reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Ankusch -dzięki za rady:) Ale Wam dobrze było !!!! Super imprezka w basenie, a basen jaki duuży :)
Pola śpi, bidna leci jej z noska , u nas dziś chłodneij usper pogoda, po obiadku wyruszymy na spacerek.
A ja przed chwilą pippi langstrumpf oglądałam, aż mi się moje dzieciństwo przypomniało, nawet na video miałam odcinki ponagrywane bo bardzo ją lubiłam, oglądając od razu o naszej winki pomyślałam :) Ciekawe gdzie dokładnie kręcili odcinki :)
 
reklama
Witam mamusie niedzielnie



Gola biedna Polunia oby szybko jej przeszło i się nie męczyła
Ankuch jaki duży rodzinny basen, fajnie
maggipka Liwia też mało pije herbatki, soczków ale na każdym kroku jej proponuję zawsze rano robię do kubeczka 120ml herbatki i to ma na cały
dzień
Nimffi fajnie jakby Wam się udało wyjechać na wieś i mogli odpocząć od miejskiego zgiełku, dużo twój m ma urlopu, super

my wczoraj byliśmy u siostry w blokach ach ale tam ciepło była, Liwia grzeczna pojadła owoców a na koniec jak mieliśmy wychodzić dostała takiej gupawki śmiała się jak by kilo sera żółtego zjadła:-D:tak::-)



Fajne te pieluszki fajne by taką mieć może się skuszę a te wkłady to jak się zsikają to można wyprać czy się wyrzuca nie mam w ogóle doświadczenia z takimi pieluszkami:tak:

Miłego dnia
 
Dziewczyny wpadam tak na szybciora, bo zaraz si ez bieramy na zakupy (w lodówce światło) a potem zaraz do rodziców na cały dzień.
U nas nocka minęła całkiem fajnie, nawet się wyspałam, spaliśmy do 8.30 (w nocy pobudki co.1,5-2 godz.)
Odezwę się wieczorkiem, to poodpisuję dokładnie. Gola mam nadzieję, że Polcia szybko dojdzie do siebie!!!
Co do picia to mój Artur uwielbia, ale narazie ze zwykłej butli przez smoka, pije ok.400 ml dziennie (bobofrut rozicieńczony, herbatka expresowa dla dzieci). Niestety cos mi ostatnio grymasi w dzień z cycowaniem, kręci się, pręży, może za gorąco na ssanie, bo przy tym też się trzeba namęczyć.

Miłej niedzielki mamusie!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry mamusie :)

dzisiaj mam święto-nie ma męża-w pracy, ja nie musiałam iść z nim bo się chłop zlitował że taki upal, teściowa przyszła i zabrała Patrycję na spacer, wczoraj wszystko posprzątałam, ugotowałam obiad na dzisiaj (bo byłam nastawiona że pojadę popracować) i teraz aż nie wiem co się w takim czasie robi... Z rozpędu umyłam szafki w kuchni i chyba sobie zrobię kawę i będę oglądać "bzdury w telewizji" leżąc na kanapie. :rofl2: :rofl2: :rofl2: Odkąd mała sie urodziła takiej okazji nie było (czyli wszystko zrobione a chata wolna), bo zawsze albo pucowałam albo miała stres że tego nie robię a mam czas.

Gola ,my pierwsz katarek mamy za sobą-odciągalam Fridą, nawilżałam nosek solą morską, dawałam wit C oraz syropek Elofen-ale tylko kilka razy bo jakoś mi się nie spodobał zapis w ulotce żeby stosować od 3. r.ż... Tylko dwie noce były trudne, potem coraz lepiej, przeszło po tygodniu. Będzie dobrze :tak:

Patrycja dosyć dużo pije-bez problemu idą 3 buteleczki 130 ml wody z 1/5 bobofruta. Poszłoby więcej ale daję cyca po prostu jak jest mało :tak: Kupy są za to dosyc rzadkie (jak ostatnio zjadła słoik śliwek to rzekłabym że szalenie rzadkie. Dlatego zmniejszyłam ilość soczku w wodzie z 1/3 soczku reszta wody na około 1/5 soczku a reszta wody...

Ankush: zastanawiałam się własnie nad takim kołem , jak pojedziemy na urlop (jeśli pojedziemy) to musze zakupić:-)

Dziewczyny, jak oceniacie pomysł wyjazdu z bobikiem na Chorwację?? Ja strasznie chcę jechać, wiem że sporo nie odpocznę bo i tak muszę się małą zajmować, ale potrzebuję odmiany. Mój mąż się waha czy z takim małym dzieckiem ma to sens, czy to bezpieczne. W zeszłym roku, jak byłam w 7 miesiącu byliśmy pierwszy raz. Dojazd około 12 godzin, można jechać w nocy...
Co o tym myślicie?
 
mirelko - pierzesz:tak:
katerinko - wiem, że ludzie jeżdżą. Kurcze to dosyć dużo km, ale jakbyście na noc jechali, to może nie było by źle. Osobiście wolałabym się jednak gdzieś bliżej wybrać, albo dalej samolotem ;) Ale , że kaski brak to zostaje nam Rabka, albo coś podobnego ;)
Ciociu Angun - no to chociaż żeście pospali dłużej, jest jakaś rekompensata za liczne pobudki w nocy ;) Bawcie się dobrze.
Pola śpi już 2 godziny... Rano przyjemny chłodek, ale byłam teraz w sklepie i znowu duchota i będzie gorąco, ale pewnie nie tak jak wczoraj czy przedwczoraj
 
Witam.

