reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

reklama
dziewczyny moja mam ciągle się upiera że niemowlaka się nie ubiera w ubranka tylko owija kocykiem lub pieluszką, co mam jej powiedzieć, pomóżcie
 
Ach, dodam jeszcze, że dostaliśmy dziś paczkę z zestawem do pobrania krwi pępowinowej. Leży sobie i czeka na wyjazd do szpitala :-)

Dzisiejszy wieczorek upłynął nam na wieszaniu firanek i przykręcaniu półek w pokoju Leonarda. Baaardzo miłe zajęcie!
 
edytka powiedz jej ze to nie te czasy kiedy zamiast smoczka dawalo sie kawalek szmatki z cukrem :-) pozatym skoror ktos wymyslil te wszystkie bodziaki i tym podobne to mial w tym jakis cel - zeby maluszka po pleckach nie wialo i zeby Tobie bylo prosciej.

dzien dobry! a ja wstalam tak samo jak moj T. nie moge spac bo Mala cos srednio sie rusza :no:
 
Witamz samego rana :-)

Agatakat
mój mały też jakiś niemrawy ostatnio - myślę że trzeba to obserwować :tak:

Pozdrawiam Wszystkie brzuchatki ;-)
 
reklama
roziaaa ano - ale wiesz 3 w tą czy w tą to nie ma znaczenia - maleństwo stwierdzi że potrzebuje większego apartamentu - i zrobi przeprowadzkę ;-)
 
Do góry