reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

gola - tak, sprzedaliśmy siedzisko spacerowe i gondolę, własnie ja na mutsy już bym się nie zdecydowała, generalnie nie byłam jakoś super zachwycona, chociaż spacerówki nawet nie użyłam ani razu, ale ze stelaża średnio. No i te gabaryty, teraz wózek spokojnie zmieści się do różnego rodzaju bagażników, a mutsiak był spory, no i przynajmniej mój mimo pompowanych kół prowadził się masakrycznie (3rider), może przez te trzy kółka, chyba jakaś pomroczność mnie dopadła że zdecydowałam się na trójkołowca,

Wiesz tego, który mam nie prowadzi się jakoś super lekko, może dlatego, ze przed nim miałam jeszcze jedo bartatinę na paskach, która prowadziło się dosłownie jednym palcem nawet pod górkę, ale jak dla mnie też była za duża.

W każdym razie przez to wszystko wiem niemal wszystko w wózkach (oczywiście w półce mnie ineteresującej).
 
Ostatnia edycja:
reklama
syl jeśli chodzi o wózek to jestem ze swojego bogaboo cameleona bardzo zadowolona, jest leciutki prowadzi się bardzo fajnie, jest bardzo zwrotny :tak:a do tego mam dwie wersje kolorystyczne: czarno-czerwony i czarno-pomarańczowy ;-)
wózka jako jedynej rzeczy nie sprzedam i będę trzymała dla następnej dzidzi w przyszłości ;-)
 
Ania 14,5 kg? WOW może on taki długi i nie widać waży jeszcze raz tyle co mój...:szok:
no tak ale on też jest 2x starszy od Alana ;-)
syl jeśli chodzi o wózek to jestem ze swojego bogaboo cameleona bardzo zadowolona, jest leciutki prowadzi się bardzo fajnie, jest bardzo zwrotny :tak:a do tego mam dwie wersje kolorystyczne: czarno-czerwony i czarno-pomarańczowy ;-)
wózka jako jedynej rzeczy nie sprzedam i będę trzymała dla następnej dzidzi w przyszłości ;-)
moja znajoma miała ten wózek ale w zimie się go ciężko prowadziło przez te małe kółeczka (tylko ona miała zwykłe piankowe a podobno jest wersja zimowa) , ja tam na mojego quiniaka nie narzekam ,chociaż w PL teraz kupiłam fajny wózek i taniutki :tak:
mikado pochwal się fotelikiem jak już kupisz , my się chyba zdecydujemy na besafe izi combi x3 ,on jest do 18kg ale można go zamontować tyłem i przodem do kierunku jazdy a chce żeby Lena jeździła jak najdłużej tyłem
 
aniasm fakt te piankowe kółeczka są małe, ale to jest raczej wózek do miasta, a u mnie w zimę chodniki były odśnieżone więc nie miałam większych problemów :-)
 
Co do słoiczków z Babydreama, to wydaje mi się, że oni je zagęszczają jakimś kleikiem, jadłam któryś z owoców, jak byłam w szpitalu z Małym (odżywiałam się tymi słoikami :-)) i wydawało mi się to jakoś dziwnie mączyste, ale może akurat trafiłam na jakiś dziwny egzemplarz.
Syl Artur też dziś od popołudna marudny, gryzący i pokrzykujący, chyba ta druga dolna jedynka wyrzyna się bardziej boleśnie, żal mi go.. Po uśpieniu budził się jeszcze 2 razy, na szczęście nie z płaczem.
Gola może sukcesywnie próbuj?? Artur pije ładnie z butli od początku także trudno mi coś doradzić. Ja nawet w niektórych mam jeszcze smoki 0+ i i tak ładnie ciągnie.
Margo fajnie, że twoje wątpliwości co do niani się rozwiały. Ja już tez w tym temacie jestem na półmetku.
 
hej kochane widze że temat wózkowy- ja mam bebe comfort elea i jestem zadowolona tzn gondolka super odrobiona mała spała prawie 2 mc jeszcze się mieści a o to bałam się najbardziej ,w niej stelaż łatwo się sklada i rozkłada - spacerówke mamy w użyciu ze 2 tyg i też oki tylko trochę taka ''goła się wydaję ale to może kwestia przyzwyczajenie tzn jak porównuje do spacerówki britax b-aigle np .ta ma większy daszek te boczki zabudowane tylk mają 2 kolory czarny i czerwony więc lipa. do tego miałam fotelik też oki i nie jest oklepany bo mam wrażenie że u mnie wszyscy tylko mają maxi cosi tylko jest dość zabudowany i moja córka nie zawsze ma cierpliwość w nim siedzieć
co do słoiczków BABYDREAM
fajnie bo mają certyfikat eko ale też mi się wydaję że czymś zagęszczają i że są bardziej kaloryczne i dają sól :( bo spr skład a hipp chyba nie
używacie już mleka następnego nr 2? ja mam hipp i wydaje mi się że ten proszek jakiś inny jakby właśnie z kleikiem czy coś bo jest inny mniej miałki i mniej słodki a Wy jakie macie odczucia co do mm ?
buzialki pozdrawiam
 
Ja podaję Gerber 2, jest bardziej kleiste, ale mniej wyczuwa się żelazo i jest słodsze. Mały ma po nim twardsze kupki, ale to się ureguluje.
Ja słoiczów Babydream nie podawałam jeszcze, jakoś wolę Gerber, Hipp, Bobovita.
My się jeszcze do spacerówki nie przenieśliśmy, raz próbowałam, ale małego nieźle w niej trzęsie i lata na wszystkie boki :-/, może za 1-2 tyg. spróbujemy.
U nas nocka lepsza, mały jadł o 22, 3 i po 6, teraz śpi ( wstał ok. 5;50), jak się zbudzi to dostanie mleczka, a po godzinie obiadek :) pogoda przegrana, chmurno i mokro :( Chyba ze spaceru nici.
 
dziewczyny sorry że tylko o sobie ale mama załamkę. Maja wczoraj wieczorem wymiotowała, w nocy dostała gorączki. Dalam jej nad ranem czopek ale jej nie pomógł. Zrobiła po nim kupę. Przed chwilą dąlam jej ibum i leży z atusiem a ja jem śniadanie. Nie wiem co się stało. Mam kilka opcji: 1. słoiczek z rossmana który dwa dni stal w lodowce (czyli tak jak można go trzymać), jedzona przeze mnie kiełbasa z grilla przedwczoraj lub zbyt dużą dawka leku na raz (debridat, po tym 1/4 pokruszonego furaginu zmieszanego z woda i VIT C i na koniec VIT D). Myślicie że któraś z tych rzeczy mogla jej zaszkodzić?? nie wiem czy mam szukać jakiegoś lekarza czy poczekać??
 
reklama
Do góry