakichś smaczków tylko rano zjadam 3 śniadania, co prawda nie jakieś duże ale zawsze coś. Przytyłam już kilogram :-( a to dopiero początek.
Do lekarza idę w PL czyli wybiorę się pewnie w następny piątek, a będzie to jakiś 8 tydzień. Nie mogę się doczekać.
No i oczywiście problemy skórne tez mnie nie omijają.
 
wnika_s super wiesci no i 8mm to juz duze malenstwo :tak: niech rosnie jak najwiecej :-)
Ja to ten tradzik mialam tydzien temu duzo wiekszy niz dzis:tak: gdzie niegdzie mi wyskoczy jeden albo 2 wiec az tak strasznie teraz nie cierpie z tego powodu jak na samym poczatku :-) i mam nadzieje ze tamte dni nawalu tradziku nigdy nie wroci :-D
iwonka nie zamartwiaj sie kilogramami moze teraz troszke przytyjesz a pozniej sie zatrzyma i jakos sie waga unormoje :tak:
 
Szalone tempo waszego pisania mnie przerasta :-)
U mnie bez zmian. Strach mnie zabija, co rano jestem pewna ze już ciazy nie ma i zaraz zacznę ronic. Nic na to nie poradzę. Tak stało sie 4 mies. temu.
W tym cholernym kraju nie chodzi sie do lekarzy, wiec w momencie mega schizy poszłam do szpitala 5,5 tydz.i blagalam zeby mni zbadali bo nie czuje objawów ( tu sciemnilam bo objawy mam) i ze dostaje na głowę ze stresu. Pielęgniarka powiedziała ze nie ma żadnych podstaw do robienia USG i do wizyty lekarskiej i ze mam iść do domu. Jak sie stresuje to mam spotkać jakiegoś psychologa. Debile - 5 min wizyty by mi za psychologa wystarczyły, ale nic nie poradzę. Wizytę mam za tydzien i muszę wytrzymać. Dzis bolal mnie kark i znowu schizowalam ze to ciąża pozamaciczna.
Ale szczerze mówiąc to raczej kark bolal mnie od przesłania pól nocy w ciuchach na sofie :). Twarz mam jak u nastolatki a w dzień jestem tak zmęczona ze marze tylko any sie zdrzemnac.
Gratuluje wszystkim co to już dzidzie widziały i slyszaly i mam nadzieje ze dołącze do was w przyszły piątek.
 
tak, tylko w poprzedniej ciąży przytyłam 35, a może nawet i więcej kg ! :szok:
wow Iwonka to sporo , ja miałam 27kg na plusie i mam nadzieje że tym razem jednak tyle nie przytyje chociaż nie powiem bo apetyt mi dopisuje
u mnie dzisiaj nie dość że pogoda do bani to jeszcze samopoczucie tragiczne , jutro muszę zadzwonić do lekarza i zapytać o wizytę bo mam dzisiaj małe plamienia i trochę się martwię ,chociaż z Kubą też miałam tylko w 11tc i lekarz stwierdził że to normalne ,w takich momentach tęsknie za krajem :(
żałuje że u mnie nie ma prywatnych gabinetów gin.
 
Witam was wszystkie:) przeglądam forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Wczoraj byłam u gin USG mi nie robił bo stwierdził że to za wcześnie. Zbadał mnie tylko i kazał zrobić podstawowe badania a na USG przyjść za 2 tyg. A teraz to już sama nie wiem może iść jeszcze prywatnie na USG i sprawdzić czy wszystko ok. To jest moja pierwsza ciąża ale staraliśmy się z mężem od sierpnia. Co do objawów strasznie bolą mnie piersi a jeszcze bardziej pęcherz. Macie jakieś sposoby na takie objawy. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusią.
 
reklama
Witamy mysza Ból piersi to jak najbardziej normalny objaw ciąży...Co do pęcherze to nie wiem...Ja tylko częściej siusiam...Jeżeli wytrzymasz to idź na to planowane usg za 2 tyg ale jak masz się przez ten czas niepokoić to idź prywatnie. Ja też miałam mieć wizytę w przyszłym tyg ale już dostaję do głowy z tego martwienia się więc umówiłam się na dzisiaj. Mimo, że u mnie to też bardzo wczesna ciąża, ale przynajmniej będzie widać czy zarodek się zagieździł...
 
Do góry