reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

No ja mam całą zapryszczowaną brodę!! Masakra jakaś! Co chwilę coś nowego wychodzi. Jakoś mi się od paru dni jeść nie chce, a odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to pochłaniałam ogromne ilości jedzenia. A teraz w ogóle nie czuje głodu :/
 
reklama
No ja mam całą zapryszczowaną brodę!! Masakra jakaś! Co chwilę coś nowego wychodzi. Jakoś mi się od paru dni jeść nie chce, a odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to pochłaniałam ogromne ilości jedzenia. A teraz w ogóle nie czuje głodu :/
jakbym czytała o sobie ;)
 
znowu nadrukowałyście :-) byliśmy dziś z małym na spacerku, pogoda super 19 stopni, krótki rękawek i wystawianie czego tylko można w stronę słońca... to jest to co lubimy najbardziej. Ja na razie nie mam jakichś smaczków tylko rano zjadam 3 śniadania, co prawda nie jakieś duże ale zawsze coś. Przytyłam już kilogram :-( a to dopiero początek.
Do lekarza idę w PL czyli wybiorę się pewnie w następny piątek, a będzie to jakiś 8 tydzień. Nie mogę się doczekać.
No i oczywiście problemy skórne tez mnie nie omijają.
 
wnika_s super wiesci no i 8mm to juz duze malenstwo :tak: niech rosnie jak najwiecej :-)
Ja to ten tradzik mialam tydzien temu duzo wiekszy niz dzis:tak: gdzie niegdzie mi wyskoczy jeden albo 2 wiec az tak strasznie teraz nie cierpie z tego powodu jak na samym poczatku :-) i mam nadzieje ze tamte dni nawalu tradziku nigdy nie wroci :-D
iwonka nie zamartwiaj sie kilogramami moze teraz troszke przytyjesz a pozniej sie zatrzyma i jakos sie waga unormoje :tak:
 
Szalone tempo waszego pisania mnie przerasta :-)
U mnie bez zmian. Strach mnie zabija, co rano jestem pewna ze już ciazy nie ma i zaraz zacznę ronic. Nic na to nie poradzę. Tak stało sie 4 mies. temu.
W tym cholernym kraju nie chodzi sie do lekarzy, wiec w momencie mega schizy poszłam do szpitala 5,5 tydz.i blagalam zeby mni zbadali bo nie czuje objawów ( tu sciemnilam bo objawy mam) i ze dostaje na głowę ze stresu. Pielęgniarka powiedziała ze nie ma żadnych podstaw do robienia USG i do wizyty lekarskiej i ze mam iść do domu. Jak sie stresuje to mam spotkać jakiegoś psychologa. Debile - 5 min wizyty by mi za psychologa wystarczyły, ale nic nie poradzę. Wizytę mam za tydzien i muszę wytrzymać. Dzis bolal mnie kark i znowu schizowalam ze to ciąża pozamaciczna.
Ale szczerze mówiąc to raczej kark bolal mnie od przesłania pól nocy w ciuchach na sofie :). Twarz mam jak u nastolatki a w dzień jestem tak zmęczona ze marze tylko any sie zdrzemnac.
Gratuluje wszystkim co to już dzidzie widziały i slyszaly i mam nadzieje ze dołącze do was w przyszły piątek.
 
tak, tylko w poprzedniej ciąży przytyłam 35, a może nawet i więcej kg ! :szok:
wow Iwonka to sporo , ja miałam 27kg na plusie i mam nadzieje że tym razem jednak tyle nie przytyje chociaż nie powiem bo apetyt mi dopisuje
u mnie dzisiaj nie dość że pogoda do bani to jeszcze samopoczucie tragiczne , jutro muszę zadzwonić do lekarza i zapytać o wizytę bo mam dzisiaj małe plamienia i trochę się martwię ,chociaż z Kubą też miałam tylko w 11tc i lekarz stwierdził że to normalne ,w takich momentach tęsknie za krajem :(
żałuje że u mnie nie ma prywatnych gabinetów gin.
 
Witam was wszystkie:) przeglądam forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Wczoraj byłam u gin USG mi nie robił bo stwierdził że to za wcześnie. Zbadał mnie tylko i kazał zrobić podstawowe badania a na USG przyjść za 2 tyg. A teraz to już sama nie wiem może iść jeszcze prywatnie na USG i sprawdzić czy wszystko ok. To jest moja pierwsza ciąża ale staraliśmy się z mężem od sierpnia. Co do objawów strasznie bolą mnie piersi a jeszcze bardziej pęcherz. Macie jakieś sposoby na takie objawy. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusią.
 
reklama
Witamy mysza Ból piersi to jak najbardziej normalny objaw ciąży...Co do pęcherze to nie wiem...Ja tylko częściej siusiam...Jeżeli wytrzymasz to idź na to planowane usg za 2 tyg ale jak masz się przez ten czas niepokoić to idź prywatnie. Ja też miałam mieć wizytę w przyszłym tyg ale już dostaję do głowy z tego martwienia się więc umówiłam się na dzisiaj. Mimo, że u mnie to też bardzo wczesna ciąża, ale przynajmniej będzie widać czy zarodek się zagieździł...
 
Do góry