reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Angie Kingusia super przybiera;) Oby tak dalej;)

Sabrina kuruj się kochana;)

Przełamałam się i zrobiłam sobie obiad, a mała śpi w łóżeczku. W sumie ja mam małe mieszkanie więc wszędzie blisko mam to wszystko słyszę. Jej się nie odbiło po jedzonku ale zawsze kładę dziecko na boczek jak śpi bo zawsze bezpieczniej.
ojjj...coś mnie boli brzuch jak na okres o nie....!!!;((( Oby jeszcze nie!

Zazdroszczę Wam, że chodzicie z maluchami na spacery. Ja nie mam czym i jak bo u mnie na ulicy robią kanalizację i są rozkopane ulice i mega błoto. Dodatkowo teraz jest ślisko więc bym pięknie wyglądała...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kochane..

Pierwszy raz od porodu zostalam sama. W sensie bez mamy ,ani bez siostry. Dzienw uczucie. Cudowne to bylo ,ze najpierw mama a potem siostra mi pomagaly. A teraz koniec. Ale dam rade. Jestem im mega wdzieczna ,ze pomogly mi w najtrudniejszych pierwszych miesiacach.
Teraz Olinek i ja musimy sobie wypracowac rytm dnia. W nocy mial diabla w oczach i tak jak zazwyczaj od 12 spi do 6-7 to dzis nie spal do 2 a potem pobudka o 5 i o 7 i o 9. Teraz anileczek spi juz 2 godziny na balkonie. A ja dobra zona posprzatalam caly dom.

Dziecko mojenie mowi jeszcze zadnych wyrazow poza wyraznym NIE ( jak andzeliki). Nie nadziera sie strasznie .choc w okolicach 20 zdarza mu sie to dosc regularnie. Placze lazami jak sie naprawde wkurzy.

Niuniunia -zostawiam Olusia samego, ale czesto do niego zagladam. Np. teraz juz jest sam 2 godz. W nocy w lozeczku mam monitor oddechu wiec sie nie denerwuje ,ale niestety w dzie lozeczko to wrog. W dzien spi w wozku ,ale wmowilam sobie ,ze nic mu sie nie stanie i tak bedzie.

Angie -nie mow tak ,ze nigdy nie bedziesz babcia. Raczej nie od Kingusi ,ale mozliwe ,ze bedziesz miala za jakis czas drugie dziecko. Bedzie ono zupelnie zdrowe. Gratuluje jak Kingusia ladnie przybiera.

Sabrinaa- bierz Gripex jak masz i jutro bedziesz zdrowa. siedz w domku z herbatka i baw sie z Samim:)

Gola -nie stresuj sietak tym jedzeniam :polunia je jak jest glodna. To juz nie sa mini noworodki co musza jesc co rowne 3 godziny. Malutka wie najlepiej kiedy chce jesc.
 
witam!!!

Ktoś pytał czy dzieci łzami płaczą... u mojego tylko raz łzy widziałam....tak to nie płacze:-), tylko się drze i krzyczy:szok:...

Ja to już mówię mojemu mężowi że współczuje mojej synowej....a mój mąż na to: "Ja też!! Nie będą nawet do nas przychodzić przez Ciebie" a ja na to " No a co zrobić jak żadna dziewczyna nie bedzie taka cudowna jak mamusia":-D:-D:-D.

Ja samego w pokoju zostawiam Tymka, mam monitor oddechu(ale od około miesiąca już nie włączam-jakoś tak), nianię też mam ale używam sporadycznie, mieszkanie mam raczej takie że "niesie " się po nim jak coś by się działo.

a teraz leży obok na macie i gada(pewnie zaraz się znudzi) a mamusia kawkę pije...

Zakupiłam chustę natibaby-będę miała dopiero w lutym...ale już nie mogę się doczekać.
 
A propos mat, chcę jakąś kupić w najbliższym czasie i tyle tego, że się gubię. Jakie maty dziewczyny kupiłyście swoim maluchom? Jestęscie zadowolone z zakupu?
 
