reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Zjadłabym takiego kurczaka pieczonego... mniam. A tu kasza i gotowane mięsko... :/ a ja tak uwielbiam grille, smażone i ogólnie wszystko co niezdrowe :)
 
My jesteśmy po wizycie u lekarza. Ogólnie wszystko ok, tylko Mały niby za wolno przybiera na wadze i idziemy jeszcze w poniedziałek to skontrolować. Ja widzę różnicę w jego wyglądzie jak wychodziliśmy ze szpitala, jest cięższy, poza tym Michaś miał dużą wagę urodzeniową więc może aż tyle teraz nie potrzebuje. Albo po wypisie jeszcze tracił na wadze i dopiero potem zaczął przybierać.

Czy podajecie swoim maluszkom witaminę D i K? My mamy kupić ale lekarka nie powiedziała jakiej firmy są najlepsze. Może doświadczone mamusie coś powiedzą??
 
Zjadłabym takiego kurczaka pieczonego... mniam. A tu kasza i gotowane mięsko... :/ a ja tak uwielbiam grille, smażone i ogólnie wszystko co niezdrowe :)

do sezonu grillowego jest jeszcze dużo czasu, na pewno już będziesz jadła wszystko :-)

mnie bardziej przerażają święta. tyle pyszności na stole, a tu tylko barszczyk zostaje i gotowane lub pieczone mięsko.

ale, no właśnie, upieczone mięsko w rękawie możesz sobie zrobić. bez przypraw lub z bardzo małą ich ilością. :-)
 
magda ja chyba zacznę intensywne odciąganie, zamrażanie i w święta będę jadła wszystko ;) nie wiem czy dam radę się powstrzymać. Odkąd małego boli brzuszek to nawet herbaty nie wypiłam ciepłej a co dopiero piec mięsko :(
ale przynajmniej nie mamy już problemów z budzeniem na jedzenie

Ja mam Vita K+D Vitis, nie wiem czy firma ma znaczenie, bo jak ocenić które są najlepsze, mały połyka i tyle :)

Nasz przytył od wyjścia 900, zrobiły mu się takie pucusie na buzi
 
Amerie wiem jak Ci ciężko ale 700 ml to naprawdę bardzo dużo!!!Nie łam się że 2 razy podałaś sztuczne mleko.Ja miałam mleko około miesiąca i to tylko na 2 karmienia dziennie. Tylko tak się zastanawiam Ty wyparzasz butelki za każdym razem?Przed każdym karmieniem? Bo ja szczerze mówiąc mam na to mało czasu i wyparzam raz na dwa dni aż mi głupio. Ale dzieciaki zdrowe nic im nie jest więc to chyba nic złego
A jak chcesz utrzymać laktację to przystawiaj jak najczęściej nawet przez kapturek i dużo przytulaj do piersi. Ja jak przytulałam maluchy nawet podczas karmienia butlą to mleko samo leciało
 
Zuza - przepraszam, że Cię wystraszyłam ... czytałam Twojego posta średnio przytomnie i nie załapałam, że tu już jesteś przyjęta do szpitala i myślałam, że o zwolnienie upomnisz się dopiero po porodzie :-/
w sumie to bardzo fajny system, przynajmniej nie masz już stresa ... a szpital też korzysta :-)

Ja mam zwolnienie do przyszłego wtorku u powinno wystarczyć bo najdalej w środę raczej czeka mnie wywoływanie (przy cukrzycy więcej już nie wynegocjuję ...). U mnie nadal wszystko zamknięte na 4 spusty i skurczy jakichkolwiek brak ...
 
rtyska a może ten brzuszek to od vit. K? herbata nie powinna szkodzić.
ty już będziesz miała spore dziecko, a ja, jak będzie miało 3 tyg. to wszystko. więc u mnie odciąganie na dłuższa metę odpada.
 
reklama
lenna a czym myjesz? Płynem do naczyń, czy jakimś specjalnym?
Ja wyparzałam wszystko za każdym razem, laktator i butelkę i raz na 2 dni gotowałam 5 minut... Nie żeby mi się nudziło, wydawało mi się że tak właśnie trzeba.
Ja karmię piersią ale mój był tak nieprzytomny że possał 15 minut i usypiał - nie miał siły ciągnąć więc odciągałam co zostało i dawałam z butelki. Teraz jak już przybrał odpowiednio dużo to nie będę odciągać
 
Do góry