reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witaj Nuuśka! Witamy w gronie lisopadówek :) Kiedy masz termin? Możesz napisać na PW do Violet to doda cię do naszej listy, jesli oczywiście chcesz. Bo wiesz moja Mała to ma w kim wybierać, 39 chłopaków a dziewczyn 27, więc zięciów do wyboru hihi
Normalnie nosi mnie ze szczęścia, opiłam się soczkiem, a jutro pieke ciasto. W końcu może zacznie się układać, niech tylko zus odda mi kasę za 2mce i będzie git, jutro tam idę

A poza tym nie mam planów na wieczor, polegnę przed tv bo w końcu poukładałam kanały :D A i dzwonilam już do męża, że koniec z papierami, teraz tylko ja-notariusz, sąd, skarbówka, meldunek, dowód, spółdzielnia, energetyka, ubezp.mieszkania... Same widzicie nie mogę jeszcze rodzić :D:D
 
Witam Was dziewczynki :)
Moze i ja sie dolacze jako przyszla mamusia :)
Wszystkim Wam zycze powodzenia i zdrowka dla juz obecnych i przyszlych Naszych malenstw :):)Jak wiekszosc z Was i ja juz na finiszu, uch z dnia na dzien coraz bardziej to czuje.I mimo, ze to drugi dzidzius porodu boje sie tak samo :|
Witamy, lepiej poźno niż wcale ;-) rozgość się!
 
Trusia gratulacje, doczekałaś się, teraz możesz spokojna być :)
Nuśka witaj!
a u mnie popołudniu coś się zaczęło ruszać jakieś pierwsze przepowiadające skurcze, ale co tam nogi trzeba zacisnąć jeszcze tydzień dam radę hihihi. Ale pewnie to przez to że dziś trochę podźwigałam Małgosie, a ogólnie staram się tego nie robić. Ale mała przylepka nie mogła się dziś odkleić ode mnie :)
Pozdrawiam i spokojnego wieczorku życzę!
 
trusia-gratulacje, ja to przeżywałam 2 lata temu :-) to jeszcze ten papier, to jeszcze jedno zaświadczenie, a to musi ktoś pożerować... ale jak w koncu sie udało to dopiero była radość :-D
 
Cześć Dziewczyny!

Trusia - gratuluje! W końcu możesz odetchnąć :-)

Znowu nie byłam na bieżąco - musiałam nadrabiać kilka dni...weekend upłynął szybko i pod hasłem "goście" :-) więc nie było kiedy do Was zajrzeć :-(

Dzisiaj doświadczyłam pierwszej nieprzespanej nocy...jak się okazało - pewnie przez pełnię....nigdy tak nie reagowałam, jestem z tych, którym problem bezsenności jest totalnie obcy...a raczej był - do wczoraj.
No i dzisiaj jak koń po westernie - totalna słabość w organizmie, mega spadek mocy....dobrze, że mogłam dzisiaj cały dzionek odpoczywać...dzięki czemu mogłam nadrobić lekturkę na BB.

Ale już wiem, jak wiele z Was się czuje po nieprzespanej nocy....masakra jakaś...

Spokojnego wieczoru - mam nadzieję, że ta noc będzie już "normalna" :-)

Trzymajcie się cieplutko!
 
reklama
Nom tym razem bedzie chlopczyk :D Aleksander dla odmiany, zeby Nasz Olcia miala do pary :p hihihi. No u mnie juz tak czekam i czekam, w zeszlym tyogdniu w poniedzialek uslyszalam juz od gina, ze cos sie zaczyna dziac ale hmm....nic sie nie dzieje oprocz tego, ze wszystko boli :)
 
Do góry