reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja tez jestem listopadowa:)
Termin mam na 5 listopada :)
Chociaz mam nadzieje ze maluszek urodzi sie w pazdzierniku bo i ja jestem z tego miesiaca i tatuś i jeszcze rocznica ślubu, więc wszytskie imprezy za jednym zamachem mogłyby być :D
Elzu gratuluje tak szybkiego rezultatu :)
My sie staralismy 2,5 roku . Kupa badań za nami ale kiedy jakos sama nie wiem "poddalismy się" samo przyszlo i kiedy 1 marca zrobiłam test i wyszły upragnione 2 kreski płakałam ze szczęscia!
A co do objawów to czułam taki inny rodzaj bólu brzucha tydz przed planowaną@ no i piersi! Bardzo bolały.
Do lekarza poleciałam na drugi dzień , pozniej kazał mi przyjsc za 3 tyg kiedy bedzie widac tetno serduszka i mam przyjsc po raz kolejny za tydz czyli na 12 tydz. To moja pierwsza ciąza nie wiem jak często powinno się chodzic.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki z listopada !
 
reklama
Dzień dobry wszystkim Mamusiom :-)

Ja za godzinkę zmykam do mojej nowej lekarki ... jestem ciekawa czy przypadnie mi do gustu, bo jakoś nie chce mi się co chwila zmieniać lekarza w ciąży :-)
ale powiem szczerze, że tak mi się nie chce ubierać i wychodzić jak nigdy :-)
no ale muszę się przyzwyczaić bo jutro już znowu do pracy :-(
 
cześć dziewczynki!!!! :*:*:*

Elzu - u mnie ząbek też już w porządeczku opuchlizna zeszła tylko od czasu do czasu coś zaboli jak przegryzę coś twardego na prawej stronie... Miło, że pytasz :*

U mnie około 2kg na plusie :) Ale to nie jest pewne bo moja waga w domu ma ze 20 lat hehe i nie ufam jej w 100% :D I też na brzuszku zrobiła mi się taka niewielka oponeczka... Jak ją wciagnę to nie ma ale po co się tak męczyć hehe :D Też mi się wydaje, ze to całkiem dobrze bo może faktycznie tych rozstępów będzie mniej (trzeba mieć nadzieję) :) Aha i co jeszcze zaoważyłam, że moja miednica się troszkę rozszerzyła jakby... Jak ubiorę moje jeansy to wszędzie wszystko tak jak było tylko z guziczkiem ciężko :) To raczej normalne siostry mnie uspokajają, ze po porodzie ta miednica powoli wraca do poprzednich kształtów... Przynajmniej u mnie w rodzinie tak jest :)

Nic jak się ubieram i jade załatwiać resztę dokum związanych z naszym domkiem (tyle tego że głowa boli!!!) trzeba działaś na maxa puki dzieciątka jeszcze na swiecie nie ma :)))
 
Dziewczyny ! całą noc się męczyłam z bólem głowy okropnym. Bałam się braćć coś przeciwbólowego. Wypiłam tylko kawę, którą odstawiłam jakiś miesiąc temu ale niewiele pomogła. Teraz niby ból przeszedł ale przy gwałtowniejszych ruchach daje o sobie znać. Czy jest dla nas jakiś bezpieczny środek przeciwbólowy...?


Milka, w ubiegym tygodniu miałam tak samo. Apap niestety nie pomagał wcale. Byłam u gin i powiedzała, żebym kupiła pyralgin - po 1 tabletce ból minąl i mam spokój (oczywiście poza innymi problemami)
 
Milka, w ubiegym tygodniu miałam tak samo. Apap niestety nie pomagał wcale. Byłam u gin i powiedzała, żebym kupiła pyralgin - po 1 tabletce ból minąl i mam spokój (oczywiście poza innymi problemami)

racja :) Apap to chyba paracetamol prawda?.. jest bezpieczny pyralginka tez. ja pije duzo zielonej herbaty i tez mi przechodzi...

Druga ciaza kompletnie sie rozni...wiecie ze gdyby nie to ze nie mam okresu i posiadam bombowe piersiatka to nawet bym nie czula ze w ciazy jestem? Z Noemi bylo inaczej spałam cale 2 miesiace :) a moze to kwestia opieki nad maleństwem pranie sprzatanie i ogolny brak czasu na cokolwiek...
 
no, a poza to i u mnie cera wygląda niekwitnąco ;p wczoraj byłam u kosmetyczki i myslę, że na 2 tyg mam spokój.

A jak badania prenatalne?
Ja mam umówione na 6.5
 
Na szczescie nie wiem co to problem z cera... nie wiem czy mozna robic maseczki w ciazy poprawiajace wyglad tak zwane peeloffy lub nawilzajace? wiecie cos o tym?


lasotka Ja chyba sie nie zdecyduje na badania prenatalne... Z Noemi ich nie zrobilam i wierze, ze teraz bedzie wszystko ok.
 
Witajcie Kobietki !

A ja mam straszne zmartwienie...wczoraj się dowiedziałam że moja chrześnica z którą spędziłam całą sobotę ma ospę...a ja ospy jeszcze nie przechodziłam.
O 13 mam się zdzwonić z lekarzem i będę czekać na dalsze instrukcje. Najgorsze że już się dowiadywałam i na wyniki badań określające przeciwciała czeka się 3 tyg więc i tak już będzie za późno.
Boże jestem cała w nerwach...pół nocy przeryczałam. Mam nadzieje że wszystko skończy się dobrze.

Życzę Wam miłego dnia!
 
reklama
Mysza84 moze to to nie jest zbyt pocieszajace ale mysl ze to tylko 1 przypadek na 100! Mysl pozytywnie !! To jest najwazniejsze, płacz juz nic nie zmieni a bedziesz chodzic roztrzesiona... Odpoczywaj, poczytaj cos. Zjadz cos smacznego :D
Trzymaj sie Mała!! Wszystko bedzie ok trzymam kciuki :*
 
Do góry