reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej maminki :-)
Mam chwile mlody sie zabawia jak na razie sam w lozeczku to znaczy przechadza sie po nim :-) pobudka u nas przed 6 :/ a spac mlody poszedl o 22 :baffled::nerd: no ale pobawil sie w lozeczku cosik dostal butle o 7 i zasnal ze mna i pospalismy tak do 8:30.
Margana gratki dla Natalki za pierwsze wspinaczki ;-)
Gola Gratulacje dla Poluni za raczkowanie oraz wspinanie sie ;-) mam nadzieje ze zebole szybko jej wyjda i wroci jej dobry humorek ;-)
mirelka wspolczuje braku pradu,oby pogoda byla to zawsze mozna na spacerze czas spedzic i wykorzystac ;-)
nimfii duzo zdrowka dla was,kurujcie sie.

Dziewczyny mam pytanko :-) Jak dlugo planujecie prac dzieciowe ubranka w dzieciowych proszkach?? a moze ktoras z was juz pierze w normalnym proszku??

Milego dnia maminki ;-):-)
 
reklama
Ssabrinaa - ja już od kiedy Mati skończył 6 miesięcy piorę w naszym proszku, nawet płynu do płukania naszego używam :tak: Nic mu nie dolega, z tym, że najpierw prałam w samym proszku (Vizir, tak jak Julianna), nie było żadnej reakcji to dolewałam trochę płynu i teraz już normalnie piorę :tak:
 
Bo wlasnie konczy mi sie jego proszek do prania i sie zaczelam zastanawiac czy nie zaczac juz prac w naszym proszku(my uzywamy Persil) no a plyn do plukania to uwielbiam ten jego jest super i tak slicznie pachnie wiec pewnie nadal bede go uzywac i dla naszych ciuchow takze :tak: wiec dzieki dziewczyny,pomoglyscie mi i nie bede juz kupowac dla Samiego osobnego poroszka :tak: a pierzecie osobno jego ubrania czy razem z waszymi??
 
Ssabrinaa - w zależności ile się tego nazbiera :-D Jak jest dużo, to piorę osobno (Malutek ma swój osobny kosz na brudne rzeczy), a jak nie jest dużo, to wrzucam z naszymi, robię tak zwłaszcza z białymi ciuchami, których i my i on mamy mało :tak:
 
Hej laski!

Wpadam na chwilę się przywitać, bo niedlugo wychodzimy załatwić receptę od alergologa na mleko. U nas, podobnie jak u Potworka, noc minęła pod znakiem zębów, musiałam Małemu podać Ibuprofen, bo kręcił się i płakał. Już widać białe kropki na górze, ząbki prześwitują przez dziąsło, ale nie mogą się przebić.

Nimfii, oj, niedobrze że chorujecie, zdrówka kochani!
Ssabrina, fajnie, że Sami chce trochę pobuszować po łóżeczku i dać mamie wytchnienie choć na chwilę.
Julianna- ja jeszczę piorę w dzieciowych. Za to z prasowaniem nie jestem juz taka sztywna.
Mirelko u nas też ostatnio często nie ma prądu, ciężko cokolwiek bez niego zrobić, bo nawet wody nie zagotuję (płyta indukcyjna)... może robótki ręczne :-) jakiś szaliczek dla Małej na zimę :-D?????
Gola brawo dla Poluni!! zobaczysz jak niedługo będzie śmigać. Artik raczkuje z prędkością światła, chodzi trzymając się łóżeczka i mebli, wspina się na przeszkody, oj ja się boję, co bedzie, jak nauczy się chodzić!
Ankusch oczywiście, że mnie to rozbraja a nie drażni, że piszesz Margaryna o Margania, myślałam tylko, że robisz to nieświadomie :-)
Margana gratulacje dla Natusi, małej podróżniczki.
Angie pewnie dziś odwiedzacie Mikado i Filipka, miłego spocerku!
Mycha- zdjęcie wymiata, Mała ma wzorową obstawę!
 
Witam się

prąd włączyli nam przed 13astą nie było tak źle 1.5 godz. spędziliśmy na ogrodzie, spacerku, a teraz Liwia od 30min odwala sobie ostatnią drzemkę, pogoda u nas daremna słońce na prze mian z wiatrem czasem deszczykiem postraszy :tak::wściekła/y:

potworek, Angun, oj współczuję nocki oby dzisiejsza była lepsza u nas dziś pobudka wcześniej niż zwykle bo o 5.00 oj mogła by pospać ciut dłużej tak przynajmniej do 6.30:tak:
potworek fajne są te opaski, dzięki chyba zmówię
Ssabrina ja mam kupione 2 proszki do kolorów Vizir i piorę w nim również ubranka Liwia razem z naszymi a do białego mam proszek dla dzieci Dzidziusia i w nim piorę nasze i Liwii ubrania razem a płynu używam Silan białego dla wszystkich:tak:
Angie miłego spotkani i miłych ploteczek u Mikado
Nimfi zdrówka dla Was

Miłego dnia :tak:
lecę obiadek Liwii podgrzać, ciekawe czy zje wczoraj grymasiła brrrrrrrry
 
Witajcie mamuśki:-)
U nas nocka w miare ok. Tzn. Natalka śpi generalnie normalnie, tylko odkad ząbki sie zaczęły to częściej sie przebudza i zamarudzi, ale jak dostanie smoka to śpi dalej. Tylko rano juz tak ładnie nie śpi jak kiedyś:baffled: Dzis np. wstała o 8.40, a wcześniej wstawała o 9.30. No i z rana też juz tak spokojnie nie spi tylko sie kręci, wiec i ja sie kręcę :sorry2:Mam nadzieje, ze stare zwyczaje niebawem wrócą!

mirelka ja mam te plastry na komary. Używam ich do wózka i jak na razie na spacerach nic sie nie wydarzyło:-) Natomiast w domu na noc niezastąpiona jest moskitiera:tak:

nimfii przykro mi, ze chorujecie:-(Dużo zdrówka dla Ciebie i Maciusia!

Ssabrina ja cały czas piorę w płynie dla dzieci, bo Natalka ma wrazliwa skórę. Jej rzeczy piorę osobno, ale czasem dorzucę coś naszego jak jest kilka rzeczy tylko i miejsce w pralce;-)

Angun, Potworek współczuje kiepskich nocek. Oby dzis było lepiej!
 
reklama
potworek sprawdz w skrzynce jako spam, bo to juz kilka dni temu wysylali.



ssabrinaa ja piore w plynie do prania Dreft Sensitive. Jak zuzyje opakowanie bierzace to bede juz prac w naszym proszku :) Juz kilka ubran mu pralam w naszym np ciemne spodnie i nic mu nie bylo.

Piore osobno ubrania Macka i Kuby i osobno nasze. Kuba brudzi najwiecej :p Wiec i tak jego pranie najczesciej wypada osobo - co 2gi dzien :p
 
Do góry