Katerinka ja bym jechala...:tak:trzeba dziecko przyzwyczajać do podroży:tak:, tylko zastanów się nad miejscem w Chorwacji bo oni tam mają dużo kamienistych plaż a mniej piaszczystych a chyba piasek dla takich bobików lepszy...
Ja też sie zastanawiam nad urlopem w sierpniu gdzieś dalej...ale my last minut polecimy więc się zobaczy:tak:

A ja jeszcze w piżamce bo u nas delikatny deszczyk pada:baffled:
 
zrealizowany pomysł na kawę:
woda mineralna niegazowana+ mleko (w sumie 1/2 kubka) z zamrażalnka+gorąca kawa z cukrem... mhmm
bez nadmiernego brudzenia czegokolwiek :)
leżę i słucham sobie ViVy :)
plaża:rofl2:

gola: ja z kolei wolę jechać autem niż samolotem. Wiem że się da (patrz na Winki-wzorcową-matkę-podróżniczkę) ale dla mnie to jakieś skomplikowane i nieprzystępne-nie mam wprawy, leciałam 4 razy w życiu na krótkich odcinkach, prawie bez bagażu, tu by trzeba było zabrać wózek, łóżeczko... hm:cool:
 
A wiecie, że ja też nigdzie z Polą tak żeby nocować nie byłam, zastanawia mnie to pakowanie - czy kombi da radę :-D:rofl2::-D:rofl2:, szukam na All jakiegoś używanego kojca, bądź łóżeczka turystycznego.

LASKI ------> od 12. lipca jest promocją na PAPMERSY SLEEP&PLAY w REALU po 25 zł. Ja ch jeszcze nie mialam, ale wychodzą taniej niż Dady - planuję zakupić i wypróbować
 
Hej maminki :-)
Nocka u nas ok pospalismy az do 7:30 maly buszowal w lozeczku a potem wyciaglam go i buszowal po pokoju swoim a ja we wyrku sie wylegiwalam :-D My dzisiaj sami w domciu jestesmy ojciec wlasnie pojechal z kumplami do swojego znajomego zdecydowal sie ze zjezdza do siebie do kraju :tak::-)
Gola biedna Polunia,duzo zdrowka jej zycze oby jak najszybciej doszla do siebie dziewczyna.
ankusch ale fajowo sie macie z tym basenem taki duzy jest i widac ze Martynka ma duzo frajdy z plywania w nim ;-):-)
Katerinka daleka podroz z maluszkiem wiele rodzin podrozuje i jest ok wiec to pewnie kwestia zorganizowania no i tego jak sie czujecie na silach jechac z takim bobasem a najlepszym przykladem podroznika jest nasza kochana winki lata,jezdzi samochodem z Olusiem praktycznie caly czas i zawsze sobie chwali takie wypady wiec i wy dacie rade a taka odmiana na pewno wam dobrze zrobi ;-)
Angun super ze nocka i u was byla udana no i zescie se fajnie,milego dnia pospali rano;-)

Edit:

Poluniu kochana Wszystkiego Najlepszego z okazji ukonczenia 8 miesiaca !!!! calusy dla Ciebie malenka i usciski od Samiego ;-):-D
Wszystkiego Najlepszego z okazji ukonczenia 8 mesiaca rowniez dla Franusia (od Cocca) oraz dla Tymka (do AnnaJ007) i Mateuszka (od potworek.pl) !!!! Duzo zdrowka dzieciaczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nimfii bardzo mi się spodobały te pieluszki :) Tam do środka to zamiast tego wkładu to można zwykłą tetrę włożyć? Ja zielona w tych kwestiach jestem kompletnie:-p A myślisz, że te co Ty wzięłaś to nie będą zbyt mocno grzać? Napisz jak już przyjdą jak je oceniasz, bo baaardzo mnie kuszą :tak:



Ten sprzedawca ma takze wklady wielorazowe do pieluszek ale one kosztuje ok 6-10zl za sztuke w zaleznosci od rodzaju wiec nie bede ich kupowac. Mozna uzyc zwyklej tetry :) Albo kupic wklady jednorazowe nad czym tez sie zastanowie to nie wychodzi to jakos drogo.
Najpierw sprobuje z tetra.
Sprzedawca poinformowal mnie ze zarowno pieluszki futerkowe jak i gladkie maja podobna przewiewnosc. Futerkowe moga byc troszke cieplejsze, ale przewiewnosc maja dobra. Mnie zalezy glow ie na tym aby pieluszki byly mięciutkie, bo Kuba ma obdrapane plecki, brzuszek, bioderka, wiec chce zeby mial cos delikatnego w tych miejscach. A te futerkowe sa wlasnie bardziej miekkie i mile w dotyku niz gladkie - jak twierdzi sprzedawca ;)
Jesli uznam ze futerkowa jest za ciepla na lato to nasptepne kupie jzu gladkie ;)
o ile w ogole wielorazowki mi podejda bo Kuba sika jak smokl :( Nie wiem czy wyrobie z praniem.... Albo poszukam tych jednorazowych wkladow :)



marttika maggipka
mozna sobie wpsiac w Allegro "pieluszki wielorazowe" i tam wyjdzie wiele roznych aukcji takze sie cos fajnego wybierze :) Ten link co podalam to sa jedne z tanszych ;)
 
Do góry