reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

hahhah dzięki ;-)wiecie za co :-D:-D:-D
Martynka nie zaszczepiona dziś ze względu na katarek bo nie wiadomo czy to ząbkowy czy po prostu katarek za tydzień mamy się zgłosić ...wyniki bez szału ale w normie mogą być anemi nie ma za 2 miesiące powtórka.Byłyśmy potem na spacerku z malutką Noemi nosy nam trochę zmarzły i mamuśka był było super.;-)Martynka dostała od mamy klocki i 100zł mam coś jej kupić;-)

Mała dopiero poszła spac na 2 drzemkę a ja lecę jedzenie małżonowi szykować bo już podgrzane :-)
Nadrobię was póżniej albo jutro
 
reklama
Hej mamuśki!!

U nas wsio ok, sen do 7, spacerek 2h był, obiadek był (makaron, szpinak, awokado, serek, kurak), teraz już druga drzemka, a potem podrzucam ją na 2h do dziadków, bo ja jadę się mrozić....brrrrrrrrrr

Zaczynam dziś mleko 3 - kto już daje??

gola - tak, mamy Tobi 9-18kg, nie brałam 9-36g, bo to jakoś dziwnie dużo, dla mnie jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, kosztował ok.800zł

filipkowa mama - jak też tak mam do tej pory, że nawet jak się wyrwę z domu, to cały czas o Małej myślę i już chcę wracać, co najmniej jakby ona beze mnie nie przeżyła. Ciekawe jak by było, jakbym ją do żłobka posłała...

margana - zdrowiej!!

nimfii - nie słyszałam o tych kąpielowych flamastrach, ale chyba już za dużo gratów by w tej kąpieli było

mary-beth - co z tą twoją weną??

anus - pogadaj z sabriną, żeby cię na zamknięty dołączyła, zajrzysz jak będziesz miała czas :-)
 
cocca współczuje pobudki, u nas chyba zęby idą na całego bo mała w dzień w dzień budzi się tak do 1.00 co pół godzinny,a potem troche lepiej śpi.brawo dla mamy za postępy, niech wraca do żcyia na całego
ankusch a 9 godzin ciurkiem czy na raty?, bo u nas by tak wyszło 8-9 plus te wszystkie pobudki.
Gola wyskakuj na miasto, Tobie tez się coś nalezy.ja tez z małą cały czas, na tyle jest to uciążliwe że mała mnie nie odstępuje, musze się ukradkiem wymykać np.z pokoju szczególnie wieczorową pora
anus wiadomo że każdy by chciał mieć jeszcze chwilę dla siebie, a tu 2 wspaniały dzieci i caly dom na głowie, może gdzies Ci sie uda wyrwać choć na 2 godzinki tylko Ty, męzowi dzieciaczki w tym czasie zostaw
Margana wracaj szybko do zdrowia


Zosia tnie komara właśnie, wczoraj raz jej się udało stać bez żadnej podpórki i pójść, zdolniacha moja mała
 
Magipka - wena raz jest, raz nie ma... Tak to juz jest. Mam strasznie duzo na glowie teraz i mam nadzieje, ze niedlugo pozalatwiam wszystkie sprawy! :tak: My mamy inna diete, wiec sie nie wypowiadam. Choc moze powinnam, bo dostalismy wyniki testow alergicznych!!! :szok::tak: Ale jesli chodzi o przechodzenie z 1 na 2 i potem na 3, to mnie mowiono, ze to jest chwyt marketingowy. Dziecku rocznemu wystarcza jeszcze spokojnie mleko nr 2. Tak wiec ja jakbym podawala zwykle mleko a nie Nutramigen, to na pewno bym sie z trojka nie spieszyla. ;-)
 
Hej laski;)

