reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

angie jesli moge cos doradz to u nas jest taka fajna odmiana dyni tutaj to pewnie i u was tez jest tzw. squash jest slodki i duzo smaczniejszy niz ta normalna dynia przynajmniej moj bardzo chetnie je dania z nim ;-) super ze juz sie pogodziliscie my jak mamy jakas wymiane zdan to tez szybko sie godzimy jakos nie potrafilabym z nim nie gadac przez dluzszy czas :tak:
 
reklama
Ssabrinaa tak kupuje ta sama dynie co ty: batternut squash, zreszta taka normalna dynia to tutaj jest chyba tylko w okolicach Halloween:tak:
 
Angun dalas rade spac y tzmi spieczonymi plecami? bo ja jak ostatnio się opaliłam to nie mogłam spać tylko mi cholera tak plery wtedy spaliło ze szok
Majuska, Maggipka najlepszego dla waszych dziewczynek :*
angie80 doskonale Cie rozumiem bo teraz nieraz jak się pokłóce z mężem to pozniej jestem wkurzona że tracimy czas na jakieś głupie fochy zamiast jakos go fajnie spożytkować :-)
ankusch ale z Ciebie ranny ptaszek ja to lubię sobie pospć przynajmniej tak do 8 :), milego dnia na wsi
Niuniunia dobrze Ci koleżanki podpowiadają żeby sie przejmować, wiesz niekiedy klienci wymagają cudów:baffled:
Katerinka ale mieliscie przygode:-) ale to zawsze tak jest jak się nie ma zapasu to się zawsze coś wydarzy
Matko kobity jak padam na pysk, ta pogoda mnie wykonczy juz nie mowię o naszych dzieciątkach jak one muszą sie meczyc, zeby chociaz troche chłodniej było... ja się wlasnie w pracy morduje bez klimy jedynie przy wiatraku:baffled: masakra!!!
 
My jesli wyjedziemy to w nastepnym tygodniu ;) W tym tygodniu mąż zajmuje sie mama bo prawdopodobnie bedzie miala zabieg.
Zobaczymy jak bedzie ale mam nadzieje ze wyjedziemy z miasta choc na kilka dni.







nimfi - ty chciałaś kupić pieluchy wielorazowe - kupiłaś? jakie?

U !!



aaa mialam wam pisac ;)
Kuplam póki co majteczki wielorazowe CANPOL z sucha pieluchą.... Dziadostwo straszne :( Sa strasznie szerokie i leca z pupy a regulacji nie maja. a ta siateczka co miala byc "sucha pielucha" i tak jest mokra po zsikaniu a wiec nie odwazylabym sie ponownie zalozyc jej dziecku bez wyprania. A wiec takie cos to moze posluzyc jak zwykla tetra :(

Pieluszki pieluchy WIELORAZOWE 39 wzorów +gratis! (2421936179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


teraz na takie coś czekam... Wzielam chyba z powloką futerkowa na zewnatrz. Zamówilam jedna na próbe. Zobaczymy jak sie to sprawdzi ;)
 
hej, a u nas pada, w dzień jest upał bądź duszno a wieczorem codziennie mega burze i ulewa tak juz od zeszłego tygodnia.
katerinka ale przygoda, zawszę jak nie urok to sraczka, człowiek raz czegoś nie weźmie i na złość potrzebne
angie po burzy zawszę wychodzi słońce
niuniunia nie ma co się przejmować, a 30 minut to o wiele za mało na boba.ja na zwykłe obcinanie żadne wymyślne idę to czasami mi schodzi do 1,5 godziny, wiadomo mycie itp.tyle że tam gdzie ja chodze oni stawiają na jakoś i zadowolenie że aż człowiekowi się chce naprawdę wracać.

Zośka buczy że chce spać, musi jeszcze się na czworaka chwilę pomęczyć, potem szybka kąpiel i spać.a ja cały dzień zabiegana i nie miałam nawet czasu sobie na spokojnie kawki wypić
 
nimfii bardzo mi się spodobały te pieluszki :) Tam do środka to zamiast tego wkładu to można zwykłą tetrę włożyć? Ja zielona w tych kwestiach jestem kompletnie:-p A myślisz, że te co Ty wzięłaś to nie będą zbyt mocno grzać? Napisz jak już przyjdą jak je oceniasz, bo baaardzo mnie kuszą :tak:
 
i tak niby Zośka zmęczona była (od 14 nie spała) a jeszcze za nim padła musiała wariować w łóżeczku,skubana wyczaiła że można wstawać na proste nogi i heja(pewnie by robiła to wcześniej ale ona nie jest w dzień kładziona do łóżeczka, śpi na łózku naszym bądź jak teraz gorąco to jej na ziemi ścielilam bo chłodniej).tak to się tylko wspina o łóżka, zagłówki itp.aaa i od wczoraj przyuważyłam że jak się budzi to odrazu hop siada bądź do raczkowanie się zabiera.żmijka mała ruchliwa się zrobiła że hohohoho a ja muszę mieć oczy do okoła głowy:crazy:
 
