reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
kupiłam raz jogurciki bobovity i jak przeczytałam skład to zobaczyłam, ze to sama chemia:szok:



no wlasnie ;-)
wiec jako ze juz spotkalam sie wiele razy z AntyDanonkowa opinia to przeanalizowalam ich sklad dokladnie. Jak dla mnie to jedno i to samo danonki co i jogurciki dla niemowlat wiec ja wole zaoszczedzic i kupuc najzwyklejsze jogurty.

Jakby przeczytac sklad MM tez moznaby dojsc do wniosku ze to sama chemia wiec wg mnie ona jest po prostu wszedzie :p
 
Witam mamuśki:-)

Wiecie co, Natusia sie zrobiła taka, ze jak wejdę z nią gdzieś do sklepu to zaczepia wszystkich ludzi i sie do nich uśmiecha:-D I zawsze musi "pogadać" z panią kasjerką :-DNawet w parku ludzie sie za nią oglądają, a ona sie cieszy :-)

No i zaczyna sie wspinać po meblach. Masakra jak to teraz szybko wszystko idzie. Tyle czasu była cisza, a tu nagle wszystkie nowe umiejetności, jedna za drugą. I jeszcze do tego zęby :szok:

winki współczuję kryzysu! Oby jak najszybciej minął! No i zyczę spokojnej i bezpiecznej podróży!

ankusch hehe, juz sie przyzwyczaiłam, ze mówisz do mnie margaryna:-D Wcale mi to nie przeszkadza:-)

helenka super, ze jestescie w domku. Oby choróbsko szybko przeszło!

angie to gratuluję lepszego spania Kingusi! Oby tak dalej:-)
 
Heloł :)
myszunia - zdjęcie wymiata!!!! Ale super pamiątkę z imprezy po uroczystości będzie miała Wasza kukunia! a pierwszy Pan z prawej normalnie mój guru!! :):-D:-D U nas było dokładnie tak samo jak młoda nauczyła się sama siadać, siadała w nocy, przez sen , ciągle się podnosiła :) Czemu 8ki do usunięcia, brakuje miejsca w buzi? Czy bolą Cię dziąsła?

Margana
- gratulujemy postępów. Polish też zaczepia ludziska, nawet baby w US - za kilka dobrych lat już pewnie taka uśmiechnięta do nich nie będzie ;)

angie
- też nie wiedziałam, myślałam, że w IRE to tak jak w Anglii zakupowy raj:) Fajnie sobie rano wstajecie :)

Sabinko - jakie Wy fajowskie żarełka dla bobików tam macie:)

Ja nawet nie zauważyłam, że Ankusch na margaryna do naszej Margany wali ;) hehe

U nas Polcia zaczyna pomału raczkować, ale wstaje diabełek nasz kochany - dziś dwa razy w łóżeczku no i kiedyś o mnie, marudna jest strasznie - chyba idą dolne dwójki, dziś miała ochotę siedzieć ze mną i ciągle zawodząc wołała mama, mama - a ja musiałam skończyć obierać ziemniaki i nie miałam jak jej wziąć.
Byłyśmy dziś u pradziadzia, posiedziałyśmy na kocyku, zjadłyśmy pomidorówkę, dziadzio w 7 niebie! Tak bardzo cieszą Go nasze wizyty! :)

Idę umyć ciało;) i poczytam sobie jeszcze
dobranoc dziewczyny:*
 
Witam wieczorową porą :-):tak:

Gola, dzięki:tak:lada dzień i Pola będzie raczkować po całym domu, Liwa pięknie już wstaje w łóżeczku ale nie potrafi sama z pozycji stojącej usiąść :tak:
Helenka dobrze że Was już wypuścili ;-)zdrówka dla małego życzę:tak:
Margana to super że Natalka tak radosna i do każdego uśmiechy śle:tak:


nie wiem co jeszcze komu miałam pisać a

Wszystkim najlepszego dla dzieciaczków z okazji 9 miesiąca dużo zdrówka:-):tak:;-)