U nas przygotowania do imprezki urodzinowej dla Wikuni pełną parą;)
U nas będzie hmm 16 osób dorosłych (z nami już oczywiście) i 6 dzieci -> to tylko nasze rodzeństwo i dziadkowie no cóż damy radę;) Sprzątam chałupę, robię zakupy ale jest jedna rzecz - najgrosza - ani ja ani mała Solenizantka nie mamy się w co ubrać! :szok::szok::szok: dziś jadę szukać nam ciuchów bo oszaleje jak nic nie znajdę (p.s. nie musi być drogie ważne żeby było ładne;)) przybranie na tort już gotowe - standardowo będę robiła sama;)

U nas Wikunia już lepiej, wczoraj byłyśmy na kontroli w szpitalu sprawdzili nam uszka już są dużo zdrowsze, Wika ma nadal biegunkowe kupencje ale poodobno przy antybiotyku to normalne??? nasza pani doktor nas zbadała dodatkowo bo miałyśmy i tak do pediatry pojechać, a tak już nie musiałyśmy.

Ja już też trochę lepiej tzn wczoraj chyba było najgorzej bo nie mogłam nawet wstać z łóżka ani podłogi bo ciągle było mi słabo - 3 dni nic nie jem, dziś 4 dzień no fakt, że dziś zjadłam kanapkę ale czuję się taka napchana jakbym nie wiem ile i co zjadła.

p.s. Sabrinko jeśli masz pytania co do tortu to do mnie możesz z powodzeniem pytać ;)
 
MAGGIPKA kuba dostaje mleko 2 oraz 3 na zmiane. Jak dobrze pamietam to nr 2 ma wiecej wartosci odzywczych ;-)


NIUNIUNA. A wy co dajecie na biegunke? Kubie probiotyk nie starczyl i dzis mu dalam juz smecte. Zobaczymy czy ona lepiej pomoze bo mlodsy sadzi kupe za kupa
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)

nimfii - chyba Angun poelcała tą kulę, portałki superowe. Dobrze wiedzieć, że taki dobry ten Argol :) Najważniejsze, że zdrowiejecie!

Syl - najlepszego dla Twojego męża :) Dużo gośći bę∂zie miał Igorek??

anus - przytulam, każdą z ans czasem dopadają takie doły. A to prawda zawód mama - najcięższy na świecie, uśmiechnij się jutro będzie lepiej! Ja też mimo, żekocham nad życie tego mojego Poliszona, to czasem wysiadam :(

Margana - zdrowiej kochana! Gratuluję Nati kolejnych ząbków, to prawda idą jak burza! Mam nadzieję, że te problemy to tylko chwilowe!

Filipkowa mama, nie jesteście z ZAgłębia?? Skąd pochodzicie? Musimy się zobaczyć ! I odchamić porządnie blisko mamy do siebie ;)

Ssabrinkoo - no to faktycznie doopa blada z tymi lekarzami w UK :/ Lubię jak piszesz o Samim Krasnal, bo mój tata też tak nazywa Polkę ;)

AnnaJ - dziękuję za ciepłe słowa. Kurcze, jakbym miała takie wychodne raz w tygodniu, to pewno i odzywaczaiłabym się zakupów jak z piórkiem w tyłku, gdy Pola zostaje w domu. I jak smakowała Tymusiowi kasza? Fajnie, że myślicie o rodzeństwie dla Tymusia :)


nimfii - ja kąpie w misce wielkiej- bo mi tak wygodnie, wody mniej leję, czasem młoda się kapie ze mną ( ja najpierw biorę prysznica ;)

Aneczko - zdolne te nasze dzidziory, Polisz też wstaje gdzie może nie podpierając się i pędzi, bo wczoraj to tak z lekko nieśmiało, a dziś już tempo chodzenia ma niezłe! Może uda mi się filmik dodać. Ja do dziś pamiętam, jak Wasza mała wysoko główkę trzymała jak taka maleńka była, nawet foto pamiętam jak u taty leży na brzuchu i tak główkę trzyma!

