reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Wiecie mój maz mialm miec 3 tyg urlopu w sierpniu. Oni w firmie zasze biora po 3tyg jednym ciagiem :) Ale tak niespodziewanie wyszlo ze chcial wziasc ten urlop teraz, od jutra.... bo jego mama choruje. W zeszlym tygodniu wykryto u niej nowotwór na jajniku oraz przerzuty :(
Dzis byla w szpitalu na obserwacji i teraz na pewno bedzie czesto zagladac do szpitali. Wiec on chcial miec wolne tez po to aby jej pomoc w razie czego. Wiec nie wiem dokladnie jak z wyjazdem bedzie, ale moze na kilka dni sie wyrwiemy :) Mowil ze tak zrobimy ale to bedzie zalezalo od postepu choroby mamy. Jesli nie wyjedziemy to nic sie nie dzieje ;) Choc nie ukrywam ze bardzo bym chciala isc na zielona trawke :D
Jak nam nie wypali wyjazd spolnie to moze pomysle by wybrac sie z dziecmi tylko.... Bo tak cale lato w miescie spedzic to mmozna zwariowac au nas jest jeszcze strasznie goraco :(
 
reklama
Witajcie mamuśki!!

U nas nocki coraz lepsze, dziś spaliśmy do 9, oczywiście z przerwami na jedzenie -3x. Jestem więc dość wyspana. Potem zabawa, śniadanko i Mała usnęła na brzuszku tatusia i tak spałą 2h :-)

Co do picia, to zdecydowanie moja Mała za mało pije!! Muszę ją zacząć dopajać, nawet jeśli miałoby to być na siłę. Te kupki, to nie jest ze zmiany jedzenia, bo już jej się zmieniły wcześniej, jak zaczęła jeść, zgęściły się owszem, ale teraz to jest jak plastelina i strasznie stęka jak ciśnie.

gola - polecam pryskać nosek solą morską i odciągać glutki + wit.C i po 2-3 dniach powinno być ok. Sto lat dla Poli na te 8 miechów!!

katerinka - no my właśnie wybieramy się z Małą do Portugalii samochodem :-) Długa trasa, więc chcemy ją rozbić na kilka dni i po drodze zatrzymując się zwiedzać i odpoczywać

nimfi - mam już na oku pieluchy, kupuję te z bambusa, chciałam tylko dowiedzieć się, czy ty jesteś zadowolona
 
maggipka a mozesz podrzucic link do tych bambusowych? Ja poczekam jeszcze kilka dni na moja pieluszke ;)


edit juz doczytalam ;) Ty kupisz podobne otulacze co ja zapewne tylko z wkladem bambusowym? Ja zakupilam wersje otulacza bez wkladu i jak pisalam użyje tetry albo wkladow jednorazowych.
Czy wybierasz te pieluszki ktore sa z wieszchu takie bardziej jakby pluszowe? Bo cos takiego jeszcze widzialam?
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy kochane za życzenia:) My także Tymciowi , Franiowi i Matiemu życzymy wszystkiego najlepszego!!! :)
maggipka - tak robimy + oklepywanie , bo kaszelek już jest mega mokry i się odrywa, no i jeszcze mamy wapno i maść majerankowa pod nosek:) Masz rację daj Amelce częściej piciu, może ona na raz nie może zbyt wiele wypić, ale często podsuwana woda może przejdzie :)
Sabrinkoo pewnie już pisałaś, a ja nie pamiętam, z jakiego kraju jest Twój mąż?
Pola ma teraz drugą drzemę - jak wstanie to idziemy na cmentarz do mojej babci.
Choć nie wiem, czy padać nie będzie, bo coś się zachmurzyło teraz. Mój D. to ma pecha wczoraj mu się spierniczyła bateria w łazience od prysznica, a dziś urwał odpływ pod zlewem jak wyciągał kosz - i musiał bidok jechać do Practikera czy Leroy Merlin po rury:/
 