u nas jutro znowu prądu nie będzie od 8.00-14.00 w zeszłym tyg. też nie było oszaleli oni czy co:wściekła/y: będę musiał sobie jakąś robotę wymyślić co by jakoś to przetrwać,:szok::rofl2::angry:


muszę coś na komary kupić dla Liwi strasznie jest pogryziona u nas tyle tego dziadostwa lata a nad ranem to już standard bodajże od tyg. lata, brzęczy i gryzie ja w sumie też jestem cała pogryziona nerwa mam strasznie na te komary:wściekła/y::crazy::angry:

znalazłam takie plastry czy któraś z Was może miała :tak: wysłałam m do apteki u nas na wieś ale nie było nawet nie wiedziały że coś takiego jest będę musiała do miasta się wybrać :cool:
Verco - Plastry na komary dla niemowląt i dzieci


Spokojnej nocki co by bobiki dały się wyspać:tak::-);-)
 
Gola no teraz to uśmiechaja się do wszystkich :-D Gratulacje dla Polci! Niebawem będzie zasówać po całym mieszkaniu. Natalka juz coraz wiecej katów zwiedza;-)
 
U nas dzis lato zogoscilo, podobno jutro tez ma byc, wybieramy sie z Kinga odwiedzic Filipka od Mikado to pewnie spacerek zaliczymy.

Gola, Margana, Kinga narazie tez wszystkich zaczepia i sie usmiecha ;-)

Gola, Anna w Dublinie moze jest lepiej ale Ire to nie Anglia, ;-) w Polsce duzo lepszy wybor wszystkiego. Gola gratulacje dla Poli za postepy.

mycha zdjecie rewelacja:-)
 
Hej Dziewczyny.
Wybaczcie, że nie poczytam, ale Młody od wczoraj daje tak popalić :szok: Pierwszy raz mieliśmy tyle pobudek w nocy, czyli chyba 3 :baffled: I to nie, że budzi się i płacze, tylko budzi się, wstaje, stęka, coś po swojemu krzyczy, jęczy... Rzuca się po łóżeczku... Podejrzewam, że zęby, bo 2 kolejne w drodze :dry: I wiecie co? Dzisiaj wstałam o 7:30 :szok: Szok dla wszystkich :-D

mirelka, my mamy opaski nasączane przeciwko komarom i fajnie się sprawdzają :tak:
Takie coś BUGSLOCK opaska przeciw komarom komary ODSTRASZACZ (2524166475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Można zapiąć na rękę, na nogę, na wózku gdzieś przymocować :tak: Mnie wiecznie komary zżerały, a jak mam tą opaskę to nic mnie nie rusza :tak: No i nie jest toksyczna, można używać u dzieci :tak:

Idę sprzątać...
 
Chorujemy :(
Maciek juz kilka dni a teraz i mnie zlapal kaszel.
Wczoraj jeszcze mielismy gości i pozno poszlismy spac, wiec rano bylam nieprzytomna.
Jak kuba zasnol o 7 rano to i ja razem z nim a maciek bajki ogladal ;)



Dziewczyny bralam udzial w konkursie rossman na pieluszki Babydream i nie wygralam ale każdemu wywylali kupon rabatowy na 20% na pieluszki nowe Babydream Fun & Fit.
Wazny do 20.08.
Jesli ktoras chcialaby skorzystac to piszcie mi na priv bo chetnie oddam ten kupon. Mama w domu 3 paczki pieluch wiec nie potrzebuje ;-)
Pieluszki kosztuja chyba 29zl za paczke normalnie.
kto pierwszy napisze ten lepszy :tak:
 
reklama
nimfii - zdrówka dużo dla Was :tak: Ja dziękuję, nie skorzystam z oferowanego kuponu, wolę Dady :-D Ale dziwne, bo ja też brałam udział w tym konkursie i nic mi nie wysłali :no:

Chyba jednak dobrze jest wstawać wcześniej - minęła 10, a ja już mam mieszkanko ogarnięte, psa po spacerku, włosy umyte, Mati za niecałą godzinkę zje zupkę i mam nadzieję, że zaśnie ;-):tak:
 
Do góry