Ankusch - buziaki :****************Ale fajnie :)

Niuniunia - super, że uszko coraz lepiej, czekamy na foty tortu! Zdrowiejcie!

maggipka- nie zczaiłam, gdzie jedziesz się mrozić?;)

Dziewczyny byłyśmy ponad 2,5 godziny na sacerowych zakupach. Słonecznie, ale zimno bardzo. Kupiłam na placu małej rękawiczki takie cieplutkie na sznureczki ecru kolorek - 7 zł, ale na serio fajne.
Nas traganie z warzywami, dojzrała banany i tak się darła bamam, bamam , że kobita się pyta czy jeszcze mi zapakować - i wzięłam 3 mimo, że w domu mamy z 5 jeszcze:) Ale się ludzie uśmiali.
Poza tym robi się mały zbój, dupskiem rzuca jak się jej coś weźmie i dre się
Buziary :*
Pola wstaje ciągle, nie musi się niczym wspierać i chodzi coraz szybciej, potrafi przejść cały przedpokój, pokój i wraca i znowu to samo :) Duma mnie rozpiera ( z resztą jak każdą mamę :)


onanana - Co u WAs, tak tata??
 
AnnaJ posiadać dwójke Dzieci to jest fajna sprawa, ale wiadomo, że przychodzą takie dni, że wszystkiego ma sie dość. Ja też nie wyobrażam sobie mieć tylko jednego Bobika, albo z dużą różnicą wieku. Marika teraz ząbkuje ostro i wszystko wymusza płaczem, albo już taka zostanie i chyba nic mnie tak nie irytuje co histerie u Dziecka, narazie je ignoruje i przytulam, ale nie ustepuje. w byciu podwójną Mamą wszystko jest kwestią organizacji, a mi ostatnio jej brakuje, bo wszystko przekładam z dnia na dzień.
Nimfii ja już pisałam, że kapiemy dwojke jednoczesnie, odkąd Marika skonczyla pół roku. Wanienka czasem sie przydaje, jak chce szybko wykąpac Mariczke.
Gola dobre z tym bananem, ale przygotuj sie teraz, że za każdym razem na targu bedzie chciała tego banana. Ja juz tak mam z bułkami w asdzie.

Wróciłam z przedszkola, siadłam na łozku i zaczelam płakać ( bez powodu) ale Synek mnie rozczulił bo podszedł i przytulił mnie mocno, a Marika dała mi dwie pary skarpetek Taty, które wyciągneła z szafki i jak ja moge pisać ze macierzynstwo mnie przytłacza jak mam takie skarby w domu :-) Maż mowi, ze mnie zabiera za solarium dzisiaj, moze kaszel mi przejdzie i odkad pamietam zawsze mi to poprawiało humor. Poczytam później. Ide obierac ziemniaczki.
Kupiłam dzis Marice czerwoną sukienke, bo w sobote szykują nam sie urodziny Szwagierki, a za tydzien roczek. Na roczek kreacji brak, kurcze zawsze było pełno tych kiecek, a jak sie chce to nic mi sie nie podoba. Chciałabym ładna biała sukieneczek.
 
Ostatnia edycja:
GOLA no i ja z oszczednosci wody chcialam kapac go jak najdluzej w malej wanience ;-) a maz juz ktoras rzecz z kolei mi psuje ja nie wiem co z nim nie tak. Szkoda mi tej wanienki ale teraz nie ma sensu kupowac kolejnej ech...
kuba tez sie bardzo rzuca na banany. I na jogurty tez tak reaguje ze az krzyczy zeby mu dac ;-)
 
reklama
nimfii my mamy michę taką dużą i mnie bardzo wygodnie się małą kąpie w niej, fajnie, że tak Wam mały dobrze je, a Pola się dre, że chce ale nie jesść ,ale chodzić z tym bananem :/

Ankush - teraz doczytałam na zakmniętym - hehe ale się dogadałyśmy ;)
 
Do góry