reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
dziewczyny mam do Was prośbę
staram się u mnie w szkole(na studiach) o zapomogę z racji urodzenia dziecka i potrzebne mi są mi do tego kopie paragonów za rzeczy zakupione dla dziecka, najlepiej takie droższe typu łóżeczko fotelik laktator podgrzewacz itp.... niestety ja mam paragon tylko od wózka a resztę mam albo z odzysku albo z komisu a tam paragonów nie ma ...
i stąd moja prośba do Was,jeśli macie jakieś paragony i macie możliwość je skserować i wysłać mi potem na maila to byłabym bardzo wdzięczna :-)
do kiedy musisz miec te paragony ?
jak chcesz to na priv podeślij adres to powysyłam mam za krzesełko aktualny na 200zł zobaczę czy za wózek mam może będe miała droższy to weźmiesz mój :) musze poszperać bo część mąż brał na fakturkę .....szkoda że wcześniej nie pisałaś to bym więcej uzbierała :)
 
Gola jak tez jestem zdania jak dziewczyny ze Pola krzywdy sobie zrobic nie da i jak bedzie glodna to na pewno da Ci o tym znac:tak:

Mikado, Winki, nie wiem czy bede miala odwage na drugie dziecko, duzo przeszlismy i jeszcze wiecej przed nami, a im jestem starsza tym ryzyko ze drugie dziecko bedzie tez chore coraz wieksze, a tego bym chyba juz nie przezyla. Zawsze chcialam miec jedno dziecko, a teraz mam sie starac o drugie zeby kiedys sie moglo zajac Kinga lub nami??? Troche to egoistyczne. Wogole to bardzo ciezki temat i nie wiem jak to sie kiedys potoczy.

Ssabrinaa zdrowka zycze, nie daj sie chorobie a jak trzeba to do lekarza. Sami nie bedzie traktowal cie ulgowo wiec musisz miec sily dla niego ;-)

Angun, Kinga zawsze budzil sie co 3h max na karmienie dlatego ostatnia nocka byla niezlym luksusem, zobaczymy co nas czeka dzisiaj.

Co do zostawiania Kingi samej to rzadko kiedy zdarza mi sie ja zostawic w lozeczku a samej byc gdzie indziej, w ciagu dnia Kinga zazwyczaj jest w koszu Mojzesza w salonie wiec mam na nia oko, kuchnia jest polaczona z salonem wiec rzadko sie zdarza zebym byla gdzies dalej.

Co do maty to Kinga dostala od Dzieciatka mate z fisher price i bardzo ja lubi:-)
Fisher Price Luv U Zoo Musical Mobile Gym – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
 
kati82 dzięki wielkie :-) zaraz wyśle adres
mam pół roku na złożenie tego pisma,ale fajnie byłoby złożyć je wcześniej.
niestety nie wiedziałam wcześniej o tej zapomodze :-(
 
anek super że Wasza kruszynka tak ładnie przybiera byle tak dalej

bardzo smutna ta historia z tą porwaną dziewczynką nawet już myśleć nie mogę bo już trzy razy się poryczałam Boże pomóż tym rodzicom by odnalazła się ich kruszynka...ona nie jest niczemu winna :no:
a tych sprawców porwania to do końca życia na więzienie bym skazała !!!!!!!!!! strasznie współczuje matce :-(
co do mat ja dostalam tiny love małej się podoba fajne zabaweczki lustereczko itp..i generalnie nie mam się czego doczepić ale materiał z którego jest wykonana mógłby być bardziej naturalny np taki z jakich robią leżaczki firmy brigith star nie wiem jakie oni maty mają może bardziej naturalne .. no i jest w tą matę wbudowane urządzenie które jak nadusi dziecko rączką to gra ale pytanie jak będzie leżała czy to nie będzie ją uwierało- jest w razie potrzeby możliwość wyjęcia tego, nie mam porównania z innymi matami znam tyko tę ale zobacz może tej firmy brigith st.
sabrina dużo zdrowia dla Ciebie
aguś moja jeszcze często ma też zaciśnięte piąstki
buziaki da WAs
 
hej mamuśki:-)
Straszna ta historia z małą Madzią:-( Mam nadzieję że się szybko odnajdzie cała i zdrowa:-(

Kachutka
super że znów do nas zaglądasz. Myślałam o Was ostatnio i się zastanawiałam kiedy się tu pojawisz:-)
ssabrina kochana kuruj się. Mnie też męczyło kilka dni ale juz jest o niebo lepiej:tak:
Mycha pooglądam, jak coś znajdę to się odezwę:tak:
Angie ale super Kingusia przybrała!!!! Kochana teraz na pewno nie jesteście gotowi na następne dziecko. Może kiedyś zmienicie zdanie i doczekasz synowej i będziesz się miala nad kim pastwić:-)
Niuniunia Maja praktycznie większość dnia spędza sama w swoim pokoju. Jak śpi nie będę z nią siedzieć przecież!! Ona bardzo lubi swoje łóżeczko no i dość sporo jeszcze śpi. Kurcze szkoda strasznie że nie wychodzisz z Wikusią, tym bardziej jak mówisz że tak ciepło macie w domu!! Ta Twoja bidulka nic się nie zahartuje!! Może chociaż chusta tak jak Pepsi pisała??

My byłyśmy dziś w pizzerii i Maja całe posiedzenie przespała;-) Potem jeszcze godzinka spacerku i w sumie spała prawie 5 godzin:-):-)
 
Mycha podaj maila na priv też mam gdzieś jakieś paragony to poszukam tylko powiedz do kiedy to potrzebne

Moja mała jakaś dziwna dziś jest, tylko spała by mi na rękach ale dziś od rana jak spała to tylko w łóżeczku więc było ok;) Boję się że nie będzie mi chciała spać w nocy ale spróbuję ją wymęczyć jak się obudzi (w tym kąpiel, a po niej wielki krzyk od kąd ją wyjmę z wody).

Tak, ja nie wychodziłam teraz z małą przez 10dni na dwór bo ona podziębiona była no a teraz ma być na dworze powyżej -5 stopni czyli siedzimy w domu ale będę ją tzw werandować
 
Hej dziewczyny, ja ostatnio w ogóle na nic nie mam czasu. Ale Filipek rośnie, zmienia się i jest fajnie. W naszym związku z A. też jest już lepiej, czasem się sprzeczamy, ale ogólnie jest całkiem fajnie.
jak dam radę to będę częściej zaglądać ale jeszcze mam sesję.
 
reklama
Hej dziewczyny:) ja dalej podrążę temat tej maty, bo też się właśnie za taką rozglądam. Jaką średnice powinna mieć, żeby nie była za mała? i na co jeszcze zwrócić uwagę? właśnie przeglądam allegro i oczopląsu jakiegoś od tych mat można dostać... strasznie duży wybór :)
 
Do góry