reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

onanana jak wysoka jest gorączka? moja Zuzia miała tydzień temu trzydniówkę. Wydaje mi się ze sgerber ie zaszkodził bo może strać dwa dni w lodówce, kiełbasa hmm raczej też nie bo po tym pewnie bardzie by brzuszek bolał a nie gorączka chyba że za dużo leków na raz kurcze nie wiem. Jak moja gorączkowała to na drugi dzień pojechała na IP a na trzeci dzień ja wysypało ja to przy trzydniówce.
 
reklama
onanana - ja bym jeszcze poczekała. Nie dziw się, ze po czopku się wykupkała, bo one tak działają. Ibum powinien pomóc na gorączkę. Co do witaminek, nie wiem jak inne mamy, ale ja nie daję wszystkiego na raz.

Zośka dostaje każdą rzecz osobno, przed kolejnymi karmieniami. I tak teraz: przed obiadem: DHA w twist off (co 2 dzień), przed III posiłkiem wit. D, też twist off, podczas deserku: 3 krople cebionmulti.

Ja też przed wczoraj zjadłam kiełbachę z grilla i Zośka mi też wczoraj wymiotowała:cool: Chyba z Mają sie umawiają... Zosia wymiotowała po kolacji, tuż przed snem. Spała jednak dobrze i dzis już rewelacji żadnych nie było.


Onanana - mierz małej gorączkę i dopajaj wodą. 3mam kciuki.
 
kochane temperatura ok 38.
Anek ja też będę dawać osobno, już wiem że nie ma sensu wciskać na raz. Maja wczoraj wymiotowała 3 razy. Pierwszy raz ok 20:30, drugi ok 22, trzeci ok 24. I to nie było jakieś mocniejsze ulewanie czy coś tylko leciało z niej jak nie wiem. A w nocy miałaczala ale to chyba z powodu gorączki...

Wodę jej oczywiście dawałam w nocy i popiła trochę cyca. Teraz z apetytem pije kaszkę z butli. Wczoraj było dosłownie słychać jak jej się przewracało w brzuszku...
Dziękuje Wam bardzo za odzew...
 
onanana nie podejrzewałabym kompletnie kiełbasy , którą zjadłaś, nasze bobasy już mają dojrzałe brzuszki, nie reaguja chyba już z taką wrażliwością jak noworodki, chyba, że na typowe alergeny jak kakao, orzeszki, cytrusy, n akiełbasę raczej nie ma szans, ja też jadłam i nic młodej nie było, skoro bywaliście poza domem malutka po prostu mogła złapać jakiegoś wirusa, u mnie nie tak dawno cała rodzina po kolei miała jakiś "syf" żołądkowy, a teraz najstarszy przeziębiony i charczy, pomimo, że upały przecież były, obstawiam wirusa, pilnuj picia ( tez często cycuś z przeciwciałami ) i zbijaj goraczkę, lekarz i tak nie da nic więcej na razie....no i leki faktycznie dawaj w odstępach, żeby nie obciążać brzuszka jakoś dodatkowo, powinno byc dobrze;-)
 
to może być trzydniówka, albo lekkie zatrucie. Póki je, i nie ma znowu wymiotów, a gorączka nie przekracza 38.5 st to staraj się napajać i obserwować, i nie stresować, choć wiem, że coś takiego potrafi napędzić rodzicowi stracha... 3mam kciuki za Majeczkę, co by szybko wydobrzała ;)
 
Dzięki kochane. Maja teraz sobie odpoczywa po jedzeniu. kaszkę zjadła prawie całą z 150 ml wody więc nie jest źle. nie wiem czy podawać jej dziś inne rzeczy też (zupka, deserek) czy dać odpocząć brzuszkowi?? Może wieczorem jeszcze jedna kaszka?? A co z wychodzeniem na dwór?? u nas teraz 18,5 stopnia i bardzo słonecznie.
 
onanana kurczę a to nieźle...może po tych lekach że aż tyle na raz :baffled:
Po kiełbasie raczej nie ja jadłam 3 dni po kolei kiełbachę i mięso z grila i to tak porządnie podpieczone i młodej nic nie było..;-)

Ale ci fajnie że Maja je kaszkę moja nie bardzo chce wypluwa czy to mleczno-ryżowa czy ryżowa ale obiadki wpyla.A jeszcze jak ty piszesz ze z butli to już całkiem moja od razu odruch wymiotny na gumę ma :-DAle super pije z niekapka gdzie moich koleżanek synek jeden roczny drugi 2 letni za chinę nie umieją pić ;-)
 
onanana biedna Majunia mam nadzieje ze szybko jej to przejdzie i znowu bedzie zdrowiutka,mysle podobnie do Majuska ze mozliwe to jakis wirus zoladkowy albo od lekow tez moze byc ale na spacerek to bym wyszla krotki i omijalabym skupiska ludzi co by jeszcze czegos innego nie zlapala.Zdrowka zycze.

A u nas nocka ok ale za to Sami jakis taki od rana marudny jest sam nawet zasnac nie umial musialam go ululac w lozeczku :sorry:Teraz spi a Ja jem sniadanko i popijam kawe:tak: mnie cos glowa boli iw krzyzu boli:confused2:
 
reklama
Dziewczyny weście mi powiedzcie czy wypada iść na pogrzeb z takim dzieckiem jak nasze???

Taki nasz znajomy dziś ma pogrzeb i tak zastanawiamy się a nie mamy z kim zostawić małej ..chłopak 38l powiesił się miał depresję i to było mocniejsze od niego ehh zostawił żonę i synka 6 letniego szok
 
Do góry