Hello hello
Nie muszę chyba pisać jakie upały u mnie dzisiaj były :-)

Ale w związku z tym, zastanawiam się, jak wy nawadniacie swoje maluchy? Bo moja Mała chyba za mało pije, właściwie tylko cyca co jakieś 3h. Czasem 1x wodę, ale to muszę wlewać w nią, bo z niczego nie chce pić. Ani butla, ani niekapek. No czasem coś wypije z normalnego kubka, a raczej ja w nią wlewam.
Od 2-3dni robi takie gęste kupki, kuleczki jak plastelina. I zastanawiam się, czy to może właśnie z powodu zbyt małej ilości wypijanych płynów?? Co wy na to?

annaJ - no tak to jest ze znajomymi, wielokrotnie słyszałam o tym jak to się kontakty luzują po urodzeniu dziecka, i życie pokazało, że faktycznie tak jest. W moim przypadku nawet nie dlatego, że ja nigdzie nie chodzę, ludzie jakoś przestali dzwonić, albo trudno się umówić.

nimfi - dzięki za info, ja właśnie poszukiwania na necie robię i coś na pewno wybiorę. Jak kupię, to się pochwalę.

angie - mądra jesteś, że się nie gniewasz długo, jestem tego samego zdania, że szkoda na to życia...ale czasem się gniewam :-)
 
Dzień dobry kochane:)
martttika - mam tę pieluszkę i mam do niej 2 wkłady jak są przesiusiane, to wkładam tetrę
Aneczka - Wasza Zosia rzeczywiście ruchliwa i dobrze - niech mama wie, że dziecko jest ;)
nimfii - trzymam kciuki, żeby wyjazd wypalił, dzieciaczkom i Wam też bdb to zrobi :):tak: PS ja mam otulacz właśnie taki misiowy w motyw tygrysi , heh ;) Pieluszka u nas się super sprawdza:tak:myślę, że będziesz zadowolona, muszę zamówić 2 kolejne, bo mam tylko jedną - a to mało
maggipka - u nas duużo piciu schodzi, cycuś teraz też często w ciągu dnia z 6 razy - tak było np wczoraj, a tak to woda, herbatka i czasem soczek bobofrut rozcieńczony wodą, choć w upały najlepsza sama woda i herbatki, koopki takie to raczej dlatego, że mała już inne rzeczy je nie samo tylko mleczko, przyuważ jeśli myślisz, że za mało pije malutka ile sika:tak:
Kochane Polcia kaszle i ma katarek, byłam z nią na dyżurze (przerażona, bo prócz temp kiedy wyszły na 5ty dzień 4 górne zębole) ani razu nie była przeziębiona , nie miała kataru , o kaszlu nie wspomnę), temp w ogóle nie miała 36,6. Pan doktor osłuchał ją, zajrzał do pyszczka - jest lekko przeziębiona, gardło blade, czyste. Dostała wapno do picia, kropelki Zyrtec, syropek Prawoślazowy i witaminkę C. W nocy spała niespokojnie, bo męczył ją katarek i kaszel, wczoraj był taki suchy krtaniowy - dziś już mokry - więc chyba lepiej, bo powinien się odrywać - musiała ją załatwić klima w aucie, bo jechałam na krótki odcinek do dziadzia i ona była zgrzana , zaraz chłodniej , zaraz znowu wysiadłyśmy na patelnię, bu :(
 
reklama
angie ziemniak,marchew,pietrucha,królik,brokuł i masełko,woda,wczoraj też sporo zjadła ze smakiem chyba brokuł jej posmakował dziś coś innego zrobię :-)
gola współczuję przeziębienia u Polci dodatkowo ją oklepuj i dużo na brzuszku kładź..my raz przerabiałyśmy porządne katarzysko wstrętne.
maggipka moja mała też mało pije ale jej non stop daję z kubka lovi trekkingowy z niego w miare szybko woda wypływa nie musi się wysilać mocno
Wczoraj tak się pluskaliśmy :))
 

Załączniki

  • DSCN5864.jpg
    DSCN5864.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCN5883.jpg
    DSCN5883.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCN5861.jpg
    DSCN5861.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 31
Do góry