Gola biedna Pola, niech szybko wraca do zdrowia

a dla wszystkich dzieciaczków wszystkiego najlepszego

u nas upał, a my rano bylismy z glizdeczką na giełdzie, potem wstapilismy do Ch na obiadek i jeszcze inne zakupy
 
nimfi - zamawiam coś takiego
Pieluchy Pieluszki Wielorazowe Bambusowe LOLLIPOP2 (2456482999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i takiego
PIELUSZKI WIELORAZOWE BAMBAMS AIO BAMBUS MINKEE (2459397160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

gola - problem w tym, że ona w ogóle nie chce pić, z niczego. Dzisiaj wzięliśmy się na sposób i wlewaliśmy jej wodę tym aplikatorem od Ibum. Trochę poszło i kupka od razu lepsza :-)
No to macie remonty na niedzielę :-)

My już po spacerku, poszliśmy na 3h nad wodę i było super, ale nogi mnie bolą. Wcześniej na obiadek u teściów - królik na tapecie był... mniam... mniam...
 
dziewczyny ratunku!!!nie wyrabiam już.Zośka przemierza dom wszerz i wzdłuż, wspina się o wszystko i każdego, co chwile musze ją odciągać.o tyle dobrze że jeszcze w powolnym tempie
 
dziewczyny, wpierniczylo mi posta, wysłało, na stronie byłam chwilkę, więc mnie nie wylogowało, patrzę a tu pucha:/
Dziękujmey kochane - Polcia już dużo lepije, katarek nie ejst duży , a kaszel mokry i mocno się już odrywa:) Poszla spać o 20:30 - próbujemy brać ją na przetrzymanie i kłaść codziennie ciut później, żeby rano dłużej pospała
Aneczka- hehe mała zdolniaszka z Zosi ;) To już se mama nie posiedzisz i w błogim spokoju kawki nie popijesz :)
Muszę pochwalić naszego Poliszonka, bo co prawda nie wspina się inie stoi na nóżkach, ale zaczyna wspinać się o nasze nogi i klęczy w pionie na kolankach, nie raczkuje nadal.
padam na twarz, mykam pod prysznic i do wyrka :)
buziary :******
PS maggipka - super, że koopcia od razu "lepsiejsza" , powiedz mi dobre te wkłady bambusowe, bo ja mam normlane dwa z mikrofibry, aa i te otulacze lepsze są misiowe, czy gładkie?? Ja mam misiowaty
 
gola - dopiero zamawiam, ale jak będę miała i używała to dam znać. Teraz tylko mogę powiedzieć, że bambus na pewno jest naturalny i zdrowy, dodatkowo ma przeciwbakteryjne działanie
 
reklama
Kochane, no i mamy pierwszy upadek za sobą, jeszcze mi się ręce trzęsą bo stało się to niedawno. Zostawilam Igora na chwilę, śpiąego w naszej sypialni na naszym łóżku, spał dobrą chwilę i niestety musiał jakkoś się wybudzić ja nie usłyszałam i dopiero jego płacz nas zmroził. Leżał bidulek na ziemi, już nawet podnosił się do raczkowania, cały zaspany, płakał kilka sekund i zasnął.

Jezu, to najgorsze uczucie jakie można sobie wyobrazić, jestem cała roztrzęsiona i spłakana. Gdyby nie mąż, który mnie uspokajał to nie wiem, obejrzałam go od stóp do głów, nic nie widać, ale nie mogę sobie wybaczyć, ze go nie zabezpieczyłam, chociaż była dookoła zrolowana kołdra, ale on się pewnie po niej wspiął. Matko, nie mam już na nic sił, nic po nim nie widać, ale ta niepewność mnie zjada. Na szczęście nasze łóżko jest stosunkowo niskie, ale to mi jakoś specjalnie humoru nie poprawia.

Wiecie ja dopiero co Angun pocieszałam, i niestety muszę przyznać, ze jak przyjdzie co do czego to nie ma takich słów, kóee by człowieka uspokoiły.

Jutro napiszę coś, bo dziś nie mam już kompletnie głowy...
 
Do góry