Witam mamusie:tak:

zaliczyłam zakupy wyjechałam z domciu o 8.00 wróciłam o 12stej mała została w domciu z swoim tatusiem :tak: odwiedziłam też cucholand przed ciążą co tydzień tam byłam a od porodu dopiero raz kupiłam 5rzeczy za 10zł:szok: kupiłam sobie coś dla siebie w końcu bo odkąd zaszłam w ciąże to wszystko dla małej się kupowało kupiłam nową bluzeczkę za nie całe 15zł w Pepcko:rofl2::-D
spacerek też zaliczony cieplutko fajnie szkoda by było nie iść z małą ale strasznie ślisko parę razy orła bym wywinęłam :angry:no i w końcu spotkałem na spacerku 2 mamusie z wózeczkami:szok:


oj straszna ta historia z porwaniem tej dziewczynki strasznie współczuję rodzicom przez co ta rodzina musi teraz przechodzić szok, :-(

ja też często małą zostawiam samą w pokoju jak śpi nie mam wyjścia mam dom 2 poziomowy, muszę zejść do pieca, do pralni pranie puścić drzwi otworzyć listonoszowi, itd...

Angie ładnie Kingunia przybiera:tak:
Sabrinaa- zdrówka życzę ;-)kuruj się kochana:tak:

Miłego popołudnia życzę
:-)

już prawie 17sta a za oknem jeszcze jasno, fajne dnia przybywa:tak:

Angun też jeszcze nie mam maty tez planuje zakupić więc piszcie dziewczyny jaki polecacie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ssabrinaa wracaj nam do zdrówka szybciutko!!! A jak nie przejdzie to obowiązkowo do lekarza!!

mirelka u mnie na osiedlu często mijam mamy z wózkami, a i moja kumpela z Oskarkiem też ciągle wychodzi :tak:

winki dacie radę ;) Choć domyślam się jak Ci psikro :(
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, u nas standard, trochę płaczu (brzuszek) dużo noszenia na rękach (spokój) i spacer (piękna pogoda). Wczoraj pochwaliłam się teściowej że mały w nocy budzi się co 3-4 godziny i dziś na złość budził się co dwie:) Już nigdy go nie pochwalę:D teraz leży na kocyku i budzi się powolutku, a ja spijam szybką kawkę. Póki co usmiechnięty od ucha do ucha.

Ja w ciągu dnia małego nie zostawiam samego w pokoju bo to akurat u mnie byłoby jeszcze bardziej upierdliwe: raz - bo mam dwa koty, których musze pilnować i nie zostawię ich sam na sam z maluszkiem, dwa - koty gdy tylko widzą zamknięte drzwi ( a żeby było coś słychać musza być przymknięte) zaraz próbują się dostać do sypialni. więc już wolę by mały leżał w salonie.
 
Ssabrinaa duzo zdrowka zyczę!
Angie ślicznie Kingusia przybiera na wadze,super!
Gola tak jak pisza dziewczyny spokojnie Polunia nie da sobie krzywdy zrobic - je jak jest głodna,gdyby była głodna czesciej to napewno dałaby Ci znac:-)
Odnosnie mat to ja tez sie przymyerzam do zakupu ale raczej kupie jakas za 100zł nie wiecej bo szkoda kasy a tak to nie wiem czy moja Zuzia bedzie sie bardzo ta mata interesowac,w razie czego zabawki i tak do niej dokupie.
Odnosnie płaczu to moja mała tez lzami nie płacze ona raczej krzyczy:angry:
 
reklama
dziewczyny mam do Was prośbę
staram się u mnie w szkole(na studiach) o zapomogę z racji urodzenia dziecka i potrzebne mi są mi do tego kopie paragonów za rzeczy zakupione dla dziecka, najlepiej takie droższe typu łóżeczko fotelik laktator podgrzewacz itp.... niestety ja mam paragon tylko od wózka a resztę mam albo z odzysku albo z komisu a tam paragonów nie ma ...
i stąd moja prośba do Was,jeśli macie jakieś paragony i macie możliwość je skserować i wysłać mi potem na maila to byłabym bardzo wdzięczna :-)
 
Do góry