reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

onanana a bylam ciekawa jak ci wyszla impreza sobotnia :-) super ze odetchnelas z kolezankami :tak: ja takze bylam wtedy na wyjsciu na pizze co prawda, ale i tak bezcenne ;-)


gola
tak tak pojde z Kuba do sklepu na pewno, ale u nas zakup fotelika raczej na wisone wiec zobacze jak bedzie wtedy.

potworek teraz spore dzieci rosna ;-) szwagierki syn mial 8lat jak juz przekroczyl wage 36kg :sorry: ibez sensu mu jezdzic w podkladce do 12 roku zycia bo chlop wiekszy odemnie! :-D

anus Kubus nie jest scisniety ;-) nawet mu nogi nie dotykaja oparcia fotela a jezdzil tylem do kierunku jazdy ;-)i chce wlasnie aby ze wzgledu bezpieczenstwa jezdzil tylem do kierunku jazdy jak najdluzej. Bo nastepny fotelik kupie juz montowany przodem.

winki 100latek dla Olinka!
 
reklama
Hej kochane :-)
U nas 2 noc z rzedu beznadzieja ehh a juz bylo tak fajnie i znowu kicha:confused2: mlody sie budzi czesto i najlepsze jest to ze nie da sie ululac w lozeczku tylko siedzi z tymi oczkami zamknietymi,raczki w gorze i mama,mama i trzeba dziecie wziasc do siebie do lozka az zasnie i tak z 5 razy sie to powtarza w nocy :no: a o 5 wacpan postanawia wstac razem z tatusiem ehh i potem butle mu daje i proba uspania przez 1h,jestem wykonczona a do tego pogoda jest tak beznadziejna az sie nie chce przez okno patrzec,pada i pada i jest szaro i buro a jutro na szczepienie mamy isc ciekawe czy bedzie padac:nerd:
maggipka droweczka kochana,kuruj sie oby Cie chorobsko opuscilo jak najszybciej.
ankusch zdrowka zycze,a z netem to cos robili(niby naprawiali) dlatego nie mialam ehh ale to juz jest ktorys raz jak cos ulepszaja i naprawiaja a net dalej tak samo pracuje :baffled: oj dlugo wam ida te zabki ale i u nas tak dlug sie wybijaja z 4 gornych zabkow co widac to tylko jedyneczka sie przebila reszta jakos widac ale cos sie przebic nie moga:baffled: wspolczuje problemow ze stancja ach te ceny obyscie znalezli cos taniego.
Gola dzielna Polunia no i brawa dla zdolniachy,ona to potafi na prawde duzo,madra dziewczynka ;-) u nas jutro szczepienie i juz se wyobrazam ten wrzask mlodego przy wazeniu a co dopiero przy szczepieniu to bedzie :eek: Pewnie ze sie wam nalezy wyjscie gdzies razem,jesli sie dogadacie do tego czasu(trzymam za was kciuki) taka odskocznia od zycia codziennego wam na pewno pomorze kochana ;-)
aqua nie przejmuj sie i u nas z mowieniem jest ciezko,mlody wola mama jak cos chce a tata to rzadkosc tak samo jak dada.
onanana kochana pisaj,pisaj ile dasz rade i na pewno nikogo nie urazisz kochana to jest forum i kazdy ma prawo do wlasnego zdania,a Twoje posty sa zawsze takie podnoszace na duchu i super sie je czyta ;-) zdrowka dla taty ycze oraz sily by wytrwal bez %
potworek ciesze sie ze u was juz lepiej no i ze trwacie bez papierosa dzielnie ;-) dobrze ze lekarka nie szczepila czasem lepiej opoznic szczepienie.
anus wspolczuje kiepskiej nocki oby to byla taka jednorazowa wspolna nocka ;-) dajesz juz Mariczce mleko po roku?? Ja od wczoraj mlodemu daje i ten Aptamil tak dziwnie pachnie i ma inna konsystencje,mlody pic pije wiec jest ok.

Tylko tyle udalo mi sie nadrobic kochane.
Milego dnia ;-)

winki
Zobacz załącznik 517238Wszystkiego Najlepszego dla Olusia,rosnij zdrowo przystojniaku !!!!!
 
