reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Agatakat ja i tak Cie podziwiam,że sama robisz pierogi. Kiedyś z koleżanką razem 2 razy robiłyśmy,ale pół dnia spędzone w kuchni,syf wokoło straszny,do tego nam się te pierogi rozlatywały i rozklejały wiec stwierdziłysmy,że to nie dla nas zajecie. Ja bardzo lubię gotować i spedzac czas w kuchni ale pierogi postanowiłam kupne jadać :)
 
reklama
Holly wyglądacie przecudnie !!! :tak: No i świetnie że Leoś taki grzeczny !!!! Może mój Leoś też będzie taki grzeczniutki (o matko ale by było super;-))
 
witam,
dziś byliśmy na pierwszym KTG.Okazało się, że mam skurcze, których nie czułam :(. Ale za to jak wróciłam do domu to przez cały dzień pobolewa mnie jak w miesiączce. No i odchodzi mi czop :) podbarwiony krwią ale gin mówiła że tak może być. Córuś gotowa do wyjścia. Gin stawia, że w przeciągu tygodnia urodzę-oby miała rację, bo malutka w tej chwili waży ok 3500 a do końca ciąży jeszcze by ciałka nabrała, także czas na wielkie wyjście :) :)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry