reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witaj Mysza my się już znamy a resztę mam nadzieję poznam na razie idę się trochę położyć bo senna się zrobiłam zajrzę do Was później
 
U mnie niby panstwowa służba zdrowia ale kobiety w ciązy są traktowane bardzo dobrze. Ogólnie jest tak ze sa zapisy, ale jezeli sie chce pujsc bez zapisu to mozna stanac w kojece i 10 pierwszych osob sa przyjmowane wiec spoko :) A w ciązy to sa wizyty zapisywane i to w zaleznosci od ciazy co ile :) Wiec ja sie ciesze. Zreszta moja mama chodzila przez cała ciąze z moja mlodsza siostra do tej samej gin co ja i byla zadowolona wiec ja napewno tez bede. I ogolnie to przyjmuja dwie panie i jeden pan, wiec mozna sobie wybrac :)

Monik75 napewno przejdziecie te tygodnie bardzo dobrze :* Moje upławy sa własnie takie biało kremowe :) Wiec jeżeli tak mówisz to już się nie bede martwić. Przestraszyłam sie no bo to pierwsza ciąza i nie wiem czego mam się bac a czego nie.

Modlisia ja też trzymam kciuki :)

Niucha79 witam Cię gorąca :* Mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze i że Twoja dzidzia będzie rozwijać się bardzo dobrze :)
 
Dziewczyny ! całą noc się męczyłam z bólem głowy okropnym. Bałam się braćć coś przeciwbólowego. Wypiłam tylko kawę, którą odstawiłam jakiś miesiąc temu ale niewiele pomogła. Teraz niby ból przeszedł ale przy gwałtowniejszych ruchach daje o sobie znać. Czy jest dla nas jakiś bezpieczny środek przeciwbólowy...?
 
reklama
Miłka79 najlepiej skonsultuj ze swoim lekarzem ... ale jedyne co jest w miare bezpieczne to leki z paracetamolem (Apap, Codipar), ale podobno w pierwszym trymesytrze też niewskazane.

Ja niestety tydzień temu miałam kolosalną migrenę, a było już baaardzo późno i w weekend więc w desperacji wzięłam jeden apap i o dziwo jak do tej pory na migrenę słabo pomagał tak tym razem zadziałał całkiem nieźle (przynajmniej zasnąć mogłam).
 
Do góry