Czesc dzieczyny,
u nas dzis slonecznie ale chlodno, jak jechalam rano do pracy to bylo tylko 2 stopnie a byla prawie 9:00. Kinga spala ladnie, o 2:00 butelka, potem troche nie umiala zasnac ale po 20 min zasnela i spala do rana, jak wychodzilam to dalej spala, dzis ma dzien z tata.
Wczoraj mielismy spotkanie z logopeda, chciala zobaczyc jak Kinga je, wiec tam przygotowalismy jej sniadanie, tz kaszke a ta cwaniara dala taka popisuwe ze blyskawicznie zjadla cala miseczke, nawet nie musialam jej zagadywac, sama buzie otwierala, nabijalismy sie ze zrobila z rodzicow klamcow, co mowia ze dziecko nie chce jesc. Generalnie logopeda byla zadowolona z tego jak pracuje buzka, miesnie pracuja prawidlowo, jezyk tez, teraz dostalismy szczoteczki do masowania buzi w srodku, oj kiepsko to widze ale to nam ma pomoc w nauce przezuwania. No i prawdopodobnie Kinga nie chce niczego probowac bo kilka razy sie zakrztusila i teraz sie boi ze to sie powtorzy :-(
Za to potem w domu na obiad juz byl jeden wielki wrzask i skonczylo sie butelka.
Wczoraj miala tez pobierana krem na tarczyce, dzis beda wyniki, obeszlo sie bez placzu. Byla tez wazona i w ciagu miesiaca nie przybrala nic. Ja juz nie mam do niej sily, dziecko je, jest zadowolone, nie zamierzam sie wpedzac w jakies paranoje tylko ona jest ciagle taka malutka. Ma tylko 6.72kg, kiedy my dobijemy do 7kg? A gdzie dalej?

Gola
pytalas jak u nas z jedzeniem, wiec jak powyzej ze sniadaniami nie ma problemu, nawet zwiekszylam dawke kaszki i wcina ladnie, mam nadzieje ze nie zapesze, obiady roznie, czasami cos zje, czasami nic i jest butla, deserki zazwyczaj ladnie zjada. Ma swoj ulubiony deser waniliowy z nestle ktory wcina bez problemu.

onanana co to ma znaczyc ze boisz sie cos zkomentowac, po to tu jestesmy zeby pisac co myslimy, wiadomo ze zawsze beda jakies roznice zdan miedzy nami. Ja zawsze czekam na twoje posty bo jak nie mam czasu czytac wszystkiego to z twojego postu zazwyczaj dowiem sie co sie dzialo ;-). No i zdrowka i sily dla taty. A co do wyjscia to mnie tez raz T zciagnal do domu bo Kinga plakala i nie chciala przestac, zanim wrocilam juz spala. Nam tez sie naleza wyjscia bez dzieci.

winki wszystkiego najlepszego dla Olinka, duzo zdrowka i samych radosnych dni
 
nimfii fakt fakt tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniej, ale wytłumacz to moje córce :-) moja już by sie nawet nie zmieściła do tego fotelika, a był i tak z tych wiekszych głebszych. Skoro Kubuś sie mieści i nie zgłasza protestów to tylko sie cieszyć. a Maciek w jakim foteliku teraz jezdzi?
Sabrina
my jeszcze na "3", ale pamietam, że tamto mleko takie bardziej żółtawe i słodsze chyba było. Nastepną puszkę kupie 1+. Współczuje, kiepskich nocek, ja już starciłam nadzieje, że kiedykolwiek sie porządnie wyspie.
angie to Kingunia mleczna Kobita jest widzę.

No i ooo musze obudzic Marike, zeby odebrac Brata jak ja tego nie lubie :-( koniec laby....
 
Ostatnia edycja:
Hej musze Wam cos doniesc ;) Przegladalam oferte Biedronki jesli chodzi o prezenty i wiece ze tam sa zabawki duzo tansze niz wszedzie indziej!

