reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
hej brzuchole :D poprosilam P. o komputer, bo juz tu nie wytrzymuje :/ zabieram sie za czytanie, taka jestem ciekawa co u was!


edit: 40 stron :szok::szok::szok:

troche zmalał mój zapał :-D ale nie poddam sie, chociaz troche podczytam :-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Aniu :)
Dziewczyny a Rtyska? Może to ona jest złota medalistką?
A co z Daissy? Ma ktoś jakiś kontakt? Pojechała ze skurczami i cisza...
 
Ostatnia edycja:
No tak, faktycznie, jeszcze nie wiemy co z Rtyską. Może to do niej należy złoto :-). A nad Daissy też się zastanawiałam. Pewnie urodziła tylko się poprostu nie odzywa
 
WItam

a ja od wczoraj płaczę ciągle. Gin nie widzi objawów zbliżającego się porodu. Dostałam skierowanie do szpitala do wykorzystania najpóźniej 10tego. Nie chce bez rodzenia do szpitala :(

coś mnie dziś brzuch boli, może młoda się politowała nad sfrustrowaną matką i podejmuje decyzję. Oby...
 
WItam

a ja od wczoraj płaczę ciągle. Gin nie widzi objawów zbliżającego się porodu. Dostałam skierowanie do szpitala do wykorzystania najpóźniej 10tego. Nie chce bez rodzenia do szpitala :(

coś mnie dziś brzuch boli, może młoda się politowała nad sfrustrowaną matką i podejmuje decyzję. Oby...

Głowa do góry,będzie dobrze.Muszę przyznać,że doskonale Cię rozumiem,ja też mam czas na urodzenie do poniedziałku :/ Potem skierowanie i we wtorek do szpitala.Jak tak dalej pójdzie to jednak się tam spotkamy,szkoda ,że pod oxy kroplówkami.
 
No to możemy podać sobie ręce, mam taką samą sytuację... W poniedziałek mam wizytę u gina i zobaczymy jaką podejmie decyzję, od razu do szpitala czy czekamy jeszcze tydzień...
 
Ja czekam do piatku, czyli rowno tydzien, a w piatek dopiero umowia mnie na wywolanie.. wiec jakies 10 dni max..
 
reklama
Hejka!

AMERIE - jesteś mega dzielna! Graty i powodzenia!!! :-)

Holly, boki zrywałam ze śmiechu przy Twoim opisie kupek Leosia! :-D hehehehehe!!!

A co z Anbar? Zawalczy o podium? Bo rozumiem, ze Svenssonka ma złoto, Amerie srebro a brąz? Anbar???? :-)

Ja ostro szykuję przeprowadzkę - już jestem praktycznie spakowana....mam tylko stresa, czy wszystkie rzeczy dla małej wzięłam...ale jeśli nie, to małż dowiezie :-)
Także od jutra nadaję nie z Wawy a z Lublina :-)

trzymajcie się cieplutko!
 
Do góry