reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

U mnie mowia ze to natura wybiera
ja tu juz po scianach skacze jem ostre pije olejki i herbatke malinowa i nic
boje sie ze juz po terminie i syn wzyl 3640 to ta mala chyba ponad 4 kilko ledwie zyje mowie ci...

ja, w związku z tym, że pierwsza była cc to w dniu terminu (jak do tej pory nic sie nie wydarzy) stawiam się w szpitalu . mam już skierowanie.

podobno mówi się, że drugie rodzi się większe :-). ale to nie musi być regułą.

może to tak jest jak z zajściem w ciążę. im bardziej się chce, tym trudniej to zrobić. więc może nie wywołujmy tych porodów na siłę.

poza tym ja już tez mam trochę dosyć tej ciąży. końcówka jest koszmarna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co do zwolnień lekarskich to mi lekarz ostatnie zwolnienie wystawił do 20.11 chociaż termin porodu mam na 18.11. Poza tym z tego co wiem to od 1 stycznia 2009 r. kobiety ubezpieczone, których niezdolność do pracy wypadła w trakcie okresu ciąży nabrały prawa do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni czyli tak naprawdę 9 miesięcy.
 
Tofiś, agatakat, nawet o tym nie słyszałam że tak jest, 2 tygodnie to na prawdę dużo- jak widać 2 dni do porodu i po co teraz leki??? Agatakat jak to paciorkowiec to nic się nie dzieje, dziecko tylko dostanie po porodzie antybiotyk

Agrafka mmm pycha, mi zdjęcie smaczka zrobiło :)

Svensonka może nie będzie 4 kilo... :) marne pocieszenie wiem, ale widać ze Ty już masz na prawdę dość, trzymaj się dzielnie, zrelaksuj to może wtedy coś się ruszy bo teraz chyba spięta bardzo jesteś.

Ja też mam ochotę na fryzjera, to chyba z nudów- coś by się ze sobą zrobiło ale nie wiadomo co. W zeszłym tygodniu byłam już umówiona i zrezygnowałam w ostatniej chwili. Boję się że po porodzie nie będzie mi się podobać.
Dlatego mówią żeby nie chodzić bo jak się zmieni wygląd ciała to można się źle czuć w nowej fryzurce- zwłaszcza jak robi się coś nowego, farba, pasemka itp. A ja mam ochotę właśnie na farbę- a nigdy nie farbowałam.

Pogoda nie jest zła, cieplutko, może ruszę tyłek na spacer :)
 
ja na szczęście na zwolnieniu jestem od października, także bez problemu moja gin daje zwolnienie.
Jeśli któraś ma ochotę na tvn będą powtarzać, co robić jak zakrztusi się maleństwo.
 
Witam witam!
Ja tylko wpadłam się przywitać...
ale mi smaka narobiłyście na chińczyka....tylko po ostatniej wizycie pół nocy miałam zgagę i nie wiem czy chcę to powtarzać?

My mamy dzisiaj ostatnie spotkanie na SR...także zajrzę do Was dopiero jutro rano :-)

Trzymajcie się cieplutko,

PeeS. Czy któraś ma jakieś wieści od Amerie?
 
ja jestem od początku ciąży na zwolnieniu i mam zamiar być do nia porodu, lekarz nie ma prawa odmówić zwolnienia, jeśli nie będzie chciał dać zwolnienia to poproszę o oświadczenie, że jestem zdolna do pracy i wtedy dopiero ZUS by się zdziwił, że całą ciążę nie byłam zdolna a teraz jestem :) dziewczyny nie dajcie się! macierzyński powinien sie liczyć dopiero od dnia porodu
 
reklama
Witam dziewczynki:)
udało mi się przeczytać wszystko co napisałyście od wczoraj :) ale za dużo tego aby odpisać na wszystko.
Gratuluje Wam serdecznie tych czopów.
Mamusiom terminowym życzę szybkiego rozpakowania.
ja czuje się coraz gorzej,ledwo już się ruszam,wszystko mnie boli,jak staruszka normalnie.
Agrafka a Ty takie fotki wrzucasz? Nie robi się takich rzeczy (smaków) kobietom w ciąży ;-) Coś mi się wydaje,że dziś zjem chińszczyznę ;-)
 
Do góry