Warto zajrzec... Ja mam na oku dla Macka laptop Spiderman za 99zl (normalnie cena 140-200zl!) oraz dla Kuby ksiazeczke Fisher Price szczeniaczka uczniaczka za 42,90zl (oferta od 3.12!). ona kosztuje po 60zl w sklepach! I jeszcze te ksiazeczki z dziwkiem chyba zakupie co gola pisala po 24,99 - oferta od 29.11. cala masa zabwek niemowlecych! Sa tez fajne klocki dla roczniaka ;)

angie to faktycznie ona popiala sie jedzeniem przed logopeda :sorry: Jest leciutka, a czy lekarze cos na to mowia? Bo w sumie jesli je to na sile sie jej nie da przekarmic. Najwazniejsze aby miala energie do zabawy.


anus wiesz u nas to jezdzenie to raz w miesiacu jest gdzies ;-) Przejazd 5min wiec chlopaki nie maja co narzekac na foteliki ;-) Ten co mamy 0-11kg jest dosc szeroki wiec Kuba w niego ladnie wpada.
Dla Macka mamy taki czerwony i chyba nawet od tego sprzedawcy bo tez dostalismy podobne gratisy - kredki, pisaki, jakies klocki, banki....
4BABY VOYAGER NOWY MODEL 2013+ORGANIZER+8 GRATISÓW (2795021976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
nimfii lekarze sami nie wiedza co powiedziec, wszystkim sie wydawalo ze Kinga przytyla a jak ja dali na wage to bez zmian. Czekamy na konsultacje z dietetyczka, ma przejrzec jadlospis Kingi i przedyskutujemy czy to jej wystarcza czy nie.
A na brak energii u Kingi raczej nie moge narzekac. Przypuszczam ze duzo energi tez spala od kiedy chodzimy na basen a ma go 2 razy w tygodniu.
 
Dzień Dobry:tak:


ja napiszę dziś tylko tyle że drażni mnie jedna rzecz na forum ale nie będę wprowadzać zamętu i psuć "atmosfery" więc główny wątek będę tylko podczytywać:tak:;-)


Miłego Dnia:tak:
 
Mirelko - no co Ty, pisz tu z nami! Czemu chcesz tylko podczytywac?

Angie - mam nadzieje, ze Kingusia zacznie Wam ladnie przybierac! A kupa jak? Luzna? Regularnie? Moze trzeba jej czasu, w konuc przeszla powazne operacje i brzuszek musi miec czas, by normalnie zaczac pracowac. Nie martw sie, kochana, trzeba wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze! Wysciskaj corcie!

Sabrinko - wspolczuje nocki... U nas tez raz super, a potem do bani!... Taka kolej rzeczy chyba. A jak zabki Samiego? Moze znow cos lezie?


Mia ma drzemke nr 2, a ja szykuje obiad i potem jedziemy z M. wymienic jeden z prezentow urodzinowych Mii. Dostalismy dla niej 2 super kombinezoniki na zime. Jeden w rozm. 80, a drugi 86, ktory wyglada na nieco wiekszy. ALE! Ten pierwszy jest na styk i starczy max. na 2 miesiace. Wiec jak go wymienie na 86, to bedzie na cala zime, a wowczas polece i ten drugi wymienic, by miec na nast. sezon! :-) Wowczas 2 zimy mam z glowy! :-)

Milego popoludnia!
 
reklama
angie dopiero doczytalam ,ze Kinga nic nie przybrala na wadze. rzeczywiscie lepiej zasiegnac porady,ale najgorzej, ze Dzieci zamykaja buzke i jedza to co chca,a nie to co my chcemy :-( to moze byc wina tej tarczycy? Rozumiem Cie doskonale, bo mialam podobny problem z Marika w wakacje,ale wiadomo,ze u Was przczyny sa bardziej skomplikowane, u nas baza dan byl makaron(specjalny od 7miesiaca) gwiazdki. aKinga ma dobra morfologie,w sensie czy nie ma nie ma jakis znacznych niedoborow?
nimfii w biedronie czesto sa fajne rzeczy, tylko trzeba szybko po nie isc, bo wykupia. ja nie wiem co kupimy w prezencie,brak pomyslow.
 
Do góry